A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Matthew: Většina lidí neví...

7. září 2012 v 1:19 | Matthew |  Po roce 2012

Většina populace nemá ani zdání o obřích krocích v kolektivním vědomí, které skutečně vedly k probíhajícím diskusím mezi některými z vašich vůdců a zástupců jiných civilizací. Většina lidí neví, že technologie ve vesmírných lodích obklopujících vaši planetu způsobují, že vysoce ničivé pozemské válečné zbraně přestávají fungovat. Tyto technologie vyrovnávají účinky geofyzických událostí a redukují toxicitu všech typů znečištění, včetně radioaktivních prvků z jaderných výbuchu a škodlivých substancí v chemtrails.

Většina lidí na Zemi neví, že jsou činěny opatrné plány, aby některé posádky mohly přistát a být oficiálně přivítány, ani že tito cizinci přinesou své technologie, které vám pomohou vyčistit planetu. Většina bude šokována, až se dozví, že mezi vámi žijí členové jiných civilizací a někteří z nich maří plány Illuminátů na znovuzískání moci otevřením nových bitevních front.

Většina lidí neví, že Země již téměř vystoupila z třetí hustoty, ani že zákony fyziky řídící život v tomto vesmíru praví, že nic s nízkými vibracemi či temnotou nemůže vstoupit do vysokých vibrací čtvrté hustoty. To se týká fyzických těl, činností, plánů, dogmat, zákonů, zvyků, rituálů - vše naplněné temným úmyslem ovládat populaci, vše, co je škodlivé pro tělo, mysl a ducha; vše, co po tisíciletí drželo váš svět v bahně třetí hustoty skončí v řádu měsíců.

Vy toto vše víte již poměrně dlouho, a proto vám tleskáme za vaši trpělivost, s níž očekáváte nezvratné důkazy toho, co jsme vám řekli. Čekání je téměř u konce - hra hojnosti je již přímo za rohem!

Protože je ve vaší společnosti jen málo takových, kteří vědí to, co vy, reakce mas na přicházející hluboké pravdy, reformy a představení členů naší univerzální rodiny bude zmatek, popírání a různé stupně strachu. Váš uklidňující vliv bude velice potřebný, a jak jsme vám často říkali, jste dobře připraveni nejen se vypořádat se vším, s čím se setkáte, ale i pomoci těm, kteří jsou ochotni přijmout pomoc. Není nutné znát poslání, které jste si zvolili ve své smlouvě duše - až nastane příležitost, uvidíte, že vaše duchovní síla, moudrost a zkušenosti z mnohačetných životů vám budou zcela k dispozici.

Je nesmírně povzbudivé, že nyní jen málo pracovníků světla se nechává zviklat neblaze znějícími informacemi v internetových článcích o mimoplanetárních temných bytostech či hroznými zprávami v mainstreamových médiích. Přesto někteří pracovníci světla, jakožto i mnozí ostatní lidé, jsou ponořeni až po uši do strachu, dokud se neukáže, že nová předpověď či prohlášení je neopodstatněné. V předchozích poselstvích jsme vám specifikovali množství podobných strach vyvolávajících záměrných desinformací a scénářů zkázy, takže už je nebudeme opakovat, ale chceme vás opět ujistit, že veškeré nedávné hrozivě znějící situace, jako příprava válečného konfliktu s Iránem, možná radiace z výbuchu v Japonsku a teroristické plány Al Kajdy budou mít nulový výsledek.

Už jsme za dobou, kdy strach může živit temné mezi vámi, protože se živí energií strachu, a nemohou ani zvrátit či zdržet vzestupnou cestu Země. Avšak strach má dosud velkou roli v osudech jednotlivců. S bezpodmínečnou láskou vás snažně prosíme, abyste rozvíjeli svou schopnost rozlišování a šli si pro odpovědi dovnitř. Ať tomu říkáte dosažení svého vnitřního já, božského já, vnitřního poznání, samotného Boha, či ať tento "hlas" označujete jinak, je to vaše duše komunikující s vaším vědomím, a v ní je obsažena veškerá pravda.

A toto nás přivádí opět k lásce - k lásce vyššího Já. Když je láska plně přítomna, nemůže existovat strach. A když se objeví okamžik strachu, požádejte o pomoc, aby byl odstraněn z vaší bytosti. Stále přítomné milující paže Boha a jeho vyslanců vás jemně pozvednou k vaší osobní vrozené síle prvorozeného, jako bohy a bohyně, kterými jste vždy byli a vždy budete.

Během těchto posledních kroků na vaší cestě vzestupu jsou s vámi v duchu i fyzicky vedle vás nesčetné bytosti světla z celého tohoto vesmíru. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama