close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Září 2012

Vynikající přednášky ke stažení

16. září 2012 v 0:17 | pch |  Objevte REALITU

Pokud chcete skutečně poznávat "realitu", velmi vřele doporučuji
tyto přednášky ke stažení - ZDE.
A začít třeba tou z Ostravy, je i zvukově špičkově nahraná, přímo z mixáku...
Ostatní jsou hůře slyšet, ale stojí za to všechny :-)
Matthew: Většina lidí neví...

7. září 2012 v 1:19 | Matthew |  Po roce 2012

Většina populace nemá ani zdání o obřích krocích v kolektivním vědomí, které skutečně vedly k probíhajícím diskusím mezi některými z vašich vůdců a zástupců jiných civilizací. Většina lidí neví, že technologie ve vesmírných lodích obklopujících vaši planetu způsobují, že vysoce ničivé pozemské válečné zbraně přestávají fungovat. Tyto technologie vyrovnávají účinky geofyzických událostí a redukují toxicitu všech typů znečištění, včetně radioaktivních prvků z jaderných výbuchu a škodlivých substancí v chemtrails.

Většina lidí na Zemi neví, že jsou činěny opatrné plány, aby některé posádky mohly přistát a být oficiálně přivítány, ani že tito cizinci přinesou své technologie, které vám pomohou vyčistit planetu. Většina bude šokována, až se dozví, že mezi vámi žijí členové jiných civilizací a někteří z nich maří plány Illuminátů na znovuzískání moci otevřením nových bitevních front.

Většina lidí neví, že Země již téměř vystoupila z třetí hustoty, ani že zákony fyziky řídící život v tomto vesmíru praví, že nic s nízkými vibracemi či temnotou nemůže vstoupit do vysokých vibrací čtvrté hustoty. To se týká fyzických těl, činností, plánů, dogmat, zákonů, zvyků, rituálů - vše naplněné temným úmyslem ovládat populaci, vše, co je škodlivé pro tělo, mysl a ducha; vše, co po tisíciletí drželo váš svět v bahně třetí hustoty skončí v řádu měsíců.

Vy toto vše víte již poměrně dlouho, a proto vám tleskáme za vaši trpělivost, s níž očekáváte nezvratné důkazy toho, co jsme vám řekli. Čekání je téměř u konce - hra hojnosti je již přímo za rohem!

Protože je ve vaší společnosti jen málo takových, kteří vědí to, co vy, reakce mas na přicházející hluboké pravdy, reformy a představení členů naší univerzální rodiny bude zmatek, popírání a různé stupně strachu. Váš uklidňující vliv bude velice potřebný, a jak jsme vám často říkali, jste dobře připraveni nejen se vypořádat se vším, s čím se setkáte, ale i pomoci těm, kteří jsou ochotni přijmout pomoc. Není nutné znát poslání, které jste si zvolili ve své smlouvě duše - až nastane příležitost, uvidíte, že vaše duchovní síla, moudrost a zkušenosti z mnohačetných životů vám budou zcela k dispozici.

Je nesmírně povzbudivé, že nyní jen málo pracovníků světla se nechává zviklat neblaze znějícími informacemi v internetových článcích o mimoplanetárních temných bytostech či hroznými zprávami v mainstreamových médiích. Přesto někteří pracovníci světla, jakožto i mnozí ostatní lidé, jsou ponořeni až po uši do strachu, dokud se neukáže, že nová předpověď či prohlášení je neopodstatněné. V předchozích poselstvích jsme vám specifikovali množství podobných strach vyvolávajících záměrných desinformací a scénářů zkázy, takže už je nebudeme opakovat, ale chceme vás opět ujistit, že veškeré nedávné hrozivě znějící situace, jako příprava válečného konfliktu s Iránem, možná radiace z výbuchu v Japonsku a teroristické plány Al Kajdy budou mít nulový výsledek.

Už jsme za dobou, kdy strach může živit temné mezi vámi, protože se živí energií strachu, a nemohou ani zvrátit či zdržet vzestupnou cestu Země. Avšak strach má dosud velkou roli v osudech jednotlivců. S bezpodmínečnou láskou vás snažně prosíme, abyste rozvíjeli svou schopnost rozlišování a šli si pro odpovědi dovnitř. Ať tomu říkáte dosažení svého vnitřního já, božského já, vnitřního poznání, samotného Boha, či ať tento "hlas" označujete jinak, je to vaše duše komunikující s vaším vědomím, a v ní je obsažena veškerá pravda.

A toto nás přivádí opět k lásce - k lásce vyššího Já. Když je láska plně přítomna, nemůže existovat strach. A když se objeví okamžik strachu, požádejte o pomoc, aby byl odstraněn z vaší bytosti. Stále přítomné milující paže Boha a jeho vyslanců vás jemně pozvednou k vaší osobní vrozené síle prvorozeného, jako bohy a bohyně, kterými jste vždy byli a vždy budete.

Během těchto posledních kroků na vaší cestě vzestupu jsou s vámi v duchu i fyzicky vedle vás nesčetné bytosti světla z celého tohoto vesmíru.Matthew: Obama je klíčovým hráčem

7. září 2012 v 1:11 | orgonet |  Přichází NWO ?

Orgonet:

S překlady Matthewa mám značný skluz - už od června - už mě uhánějí i na multipřekladových stránkách ... Hodlám to napravit, ale dneska začnu netypicky, z prostředka nového zářijového channelingu, kde se objevuje obzvláště zajímavé a kontroverzní téma, role prezidenta Obamy při Odhalení a vedení světa do Zlatého věku. Málokdo z vás asi bude souhlasit, ale mně to přijde zcela možné a pravdivé.

Matthew, 1. září 2012

18. Chápeme, že vědět "Kdy?" (Kdy dojde k odhalení mimozemských civilizací, pozn. Org.) je pro vás velmi důležité, a zeptám se Hatonna, jestli nám k tomu může poskytnout bližší informace.

Hatonn:

Děkuji, že ses mě zeptal, Matthewe. Nejprve chci říci, že se s tebou shoduji ve všem, co jsi již řekl o Odhalení a o tom, proč se oficiální oznámení dosud odkládá. A děkuji také, že jsi vysvětlil, že naše posádky v lodích dělají vše, co mohou, aby vám pomohly, zatímco čekají na možnost přistát, a naše posádky na Zemi také dělají vše, co mohou. Jsme v pohotovosti již deset let, abychom pomohli na svět téhle show!

Ale vraťme se k tomu, kdy budeme "ohlášeni": problémem je samozřejmě stále bezpečnost, ale novým klíčovým bodem jsou listopadové prezidenstské volby v USA. Je naprosto podstatné, aby pokračovalo prezidentsví Obamy. Nemá to nic společného s politikou v té zemi ani v žádné jiné! Je to pouze a jen kvůli mistrovskému plánu Zlatého věku!

Plán se řídí tím, co chce Gaia, duše Země. A ta chce mírový svět, na kterém bude mít každý rovný podíl a všichni budou respektovat její říši Přírody. Nejvyšší vesmírná rada určila jako hlavního hráče duši s vysoce rozvinutým stupněm duchovnosti a se zkušenostmi s vedením světa v mnoha předešlých životech. Tou duší je Barack Obama.

Narodil se s Gaiinou vizí světa a udržel si ji, a má jak inspiraci, tak kvalifikaci, aby jí dosáhl. Jeho znovuzvolení je naprosto nezbytné pro pokračování plánu, protože jeho oponent není schopen ani nemá zájem provést změny, které plán vyžaduje.

Jsme naprosto apolitičtí a nesnižujeme Mitta Romneyho! Jde o to, že ani on ani ti, kteří sdílejí jeho stanoviska, nemají motivaci změnit status quo, pokud jde o peníze, ani o onu obrovskou nerovnost, kdy pár lidí vlastní mnoho miliard a miliardy lidí mají málo či nic, a tento stav nemůže a nebude pokračovat. Země nedovolí, aby tato nerovnováha trvala nadále.

Myslím, že zde je třeba obsažnějšího vysvětlení. V mistrovském plánu stojí, že někteří jednotlivci mají dát mnoha a mnoha duším příležitost odkroutit si svou karmu ve třetí hustotě a vyrovnat zkušenosti z jiných životů, aby mohli vzestoupit spolu se Zemí. Když byla asi před deseti lety tato část plánu splněna, měli se tito jednotlivci přidat k silám světla. Ale neučinili to, a proto stále pokračují války, předsudky, korupce, chamtivost, oddělenost, terorismus a další podmínky typické pro třetí hustotu.

Podle původního plánu už v tuto dobu mělo být to vše dávno pryč. Bylo záměrem, aby Obama, až se stane prezidentem, poskytl širokou podporu pro sjednocení lidí všech států a aby vedl váš svět do Zlatého věku. Podle toho plánu jsme se vy i my měli spojit již před deseti lety a pracovat společně, abychom uklidili nepořádek na vaší planetě způsobený chamtivými a bezcitnými hráči o moc.

Nu, na to stále čekáme, a Obamovy snahy dosáhnout reforem jsou stále blokovány jeho nepřáteli v Kongresu či zámožnými jednotlivci, kteří ovládají většinu jeho členů. Prostřednictvím hrozeb smrtí jeho rodině či blokovým hlasováním byl Obama donucen k rozhodnutím, která jsou proti jeho svědomí a jeho vizi světa. Poté, co se dozvěděl, že on i jeho rodina mají naši ochranu, se jeho mysl zbavila této hluboké starosti, ale stále ještě se musí vypořádávat s neústupným stranictvím a nehorázným lhaním či překrucováním faktů.

To je to, co se odehrává na hlavní scéně v USA právě teď, a co by se tam mělo odehrát, aby tento stát mohl spolupracovat s ostatními zeměmi na nápravě žalostného stavu, v němž se nachází váš svět! Pokud naše odhalení bude klíčovým pro to, aby si Obama udržel svou pozici, učiníme to dostatečně dlouhou dobu před volbami. Pokud budeme vidět, že jeho zvolení je jisté, objevíme se brzy poté.

Znovu opakuji, nejde o nic politického! Až se objevíme, politické rozdíly nebudou v žádné zemi významným tématem. Tím bude odhalení pravdy o nás a o mnohých dalších situacích.

Matthewe, tohle je asi tak vše, co mohu říci o tom, kdy "vyjdeme na veřejnost". Děkuji ti za možnost o tom promluvit.

19. Hatonne, my ti děkujeme za tak jasné vysvětlení situace a za ujištění, že ať to již bude před volbami či po volbách, oficiální přivítání naší vesmírné rodiny bude brzy! To ukončuje naše obavy, že duše by se mohly rozhodnout odejít, pokud se 21. prosince neodehraje nic dynamického - ono pozoruhodné drama přijde s představením naší vesmírné rodiny!

20. Milí pracovníci světla, víme, že při vašem pocitu naléhavosti veřejného uznání ostatních civilizací jde o více než jen zvědavost. Jde o vaši srdečnou touhu, aby byly ukončeny války, rozsáhlé utrpení a činy mimořádného násilí.Čína chystá novou světovou měnu

7. září 2012 v 1:08 | orgonet |  Přichází NWO ?

4. září 2012 - ze serveru ORGONET.BLOGSPOT.COM

Čína chystá novou světovou měnu krytou zlatem

Přišla mi dobrá zpráva od lidí kolem Matthewa: různé channelingové a vesmírné zdroje hovoří již dlouho o tom, že současná měna založená na dluzích bude nahrazena měnou krytou zlatem - a už je to asi opravdu tady!

Zdroj: http://www.indiavision.com/news/article/business/339477/china-launching-gold-backed-worldwide-currency--now-the-americans-will-have-to-find-a-reason-to-go-to-war-against-china-/

Čína vydává zlatem krytou světovou měnu - teď budou Američané muset hledat důvod k válce proti Číně!
30. srpna 2012
(Překlad: OrgoNet, mírně kráceno.)
Není pochyb, že americký dolar bude brzy historií. Čína přetavuje veškeré své zásoby zlata na malé jednokilogramové cihly, aby vydala novou globální zlatem krytou měnu. Je to zajisté strategická součást jejich nedávného naléhání na podpis nových obchodních smluv s Ruskem, Japonskem, Chile, Brazílií, Indií a Íránem. Džin je vypuštěn z láhve, USA jako obchodní velmoc a jeho dolar roztaje jako sníh. GATA nyní odhaduje, že 80% zlata, o němž se investoři domnívají, že je na určitých účtech, je dávno pryč, a většina pravděpodobně skončila v Číně.

Čína zahájila ambiciózní plán přetavit velké zlaté tyče na menší jednokilogramové v rozsáhlém měřítku. Chystá se významná událost, při níž dojde k rozkladu globálního obchodu a zcela jistě i globálního bankovního systému. Velký projekt přetavení zlata ukazuje na to, že Čína se připravuje na nový systém obchodování. V tomto procesu zřejmě vytvářejí základ pro nový monetární systém založený na zlatě, který podporuje obchodní platby. Nejprve bude používán pro obchod, později i v bankovnictví. Americký rezervní fond bude odložen stranou. Pohlížejme na tento čínský projekt jako na předběžný projekt předcházející kolapsu amerického dolarového systému založeného na dluhu. Číňané stěhují tisíce tun velkých zlatých prutů z Londýna, New Yorku a Švýcarska. Přetavují pruty tak, aby už nebyly váženy na unce, ale kilogramy. Malé přetavené kilogramové cihly budou skladovány v Číně. Není jasné, zda celý projekt přetavování se bude odehrávat pouze v Číně. Jsou jisté náznaky, že by se měly účastnit i švýcarské odlévárny, protože mají mnoho zkušeností a kapacity.

Zpráva o přetavování v Londýně je potvrzena mým nejlepším pramenem. Zdá se očividně jasné, že Číňané se připravují na zřízení nového obchodního systému, a spolu s tím na nový systém bankovních rezerv. Je možné, že učiní malé kilogramové zlaté cihly dostupnými pro maloobchodní investory a bohaté jednotlivce v Číně. Rozloží toxický americký systém rezerv pro bankovnictví. Západní a britský systém liber a uncí dostane významnou ránu. Již v roce 2010 se hodně mluvilo o wolframových pozlacených cihlách, které nahradily americké rezervní zlato ve Fort Knoxu.