A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Volná energie – A. Chernetskii

3. listopadu 2011 v 23:34 | energieupramene.blogspot.com |  Volná energie

Článek zrcadlen z: energieupramene.blogspot.com

Trochu pootevřu opět knihu svých zápisů a proto si dnes něco málo povíme o práci vynikajícího vědce na poli volné energie Alexandra Chernetskyho, vynikajícího ruského vědce, jež prováděl pokusy s použitím oblouku a pozoroval jev, jenž nazval "Generování vakua".

Dle přiloženého obr.1 pozorujete, že napětí U a proud I v jednom cyklu roste a napětí U klesá.

Zde pro záporný odpor platí: R = U/I F.2
Tato skutečnost znamená, že výkon P = IU F.3 je získání energie do systému z vnějšího zdroje, tedy éteru, vakua - nazvěte si to jak chcete.
Bylo zjištěno experimentálně, že do výstupní sítě byl exportován výkon až 500kW.
Zkusme zjistit, co je důležité u této technologie, jež je založena na principu výboje ( jiskřiště) a s nímž rovněž pracoval Tesla a v neposlední době Kapanadze.
Tady je základní schéma Chernetskyho:Chernetsky používá při svých experimentech pět kusů žárovek na 220V AC v sérii jako zátěž. Na vstupu měl zapojen transformátor 220/1000V, při kmitočtu 50 Hz. Na jiskřišti měl uhlíkové elektrody. Pokud je jiskřiště v provozu, tedy je oblouk, výkon se velmi zvyšuje v sekundárním obvodu, tedy kde jsou žárovky, naopak v primáru, tedy vstupu se příkon snižuje.

Můžeme si ověřit, že zákon zachování má pravdu a to tím, když spínač SW1 je zapnutý, okruh je uzavřený a má jistý proudový odběr, pokud vypínač SW1 vypneme a začne pracovat oblouk, proud se velmi sníží a zákon o zachování neplatí tak jak je podán.

Takže "Plazma efekt" v okruhu velmi výrazně zvyšuje výkon, pokud je v oblouku proud, zatím co v primáru (vstupu) se snižuje a značí, že umožňuje extrakci volné energie z jiného prostoru než našeho, do tohoto obvodu.Zkontrolujte si příkon a použitím třeba šroubováku s izolací vytvořte oblouk mezi kontakty VN.
Sníží se vám příkon do vstupu a ještě ohřeje silně šroubovák při silném oblouku.

Záběry z pokusu jsou zde: http://www.youtube.com/watch?v=mT-94c1Q6Ms

Vážení přátelé, pan Chernetsky chtěl spolupracovat na tomto výzkumu se západem, konkrétně v Kanadě, dnes je po smrti …
Tento popis výzkumu jsem zde dal proto, jelikož vykazuje zatím velkou účinnost a hlavně pro Vás, mé čtenáře, aby si udělali ucelený přehled o této problematice.

Ti co tvrdí, že toto je vše perpetuum, dokazují jen svou omezenost, protože si myslí, že existuje jen tento svět a nechtějí připustit, že jsme jen malou částí naší reality v celém stvoření a jeho vzájemných interakcí a že svou činností ovlivňujeme i jiné světy.

Je třeba vše hodnotit objektivně a kriticky, ale především mít otevřenou mysl a srdce a předem nezamítat to, co ještě neznáme, nebo co se nám zdá na první pohled nelogické :-)

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama