A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Plejádská ochrana

14. října 2011 v 21:14 | televize RTAmerica |  Pravda o UFO


Plejáďané chrání události na Zemi!!!

Rozhovor s Colleen Thomas v televizi RTAmerica
9. listopadu 2010


Dne 8. listopadu 2010 odpálila armáda USA mezikontinentální balistickou raketu s jadernými hlavicemi z ponorky u pobřeží Kalifornie zacílenou na Írán, s úmyslem zahájit válku. Po pouhých 56 km letu byla sestřelena paprskovou částicovou zbraní z kosmické lodě Plejáďanů. - Američané se pokoušeli na tuto kosmickou loď vystřelit, ale loď Plejáďanů bleskově přešla do 4-D (tj. vymizela z naší 3. Dimenze) a střelba Američanů tak vyšla zcela naprázdno. Válka USA s Íránem, kterou si někteří tolik přejí, ani tentokrát nezačala.


Rozhovor v délce 4 minuty o tom tehdy přinesla mj. televizní stanice RTAmerica, a to včetně informace o zásahu Plejáďanů. Na Youtube je možné toto 4-minutové video shlédnout pod názvem "Aliens shot down California missile",V České republice jsou informace z této oblasti zatím velice blokované, ale v některých jiných zemích se ve sdělovacích prostředcích běžně hovoří o mimozemšťanech, včetně mnoha podrobností.

Ve výše zmíněné reportáži televize RTAmerica hovoří paní Colleen Thomas. V titulku se u ní objeví "PLEIADIAN CONTACTEE" (česky: "TA, KTERÁ JE V KONTAKTU S PLEJÁĎANY").
Tato 50-letá žena, která žije v Kalifornii, je s nimi v kontaktu už mnoho let a je do jisté míry jejich mluvčí zde na Zemi. - - -


Následuje úplný překlad rozhovoru televize RTAmerica s paní Colleen Thomas.

. . .
ČESKÝ PŘEKLAD:


Moderátorka RTAmerica:"Slyšeli jsme o pravděpodobné raketě nebo možná letadlu, které bylo spatřeno včera jak letí od pobřeží Kalifornie. Dnes zatím nemáme mnoho odpovědí na to, co to doopravdy bylo. Ale jedna žena říká, že nějaké odpovědi má. Budete překvapeni, až zjistíte odkud dostává svoje informace. Colleen Thomas je domácí zdravotní správce, konzultantka v oboru fyziky, která se specializuje na vědu o stvoření. A je také zástupkyní rasy dobrých mimozemšťanů na Zemi, kteří se nazývají Plejáďani. Říká, že ví přesně, co se s tou raketou stalo. A nyní se již ke mně připojuje z města Rosswell v Kalifornii. - Colleen, děkuji, že jste přijala moje pozvání. Především mi řekněte, co víte o tom, co se stalo s onou předpokládanou raketou."


Colleen Thomas:"Ve spánku jsem zaslechla v uchu, že to byla vypálená raketa. Prezident Obama se pokusil zahájit válku s Íránem, Plejáďani sestřelili tuto raketu neškodným způsobem na moři a potom minulou noc naše vláda vypálila na ně ze základny v San Diegu mezikontinentální balistickou raketu. Avšak lodi Plejáďanů dokáží změnit denzitu a všemožné jiné věci, které si tito lidé zde na Zemi nikdy nedokázali představit. A raketa pak může proletět skrze ně a nijak je nepoškodit a navíc Plejáďané dokáží také utéci z jejího dosahu, pokud zrovna chtějí zmizet. Je to opravdu pošetilost si myslet, že mohou odstranit nějakou rasu, která zde byla o mnoho miliónů let déle než plazovití.


Moderátorka RTAmerica:"A teď stručně Colleen, někteří lidé možná přesně nevědí, kdo jsou Plejáďani, takže proč prezident Obama chtěl vystřelit mezikontinentální balistickou raketu na Plejáďany?"


Colleen Thomas:"Protože jsou zde, aby zachránili lidské bytosti, které jsou zotročovány na této planetě, jsou násilím vtaženy do paradigmatu (vzorce) vytvořeného superoligarchií (vládou několika málo lidí), která favorizuje skupinu Bilderberg a ilumináty a jsou naprosto a absolutně bez jakéhokoli svědomí vůči lidským bytostem. Záměrně nás otravují jedy, abychom si pak museli kupovat léčiva, a těmito jedy dokáží degradovat naše vlastní nešťastné životy a to společně s produkty farmaceutického průmyslu. Nemáme vůbec zapotřebí setrvávat v takovémto fyzickém stavu, v jakém se nacházíme. Avšak v tajné dohodě s firmou Brittish Petroleum vkládají chemtrailsy do leteckého paliva a trysková letadla pak tyto chemikálie rozstřikují a ty pak prší na naší potravu, na naší úrodu na polích a naší vodu. V těchto chemtrailsech je lithium, jsou tam také fluoridy a spousta jiných těžkých kovů, které jsou rozprašovány ve vzduchu jako čokoláda, takže americká vláda pak může používat komunikační zařízení a přitom vyloučit identifikaci ze strany cizích zemí. Dobře vědí, že tyto látky jsou pro nás toxické, ale zamořovat nás jedy jim přináší peníze, a tak pracují v tajné dohodě s farmaceutickými firmami. Uzavírají různé dohody a mění zákony a všechno dělají takovým způsobem, aby to bylo příznivé pro tyto lidi, ale aby to v žádném případě nebylo příznivé pro lidi. Obyčejní lidé jsou pro ně jen obchod a pro tyto zlé lidi představují také maso. Nejenže nás zabíjejí a jedí, ale prodávají naše mrtvá těla na zvláštním trhu s masem, který zde probíhá již asi padesát let. Tuto informaci jsem dostala přímo od jednoho agenta CIA."


Moderátorka RTAmerica:"Vím, že jste říkala, že jste měla určitý kontakt s Plejáďany. Jak často k vám mluví a co jiného teď říkají o současné situaci ve Spojených státech. Nacházíme se v recesi, mluví se o tom, že Čína nás předbíhá v ekonomické oblasti. Jsem zvědavá, co říkají Plejáďani také o všech těchto záležitostech."


Colleen Thomas:"Pracují na dosažení míru na této planetě a směrem k vymýcení všech projevů drakonianské a reptiloidní přítomnosti. - Čína včera večer v Tichém ocenánu vypálila elektromagnetickou pulzní zbraň, jejím cílem byla jedna americká válečná loď plná bojových letadel a byla na cestě směrem k Číně s nikterak dobrým úmyslem. Takže Čína vyřadila z provozu tuto americkou loď pomocí elektromagnetické pulzní zbraně. Po většinu minulé noci pak probíhala evakuace všech lidí z této lodi, protože všechna zařízení na ní byla naprosto umrtvena. Ani jedno elektronické zařízení nepřežilo úder elektromagnetického pulsu."


Moderátorka RTAmerica:"Zdá se, že tyto dny máte hodně co dělat. Ovšem my také. A pokud jde o Plejáďany - zdá se, že mají zajímavou analýzu toho, co probíhá zde ve Spojených státech a po celém světě. - Colleen Thomas, domácí zdravotní správce, velice si cením času, který jste s námi strávila. Moc vám děkuji." 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama