A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Rok 2012

10. září 2011 v 12:09 | Mathias |  Mathias

Vyprávěč:

Podle Májského kalendáře se čas dělí na cykly, které mají počátek a konec. Také jiné kultury propočítaly tyto cykly, uvnitř kterých se lidstvo pohybuje. Všichni propočítali přesná data, kdy se určitý Věk mění. Věk, ve kterém se nyní nacházíme, podle těchto kalendářů končí 21. prosince 2012.

2012, rok o kterém lidé tolik mluví, a zvláště 21. prosinec 2012, je určitý ekvinokiální bod, tj. den rozhraní. Slunce při něm vstupuje do svého jara. Země vstupuje do Jara na jižní polokouli dne 21.září. Dne 21.prosince 2012 vstupuje naše Slunce do svého Jara, takže jakoby začíná rozkvétat.

Moje rada každému pro rok 2012 je, aby zůstal naprosto klidný, protože neexistuje žádná potřeba mít strach z toho co by se mohlo stát.

Neexistuje žádná potřeba mít katastrofické nebo senzacechtivé představy. Je to jen jakýsi den rozhraní. Tyto změny je možno pocítit už dlouhé dny před tím i potom. Vždyť také jaro začíná už několik dní před astronomickým počátkem jara, některé květiny vykvétají již před dnem jarní rovnodennosti. A také po začátku jara je ještě určitý počet chladných dní.

A tak si nesmíme myslet, že rok 2012 je nějakou absolutní změnou "z noci na den". Je to jen jakési rozhraní, ve kterém se ale může stát mnoho věcí. Věcí, o kterých tolik proroků a dalších lidí hovořilo, ale závisí to na každém z nás jak prožijeme tuto realitu.

Ti, kteří si chtějí hrát na to, že žijí v době apokalypsy, o které tolik lidí hovoří, tak ji uvidí. Budou v ní žít a pociťovat jí.

Ti, kteří jsou vyrovnaní ve svém vědomí, srdci a zvláště žaludku (který představuje "Já jsem"), ti nebudou prožívat apokalypsu. Ale ne proto, že by je mimozemšťané vzali někam mimo planetu Zemi, ale protože to vše v roce 2012 neuvidí jako něco destruktivního, ale jako možnost vývoje.
Je to jen určitá změna. Dokonce ono slovo apokalypsa znamená, že to je něco co přichází poté... Je to určitá změna, a tak nemějte pocit hrůzy. Nebojte se. Nevěřte v přírodní pohromy, o kterých lidé říkají že nastanou, protože ty už v určité míře před časem začaly.
Ale nikdo neříká, že tomu všemu bude brzo konec. Je to určitá změna, kdy jedna časová perioda přichází ke svému konci. [10500 let temna + 230 let přechodu + 2000 let světla + 230 let přechodu + 10500 let temna + 230 let přechodu + 2000 let světla + 230 let přechodu = 25920 let celého slunečního cyklu]
Znamená to určitou ohromnou změnu, protože se mění vibrace Země současně s určitou elektromagnetickou změnou. Náš mozek, těla, planeta Země a všechny systémy, co používáme - jako počítač, video aj. pracují elektromagneticky. Také Slunce pracuje skrze elektromagnetismus, takže světlo Slunce se ten den může změnit.

Abych byl stručný, když je někdo v noci vzhůru a vidí východ Slunce, může cítit pravidelný vánek a jak ptáci začínají zpívat. Teplota jde nejprve dolů a pak náhle začne stoupat. K čemu tady dochází? Během svítání každý začíná procházet určitou změnou, regenerací. Naše Slunce bude procházet stejným procesem, kdy stejný vánek začíná, ale ten vánek je elektromagnetický, a to kvůli povaze ohně, který Slunce vytváří.

Není to chyba lidstva, že toto vše se děje. Je to jen určitý cyklus, přírodní proces Země, kde jsme si všichni zvolili, že se narodíme a budeme to prožívat a pomůžeme každému, kdo nerozumí této změně.
[Také David Wilcock říká, že před naší inkarnací nás Světelné Bytosti nejprve seznámily se situací na Zemi, ukázaly co bude naším úkolem i příležitostí se naučit. Naše Duše to odsouhlasila a teprve pak Bytosti provedly její další inkarnaci do lidského těla sem na Zemi.]

Neobávejte se ani nějakých elektromagnetických změn ve vašem těle nebo pokud pocítíte závratě. Nemějte obavy, nebude to nic hrozného. Možná budete vnímat věci za hranicí normálního vidění. Možná, že budete cítit mnoho náhlých změn ve vaší tělesné a emocionální struktuře. Některé změny mohou dokonce ve výjimečných případech nakrátko vyústit ve schizofrenické blouznění, ale není to nic, čeho byste se měli obávat.

A jak je to, pokud jde o ony tři dny temnoty, o kterých někteří lidé hovoří... Jsme na tom následovně: Když máte elektromagnetické přetížení v atmosféře Země, pak ovšem elektromagnetické systémy s určitostí selžou. Tedy odpověď je ANO, možná, že budeme nějaký čas v prosinci 2012 bez proudu.

[V roce 1859 při pravděpodobně 200-letém cyklu sluneční aktivity nefungovaly telegrafy na celém světě po dobu 8 dní. Tehdy to byly jediné elektrosystémy, které lidi používali. ]
[ Jak se na elektromagnetické přetížení v atmosféře Země připravuje vláda USA a Velké Británie. ]

Ale v čem je problém? Je to konec světa? - Určitě ne. Ale problémem je masová hysterie lidí. Proto musíme zůstat klidní a v tichosti. Proto moje rada zní: NEZŮSTÁVEJTE VE VELKÝCH MĚSTECH, kde je hodně lidí. Bude v nich více pohrom, ale ne kvůli tomu, že by to tak chtěl Bůh nebo něco podobného..., ale stane se to kvůli lidem, kteří budou určitě projevovat velkou nervozitu, dokonce i když se nic nestane, budou nervózní jen proto, že je prosinec 2012.

[Jaká bude elektromagnetická situace v atmosféře Země a jak velké budou výpadky elektráren a dalších elektrosystémů, je dosti nejasné.
Důvody jsou především dva:
1) jev galaktického vyrovnání nastává jednou za 25920 let a vědci o přírodních procesech, ke kterým během něho dochází, ví jen velmi málo,
2)do průběhu transformace 2012-2013 budou dosti významně zasahovat naši Tvůrci a Strážci našeho vývoje, Plejáďané. Přesněji řečeno, už zasahují, když např. v roce 2009 odklonili planetu Nibiru, aby nám nezpůsobila škody. V témže roce taky vybudovali umělou magnetickou ochranu ve vzdálenosti asi 60 tisíc km kolem Země a aktivovali jí 1.ledna 2010. Při galaktickém narovnání 21.prosince 2012 dojde k přehození severního a jižního magnetického pólu Země a asi jeden den bude magnetické pole Země zeslabené na minimum. Pokud by se neudělalo žádné opatření, proudilo by na Zemi velmi silné rentgenové a kosmické záření, které by způsobilo velké zdravotní poškození lidem i zvířatům. Avšak umělé magnetické pole vztyčené v okolí Země tomu zabrání. Jaká další opatření Plejáďané udělají, zatím nevíme.

O délce trvání výpadku elektřiny nemá příliš cenu spekulovat. Každý si jistě sám dokáže představit, co všechno se bude dít ve velkých městech, když nepůjde elektřina 1 den, když nepůjde 2 nebo 3 dny nebo co všechno se stane nepůjde-li týden. Bohužel, v dnešní době závisí na dodávce elektřiny ze sítě skoro všechno, např. veškerá zařízení pro živočišnou výrobu v zemědělství, chladicí a mrazicí zařízení v potravinářství, veškerá výroba chleba a pečiva, osvětlení a pokladny v prodejnách, čerpání vody ve vodárnách, výtahy v domech, automatické regulátory plynových kotlů v domácnostech i jinde, městská hromadná doprava, 80% pohonu na českých železnicích, veškeré signalizační a řídící systémy na železnici atd. Přitom záložní zdroje na diesel pohon má v ČR jen málokdo (armáda, nemocnice).

Kromě výpadku elektřiny bude velmi citelný naprostý výpadek veškerých satelitních telekomunikačních systémů. - uvedl Matías v jiné přednášce ]

Takže moje rada je - zůstaňte klidní a během tohoto období se nepokoušejte dělat něco jiného než se snažit zůstat potichu a být přítomni na Zemi. Zůstaňte zcela ukotveni na Zemi, jako kdybyste měli nohy hluboko zakořeněny do země, protože to je opravdu jediná věc, která se od vás očekává v tomto procesu. Pokud přijdou silné větry, musíme zůstat zcela vzpřímení, aby s námi nemohly točit a vláčet nás. Je to jediná věc, kterou nyní máme dělat: zůstat klidní.

[ Při galaktickém vyrovnání dne 21.12.2012 by po dobu asi 17 sekund měli lidé pociťovat určitý divný stav proto lze doporučit, aby lidé nedělali nic nebezpečného (např. obsluha strojů, řízení motorových vozidel apod.). Údajně by to mělo nastat v 17:37 hodin zimního SEČ.

Lisa Renee (2011): "In December 2012 we are coming into the gallactical alignment when the planetary galactic core and the Sun and the Milky Way all line up and create a portal effect. That portal effect is aloving an incredible exchange of energy and also entities. It's an amazing opportunity to perceive something very new and we are stepping into this in a physical form." ]

[ Matías (v jiné přednášce): "The Pole Shift will be completed around 2050." (Neřekl, ale, posun jakých pólů - zda magnetických nebo fyzických.) ] 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama