A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Myšlenky z knihy Ralpha Smarta

11. prosince 2013 v 13:13 | Ralf Smart |  Super KNIHY

V novém paradigmatu budou někteří lidé naléhat na lidstvo, aby vyjádřilo svůj pravý potenciál - budou se setkávat s odporem a občas budou považováni za "blázny".

Stále více lidí se navrací k přírodě a navazují vztahy se spřízněnými dušemi, tohle jsou ty "imaginární buňky".

Je třeba pouze pár lidí na započatí změny k povznesení Země do vyššího stavu. Motýly nám ukazují, žejediný způsob jak létat, je stát se lehčím.

Hudba je univerzální jazyk, zvuk může sloužit jako prevence a lék nemocí. Vysoce vibrační hudba je v těchto časech důležitá. Nesmíme se chtít vyléčit z nemoci, ale musíme se vidět, že už jsme vyléčeni.

Když říkáte "Já chci", posíláte vesmíru signál, že něco nemáte, tudíž toho budete mít stále nedostatek. Vesmír pak zrcadlí TO ONO - tedy myšlenku CHTĚNÍ. A tak můžete chtít stále až do nekonečna :-)

Jakmile dokážete říct "Přichází mi ...to...", "moje zdraví a finanční jistota se zvyšuje" nebo přímo hotový stav "Jsem vyléčen", "Mám na to", vesmír splní vaše přání, koneckonců je to nekonečný génius.

Tělo je fyzický stroj, mysl je software a duch dodává energii - je to nádrž neomezené energie. Tělo jejako láhev vody, mysl je voda a duch je hnací motor, který s tou vodou pohybuje …

:-)Kolem jídla panuje mnoho mýtů, např. "mýtus o proteinu." Stále máme strach, abychom neměli máloproteinu. Na otázku, proč lidé konzumují maso, věšinou odpovídají, že je to kvůli proteinu. "Protein, protein, protein..."Zvířata, která zabíjíme, získávají protein z trávy, rostlin a zeleniny. Voda a vzduch obsahují protein,příroda má dostatek všeho a poskytuje nám vše, co potřebujeme. Bez vzduchu bychom nepřežili vícenež pár minut; energie "Chi" udržuje život v pohybu. Můj život se nepředstavitelně změnil poté, cojsem začal jíst celá jídla. Většina lidí je v zajetí silného programu.

:-)Jste na nový svět připraveni? Lidé po celém světě cítí stoupající energii. Právě teď u mnohých probíhávelká změna; není to nic vnějšího, je to naše vnitřní přeměna. Měníme se jako když se mění housenka vmotýla, uvědomujeme si, že si jako svobodné bytosti musíme znovu převzít svou moc. Nové paradigmaje o uvědomění, nemusíme nic hledat venku, vše existuje uvnitř nás. Okolí je spíše iluze. Kvantové kulisy, by´t společné - kolektivně tvořené a udržované. Stále jen kulisy této pozemské hry.

Hledání je u konce. Lidé se začínají stávat svými vlastními guru, v druhých vidí zdroj inspirace, podporya síly. Každý z nás je mistr, všude kolem nás jsou mistři, ale začíná to nejdříve s poznáním sebe sama. My všichni jsme hvězdy. Přichází doba, kdy se z víry přesuneme do vědění. Antikové to nazývali "věknositele vody".

Nemusíme stále žít v zaběhnutých kolejích, existuje vždy jiná cesta. Když se osvobodíme od¨celosvětové kontroly mysli, která nás omráčila, teprve potom se osvobodíme. Nové paradigma je o tom, kdy převezmeme za svůj život plnou zodpovědnost. Musíme si vytvořit svůj vlastní vesmír.

:-):-)"Jak vytvoříte nový svět bez peněz?"

Tím, že budete dělat to, co milujete, obdržíte měnu - peníze jsou energie...cokoliv vysíláte, se vám vrací zpět. Vesmír nám vždy pošle zpět to, co jsme mu vyslali - je jako obrovské zrcadlo. Hodně lidí v novém paradigmatu nezaměřují svoji pozornost na média a "nový světový řád".

Jediné, na čem záleží, je to, co je uvnitř vás. Nejdůležitější cesta je cesta do nitra. Nikdo to za vás neudělá...musíme se znovu osvobodit:-)

:-)Neexistuje správný nebo špatný způsob žití, každý čin je založen na rezonanci. Nové paradigma je o sdílení, kde spřízněné duše po celém světě tvoří nový svět. Čas nadešel. Život nemusí být utrpením, hojnost je náš přirozený stav … být svobodný je naše přirozené právo. Budete žít ve strachu nebo v lásce? Volba je na vás. Můžeme takto pokračovat a nebo učinit změnu. Změna ale musí přijít zevnitř. Vytvořte si svůj vlastní systém hodnot.

Když nebudeme potřebovat význam z naší práce, když si vytvoříme vlastní práci, vytvoříme si i vlastní ekonomiku. Na světě je nadbytek informací, nicméně, skutečné poznání pochází zevnitř. Přečtení všech knih vám nepomůže, musíte si přečíst tu nejlepší knihu na světě … sami sebe. Uvědomte si své tělo a emoce, které zažíváte, a pak se sami sebe zeptejte:
"Jak se cítím?"

:-)Abyste vyjádřili sami sebe, musíte otevřít své srdce - vidíte, vše co jste se naučili, je součástí programu.

Otevřete své srdce a všechny programy zmizí. Obdržíme přirozenou "aktualizaci" přímo z vesmíru - z místa, kde srdce roste.
"Měl bych to říct, možná bych to neměl říct? Budu se jím líbit? Možná se jim líbit nebudu?"
Všechny takové otázky jsou v mysli. Mysl přemýšlí strachem … analyticky. Nové paradigma je o spojení levé a pravé hemisféry.

:-)Smiřte se s tím, že ne všichni vás budou mít rádi. Jakmile se přes to přenesete, nebudete pohlcovat energii druhých lidí. Každý je na planetě z jiného důvodu, každý kráčí po své jedinečné cestě. Někteří vás mají rádi, jiní vás nenávidí - to neznamená, že existují pozitivní a negativní lidé … existuje pouze rezonance.
"Prosím měj me rád, prosím buď mým kamarádem."
Na světě je spousta lidí, kteří jsou až příliš slušní a říkají:
"Proč ti slušňáci vždycky skončí jako poslední?"
Na tom být milý není nic špatného, nicméně, je důležitější být sám sebou. Jakmile budete pravdiví sami k sobě, nebudete pohlcovat energii druhých lidí, protože se milujete a přijímáte sami sebe na 100%. Pokud se druhým nelíbí kým jste, smůla, můžou odejít … je mi líto.

:-):-)Musíme si uvědomit, že si do svého života zveme lidi jak vědomě tak nevědomě.
Připomínejte si, že je na vás, zda-li tuto osobu pozvete do svého chrámu.
:-):-)Mnozí lidé jsou nazýváni "energetičtí upíři." Energetický upír je někdo, kdo využívá vaší energie, aby
přežil … v podstatě parazit. Parazit může pouze žít na úkor hostitele. Říkají tomu věnování pozornosti z
důvodu, protože vše ve vesmíru je procesem výměny … vesmír je skvělý podnikatel.

:-)Procházka v přírodě vám může vyjasnit smysly. Čerstvá energie vás uvnitř osvobodí, cítíte se lehčeji a bavíte se. Meditace pomáhá, pokud chcete přestat pohlcovat energii druhých lidí. Meditace není jen o tom sedět v pozici se skrýženýma nohama … může to být tanec, zpěv - vaše vlastní jedinečné vyjádření vnitřní svobody...buďte jako motýl.

:-)"Jak vnímáte sami sebe?"
"Jsem oběť?"
Jakmile se budete cítit jako oběť, dáváte druhým nad vámi moc - tudíž začnete pohlcovat jejich energii.
Nikdo nemá moc, pokud mu ji sami nedáte. Nemůžete změnit to, co si o vás druzí myslí, to je iluze - oprostěte se od strachu. Lidé jsou uvězněni ve strachu. Abychom se přes strach přenesli, musíme se přijmout takoví, jací jsme.

:-)Položte si otázku:
"Dělá mě tento člověk šťastným? A dělám šťastné já je?"
"Je zde rovnocená výměna energií, nebo je nevyrovnaná?"
Máme možnost si vybrat, kde chceme být … moc máme vždy při sobě. Pamatujte na to, že si zasloužíte žít neomezeně a úžasně.
"Proč trávíme celé dny rozebíráním někoho nepodstatného?"
Oprostěte se, nechte nepodstatné myšlenky odejít a nebudete pohlcovat energii druhých lidí.
:-):-):-)Hodně lidí si myslí, že zdvořilost je vše, co potřebují na cestu životem.
"Ne!"
Musíme být k sobě upřímní. Říkejte to, co si myslíte a myslete to vážně.
Buďte sami sebou … síla slova "Ne".

:-):-)Slovo intuice pochází z latinského slova "intueri", což znamená "dívat se" nebo také "zírat". Čím více budeme sami sebou, tím více si budeme všímat spletitých designů přírody. Mít vyvinutou hlubokou intuici je skvělý dar, nicméně nesmíme zapomenout, jak se bránit proti škodlivým energiím. Bavte se, smějte se. Motýla chytit nemůžete - i když je citlivý, poznal tajemství vesmíru. Lítá tak lehce, tak svobodně, tak mocně. Musíme se stát tím motýlem, stát se citlivým, ale stále se mít na pozoru proti škodlivým energiím … moc je uvnitř vás.

Mnoho podobných myšlenek - doporučuji knihy zmíněného autora...


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama