A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Stvoření lidstva

10. září 2011 v 11:32 | Mathias |  Mathias

Vyprávěč:
Ve škole nás učí, že historie začala někdy kolem roku 3000 před n.l.

[Podle nynější oficiální historie vznikly kolem roku 3000 před n.l. první civilizace - a to v Egyptě a Mezopotamii, což je ovšem naprostý nesmysl. Vyspělé civilizace (dokonce ještě vyspělejší než ta současná) existovaly už mnoho tisíc let před tím (Atlantida, Lemurie a další), ale protože po nich nic nebo skoro nic nezbylo, jejich existenci oficiální věda neuznává. ]

Způsob jakým se dovídáme o historii je prostřednictvím zdrojů, které přetrvaly skrze čas. [např. archeologické nálezy]

Ale dokonce o věcech 40 let do minulosti, o kterých jsme si mysleli, že je známe, se nyní zjišťuje, že to byly lži. Jak si můžeme myslet, že historikové vědí co se stalo v roce 3000 před n.l.?

STVOŘENÍ LIDSTVA

Uvnitř celého nynějšího evolučního procesu je možno naleznout historické procesy uvnitř 3. Dimenze. Tento proces začal asi před 6 miliardami let, ale vývoj důležitý pro lidi začal až v nedávnější době, asi před 30 milióny let.

Tento proces stvoření lidstva byl nejprve naprogramován skrze genetiku, a to bytostmi, které proměnily genetickou informaci a evoluci. Jsou to Bytosti, které nazýváme Věčné Bytosti neboli Přírodní Duchové (Nature Spirits).

Tyto Bytosti vyprojektovaly všechny formy, které vycházejí z Boha ve fyzických světech. A tak, Darwinova teorie platí, i když v ní něco chybí.

Existuje mnoho druhů živých organizmů na této planetě jako rostliny, zvířata a také lidi, kteří nepocházejí z této planety, ale vznikly přeměnami nebo jsou to historické přídavky v průběhu historie dovezené na tuto planetu. Všechny tyto Bytosti (lidi i zvířata) sem byli přivezeny z důvodu evoluční potřeby.

[Např. Delfíni jsou importovaná zvířata, do nichž jsou inkarnovány duše Atlanťanů, aby tak odčinili to špatné čeho se v minulosti dopustily.]

Historie lidí na této planetě začíná kolem roku 24000 před n.l., kdy byly stvořeny první prototypy lidí (dnešního typu), kteří jsou známi jako Adam a Eva, ačkoliv Eva nebyla první ženou, byla to Lilith.

Ale už před tím byli na Zemi lidé. Takže ti stvoření před 26 tisíci roky ve skutečnosti nebyli úplně prvními. Ale byl to první prototyp lidí s podobou jak je dnes známe, ti kteří byli nejvíce podobní nám. Byli vytvořeni rychle, protože existoval určitý kulturní přídavek (abychom to nějak vyjádřili) z jiných planet, který pomohl lidské rase stát se tím co je.

Proč to udělali? Nebyla to náhodná událost. Není to tak, že lidé byli vytvořeni mimozemšťany a ne od Boha, jak to dnes říkají někteří lidé, ale Božský Plán z Andělských Úrovní byl v kontaktu s Bytostmi z 9. Dimenze, což jsou také mimozemšťané, a oni předali Andělské Plány na fyzické světy, prostřednictvím Bytostí spojených s duchovním světem. A ony přijaly a následovaly ten Plán podle potřeb Kosmologie.

Vyprávěč:
Na pozadí historie lidstva se začal rozvíjet určitý příběh spiknutí - jak pozemský, tak i mimozemský - o ovládání tohoto velice bohatého a proměnlivého světa; v dnešní době je to známo (mezi mnoha jinými) jako příběhy o Plazovitých a Iliminátech.

Planeta Země procházela důležitými změnami - s invazemi jiných ras, které nebyly pro Zemi pozitivní, jako dobře známí Plazovití. [zřejmě Bytosti Anunaki, které asi před 6000 roky vytvořili civilizaci v Mezopotámii, kterou ovládali, ale byli přítomni i jinde na Zemi]

Tito plazovití byli negativní pro vývoj na Zemi, takže Galaktická Federace, což jsou Bytosti které mají blízký vztah s Bytostmi z Andělských úrovní, jenž vytvořily představu lidstva, které pak vyrůstalo v jakési nové lidstvo, a Bytosti z Galaktické Federace stvořili to, co známe jako lidský prototyp - to jsme my dnes.

Tento lidský prototyp je kopií Andělské ideje z éterického vyzařování (emanace) na Zemi, uskutečněný mimozemským nasazením.

A zde začíná naše historie. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama