A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Pozor na Měsíc

12. května 2012 v 12:18 | net |  Objevte REALITU

Kdo postavil Měsíc?

David Icke v Praze představil (na svých přednáškách a mimo jiná témata) smělou teorii o umělém Měsíci, který je dutý a má velký vliv na lidstvo Země. Mluvil o tom, že se Měsíc objevil mnohem později, než vědci tvrdí. Podle jeho úsudku je Měsíc moc velký na to, aby se stal přirozeným satelitem Země!

NASA dokonce nechala několikrát na Měsíci explodovat raketu, kdy se Měsíc choval jako velký gong a tři hodiny rezonoval. Když při prvním pokusu nechali na povrchu Měsíce vybuchnout raketu, Měsíc prý několik minut duněl, což mnohé vedlo k přesvědčení, že Měsíc musí být dutý a že nevznikl přirozenou cestou.

Icke se domnívá, že Měsíc byl vyroben a že je něco jako Noemova Archa - plavidlem pro mimozemské bytosti. Uvnitř Měsíce by mohl být, podle Icka nějaký pohon, který, kdyby se aktivoval, mohl by Měsíc pohánět.

David Icke také namítá, že měsíční krátery jsou příliš mělké, a že mají všechny stejnou hloubku. Říká, že Měsíc je dutý, že se skládá asi z 30ti kilometrové slupky, která má ještě nad sebou "ochranou" vrstvu asi 3 km silnou, která zachycuje meteority. Uvádí mnoho zpráv o umělých strukturách na Měsíci na odvrácené straně, přičemž některé jsou vysoké až 900 metrů.

Na podporu tohoto tvrzení soustředil legendy o vzniku Měsíce. Cituje legendu ze starého Sumeru, jak dva bratři Anu a Enlil (Annunaki) vytvořili Měsíc.

Icke hovořil o tom, jak NASA úmyslně vymazává podivné objekty na Měsíci nebo je retušuje, či rozmaže. Z Měsíce také pravidelně dopadá na Zemi signál.

Podle něj, např. také jeden ze satelitů Marsu - Fobos je základna, která obíhá kolem Marsu.

Doplněk autora webu:

Měsíc je nejspíše reptilským rezonátorem, který vysílá hrubohmotný vliv i na Zemi. Zkuste změřit vibrace měsíce třeba podle Bovisovy stupnice! Opakovaně vychází pouhé 4000 Bovisů, tedy úroveň bujení rakoviny a jiných lidských nemocí.
Je to frekvence, která nás stahuje dolů, níže z hladiny přirozeného zdraví a rovnováhy.

Člověk by sice měl mít ideálně snad kolem 7 - 8 tisíc Bovisů, zatímco běžně mají civilizačně zatíženi lidé pouze okolo 5 - 6 tisíc Bovisů, což je tak na hranici zdraví, ale měsíc v úplňku nás stahuje ještě níže. Možná z toho důvodu se při úplňku citlivějším lidem špatně spí, nebo nemohou spát vůbec.

Podle různých pramenů lidé při úplňku více blouzní a celkově má tajuplný úplněk blíže k temnu a nižším entitám, které také vibrují na nižších frekvencích (blíže frekvencím strachu a vlastně smrti, která nastává pod úrovní 1 tisíc Bovisů).

Podle smělých teorií reptiliáni Měsíc okupují a podmanili si jej nebo spíše přímo vytvořili jako nízkofrekvenční rezonátor (opak Slunce) a také jako svoji základnu, z níž aktuálně hodně atakují Slunce, proto je nyní snad na Slunci tolik neobvyklých výbuchů a širokých skvrn, zcela mimo určitá pravidla, vymikající se dřívější pravidelnosti.

Dle plejádských zdrojů se o podobné ataky pokoušeli již Lyřané, kdysi ze zvláštního zařízení mohutné pyramidy na Marsu, což se obrátilo proti nim. Naštěstí, Slunce je ukotveno (pro jistotu?) jako láskyplný rezonátor a zdroj života, prány a vitality až v sedmé dimenzi, proto jej není možno "sundat" ani významně narušit z úrovně třetí nebo čtvrté dimenze :-) A to co se na Slunci děje (ataky v podobě výbuchů a skvrn) je vzápětí rychle opravováno a záplatováno jinými -láskyplnými bytostmi, protože Slunce tu má i nadále klíčovou úlohu pro svoji Sluneční soustavu, ale také jako dimenzionální brána.

Velmi mne těší, že některé dobré pozemské duše provádí při úplňku "vymýtání" měsíce, aby reptili dostali za frak :))

Frekvence lásky je vždy vyšší a vítězí; při úplňku zatím zatahujte závěsy :-) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama