A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

SPRÁVCI OSUDU

24. září 2013 v 9:58 | elf |  FILMY

Naše životní cesty jsou předem více méně nastavené - tak, jak jsme si vše domluvili před touto inkarnací. Chceme se učit, vyvíjet, sbírat nové zkušenosti a poznatky na pozemské scéně, kde omezení, nedostatek a potíže jsou nejlepšími učebními nástroji pomocí "protikladů".

Zápletka ve filmu Správci osudu se týká dvojice, kterou to k sobě stále přitahuje. Správci osudu se však obávají nechtěných řetězení, které mohou nastat, jakmile se dvojice začne stýkat. Může to změnit jejich dosavadní životní role a poslání. Dvojice však postupně nástrahám a překážkám od správců odolává a...

Zajímavá jsou i slova vyřčena na konci filmu:

"Svým způsobem je to zkouška pro všechny, dokonce i pro správce osudu.
Oba jste jeden pro druhého riskovali všechno.
Ale udělali jste nanás dojem a na šéfa nejspíš taky.
Stávající situace představuje významné odchýlení od plánu.
Proto ho šéf změnil.
Většina lidí kráčí životem po cestě, kterou jim určíme, ve strachu, vydat se po jiné.
Ale jednou za čas se objeví lidé jako jsi Ty, kteří překonají všechny překážky, které jim stavíme do cesty. Lidé, kteří pochopili, že svobodná vůle je dar, jenž můžete využít jen tehdy, když ni (s.v.) bojujete.
Myslím, že šéfovi jde o to, abychom jednoho dne plán psát nemuseli...
Bude to jen na vás!"

Film velmi doporučuji, souvisí přímo s naší "realitou".
Zajímavé jsou technicky i průchody - "zkratky" prostorovou realitou města. Pokud žijeme v kvantové iluzi a programu zvaném matrix, je možné skutečně cokoli, i takovéto skryté průchody - brány, podmíněné heslem, nebo kloboukem jako ve filmu.
Zajímavé jsou ve filmu i jakési desky, které by dnes nahrazoval kdejaký větší tablet. Zobrazovaly se tam plány života jedince i s plány města, kde se jedinec nyní nachází. Bylo by efektní, něco podobného do tabletů naprogramovat, samozřejmě jen jako. Reálné živé tabule s plány života existují v síních pro plánování příští inkarnace každé duše. Ta by je pak už v životě vidět asi neměla, aby si zahrála celou pozemskou misi poctivě a vytěžila největší poučení.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama