A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Chraňte si nápoje před elektrosmogem který ničí strukturu

6. července 2012 v 23:44 | mufin |  Tajemství vody

Následující informace platí nejenom pro zacházení s vodou, ale pro veškeré tekutiny a živé organismy obsahující vodu.

Neumisťujte vodu ani živé organismy, květiny atd. do blízkosti zásuvek, šňůr, kabelů, vodičů, vypínačů, jističů, lampiček, radiobudíků...

Živé organismy obsahují vodu. A voda má svoji strukturu. Na strukturu každé vody působí silné elektromagnetické pole. Dokazují to fotografie Dr. Masaru Emoto, a práce vědce Dr. Kubeše, který pozoroval a natáčel videozáznamy z mikroskopu. Zdrojem silného el. pole jsou výše jmenované zásuvky a rozvody, všechny vodiče a kabely, do zásuvek připojené.

Konkrétně: Mnozí jsou zvyklí položit džbán nebo nádobu s vodou na kuchyňskou linku - do blízkosti rychlovarné konve, zásuvek ve zdi, blízko světla které je pod horními skříňkami kuchyňské linky. To je však problém pro udržení kvality (struktury) vody.

Je potřeba dbát na vzdálenost alespoň půl metru, a nejlépe metr, od všech živých vodičů, které jsou "pod proudem", tedy kde je "živá" fáze. Střídavý charakter proudu vytváří silné elektromagnetické pole, které bohužel mění původní strukturu vody. Pokud umístíte vodu do blízkosti elektrického proudu (vodičů, zásuvek), okamžitě dochází k destrukci původního seskupení molekul a tedy poškození "paměti a funkce" vody!

A pokud dále množíte určitou vodu (Diamantovou vodu a jiné) se strukturou již narušenou či poničenou elmag. polem, je otázka, jestli se pak již voda nemnoží s takto poničenými strukturami (deformovanou pamětí a instrukcemi) a její funkce není oslabena atd. Logicky by se to dalo předpokládat, protože pohled pod mikroskop mluví za vše - poničené nejenom klastry vody, ale i jemnější molekulární uskupení.

V případě živých organismů vytrhává silné elektromagnetické pole (v blízkosti vodičů a zásuvek 230V) jednotlivé částice jako vápník, železo a dalších 15 hlavních stavebních prvků živého organismu. Ty pak chaoticky putují nebo plují skrze organismus, usazují se a shlukují na nežádoucích místech. Např. vápník je vytržen ze struktury kostí, dochází tedy k jejich odvápnění, a pluje dále tělem, usazuje se blízko mozku (trápení s migrénami), v kloubech (bolestivé artrózy a nepohyblivost kloubů skrze vápníkové výrůstky a usazeniny v kloubních jamkách), atd.

Pozor tedy na blízkost elektrických vodičů, zásuvek, osvětlovacích těles, rychlovarné konve, radiobudíku atd.

Pozor také na jiné vlivy - na negativní slova a emoce v blízkosti vody a jídla, vše se ukládá, mění strukturu a pak působí disharmonicky. Zažil jsem setkání, kdy návštěva vnesla negativní náboj a slova nad skleničkami s pitím. Z toho pití nám pak moc dobře nebylo... bylo ovlivněno hrubšími vibracemi a myšlenkami. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama