A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vědci ze SETI varují: mimozemšťané se blíží!

13. října 2011 v 19:32 | procproto.cz |  Pravda o UFO


ufo


Před časem jsme zveřejnili článek K zemi se prý blíží mimozemská kosmická plavidla.

Odborníci ze SETI (organizace zabývající se hledáním rozumného mimozemského života), kteří s tímto varováním přišli, vydali před časem další upřesnění.

Jedná se o tři lodě dlouhé několik desítek kilometrů. Pokud budou udržovat stejnou rychlost jako dosud, k Zemi by se měly přiblížit přibližně v polovině prosince příštího roku.


Astrofyzik Craig Kasnov tvrdí, že jedna z lodí má tvar válce, další vypadá jako kruh, tvar třetí zatím neupřesnil. V SETI mají k dispozici také souřadnice, na kterých se obří UFO nacházejí: první je na 19 25 12 - 89 46 03, druhé na 16 19 35 - 88 43 10 a třetí je na 02 26 39 - 89 43 13.

Brzy prý bude možné pozorovat všechny tři objekty teleskopem. Otázkou podle Kasnova je, s jakými úmysly k nám hosté z vesmíru míří.


Americká NASA prý o blížící se mimozemské návštěvě ví, snaží se ji ale kamuflovat zprávou, že tou dobou se má k Zemi přiblížit obrovský asteroid.


K Zemi se prý blíží mimozemská kosmická plavidla

seti

Tvůrci mezinárodního projektu SETI, který se zabývá hledáním mimozemských civilizací, bijí na poplach. Zaregistrovali, že k Zemi se blíží několik velkých objektů. Jejich signály měly údajně zachytit antény námořních sil USA.

Tělesa, která jsou k vidění na snímcích, se skutečně podobají vesmírným plavidlům. Problém je ale v tom, že ve skutečnosti je mohou tvořit také hvězdokupy. Jedinými důkazy jsou fotografie, na kterých je skutečně něco zvláštního - otázkou je, co.

Zde jsou komentáře výzkumníků SETI: "O těchto objektech víme už nějakou dobu, a ujišťujeme, že jde skutečně o mimozemské lodě. NASA o nich ale nechce informovat a odmítá dané snímky zveřejnit. Tato vesmírná plavidla se blíží k Zemi a vláda o tom ví."

"Mluvil jsem s bývalými kolegy ze SETI a ti mě informovali, že jde jednoznačně o mimozemské koráby. Vláda je s nimi ve spojení prostřednictvím HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program - americký vědecký program určený primárně ke sledování polárních září. Podle konspiračních teorií jde ale ve skutečnosti o geofyzikální a ionosférickou zbraň, pozn. red.). Plavidla jsou nyní v souhvězdí BS2-47 +.06."

A co je tedy na inkriminovaných snímcích? Posuďte sami:

Zdroj: worldru.ru 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama