A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jíst maso znamená živit strach a smrt

20. prosince 2013 v 16:50 | elf |  Zdravě jíst a žít

Chcete si vytvářet šťastnější život a realitu?
Mít zdravější tělo a nemít existenční strachy?

Takže, je na čase zbavit se energií strachu?
A přestat je přijímat konzumováním masa?
A nemyslíte, že je také na čase přestat trápit a zabíjet, či pěstovat pro jídlo zvířata?
Ty v paneláku zvířata nepěstuješ? Ale druzí je pěstují a zabíjejí, protože to maso kupuješ!

Sám jsem dosud otálel s tím, jestli definitivně přestat jíst maso.
Po shlédnutí následujících videí a hlubším uvědomění, už mám mnohem více jasno...

Je zcela jasné, že zvířata jsou pěstována v omezených a ne vždy čistých podmínkách.
Je také jasné, že cítí smrt a žijí ve strachu. Často jsou přiživována antibiotiky a různou chemií a "léky" pro zdravý a rychlejší růst. Tyto látky, krom energií strachu, v mase zvířete zůstávají. Korunu všemu dá konečný šok při cestě na porážku a při samotném aktu provedení nepřirozené smrti.

(systém BLOGu nepodporuje vnořená videa, využijte odkazy dole)

Když si tato videa pustíte na Youtube, je zajímavé, že proběhne varování, aby dokument (o týrání a zabíjení zvířat) neviděly děti. Dokonce se musíte na Youtube přihlásit, pak je možné videa shlédnout. Je však v pořádku, že je vůbec důvod něco před dětmi tajit? Děti takové záběry nechápou a přirozeně by zvířata trápit nenechala. Ve zvířeti vnímají kamaráda, živou bytost, která má duši a stejné právo na život.

Jak to, že dospělá společnost chce týrání a zabíjení zvířat před dětmi tajit, a dále a dále se vším špatným jednáním souhlasí? Pokud nemají rozum dospělí a dále chtějí bezohledně krmit svá nenasytná břicha a ego, čímž souhlasí a podporují týrání a zabíjení nevinných zvířat, možná právě děti by mohly postupně tomu zabránit. Nebo alespoň zamezit i tím, že samy už jíst maso násilně zabitých mrtvol nebudou.

Mnozí lidé se děsí, když si někde přečtou, že existují na Zemi místa, kde dochází k násilnému uzavírání lidí do klecí a potupných míst v nelidských podmínkách. Některé zprávy hovoří, že na tom mají především zájem a podíl mimozemské rasy šediváků.
V uzavřených prostorách pěstují lidi, dělají na nich různé pokusy, jako na laboratorních krysách, sledují vliv různých léků, nakonec z nich použijí vnitřní orgány a možná, že je vyřezávají, aniž živého zcela usmrtí. Možná, že jsou tito lidé ještě při nějakém vědomí, když zažívají nepředstavitelné stavy bolesti a úzkosti a beznaděje v posledních okamžicích, než jejich duše opustí takto týraná těla.

Lidé, probuďte se! Copak jste slepí? Jste tolik bezohlední a bezcitní, že přesně takové jednání dále přehlížíte a dokonce podporujete u zvířat? Dobře si všimněte na uvedených videích, že s miliony zvířat se děje právě taková hrůza. Svůj krátký život prožijí ve špatných a omezených podmínkách v uzavřeném ohradníku, dopovaní chemií a antibiotiky a hormony pro rychlejší růst masa a potom jsou donuceni jít na porážku - násilně zabita. Jak je na videu vidět, někdy nedojde ani k řádnému usmrcení a zvíře napíchnuté na hák, je posouváno k řezníkovi, který je začne rozřezávat a nechá vykrvácet. Opravdu skutečná jatka. Zabíjení nevinných zvířat pro lidskou nenažranost. Takto se chová lidstvo ještě na počátku 21. století!

Mistr Thovt vysvětluje ve svém sdělení, mimo jiná témata, že ti, kterým záleží na osobní transformaci, chtějí se očišťovat a stávat více a více bytostmi Světla a Lásky a zbavovat se energií kolektivního strachu, by měli přestat konzumovat maso jiných bytostí - i proto, že je prosáklé energií strachu v každé buňce a jejich konzumací přijímáme strach a další nemocnost do svých organismů. Se skutečným zvyšováním osobních vibrací a Světla je to neslučitelné. Konec konců, takovou špatnost chápe přirozeně svým citem a svědomím i malé dítě - že zabíjet jinou živou bytost není správné.

Přeji toto uvědomění všem bytostem, především těm týraným a poškozovaným, aby konečně dosáhly pokoje.

A že je maso pro vývoj dítěte nezbytné, je pouhá lež, povrchnost a zvrácenost dospělých. Běžně se vegetariánské děti naprosto zdravě vyvíjejí - jsou ještě zdravější, nezatížené masem už od mala. Pokud se něco děje "všeobecně" a je to dokonce považováno jako normální a samozřejmé, neznamená, že je to správné.

Z kosmického pohledu,
žádná živá bytost nemá právo narušovat svobodu, natož ničit život druhé živé bytosti.

Odkazy na videa, pokud je BLOG smazal:

www.youtube.com/embed/0_Z1x3fmCEY
www.youtube.com/embed/DB-9kpaSFhg
www.youtube.com/embed/dzNOBcvwSXc
www.youtube.com/embed/AtHLAyh8PUg

Tato videa jsou na této stránce rovnou spustitelná:
http://www.projekt-menschheit.com/THOTH_Projekt-Menschheit/Vegetarismus.html

Pokud se nezobrazuje svislé menu vlevo,
klikněte nahoře například na odkaz Archiv, nebo jiné podtržené odkazy...

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama