close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Leden 2014

Petr Chobot - Je čas zastavit aktivity světové stínové mafie

26. ledna 2014 v 18:11 | pch |  Objevte REALITU

Petr v tomto videu poměrně odvážně představuje náhled do zákulisí, podpořený navíc svým osobním vhledem. A nejenom to. Následuje hluboká meditace, při níž se posílají ochranné energie pro celou Zemi a především do míst, kde je to nejvíce v danou dobu a politickou situaci nejvíce potřeba.
Takže i řešení, možná v danou dobu to nejlepší.

Kolektivně lze totiž měnit realitu poměrně účinně.

Napomoci hladšímu průběhu transformace a vzestupu planety i obyvatel, aby temné síly neměly tolik prostředků, ovládat masy lidí k nesmyslným bojům.

Tuto mediaci je dobré provádět opakovaně, mentálně a nebo si opět pouštět tento záznam, kde je meditace a práce s energií vedena a posílena desítkami účastníků...

Ideální by bylo, společně při záznamu nebo i bez něj, meditovat častěji a celá skupina.
Nebo se připojit k Petrovým pravidelným meditacím, aby v tu chvíli byl účinek celosvětový.

Videozáznam:


Pokud se to nezobrazuje zde přímo,
záznam se nachází na této adrese:

http://www.youtube.com/watch?v=ZIUXioSOkSU


Doporučení:

Stahujte si podobné důležité záznamy, dokud na internetu jsou!
Farmaceutický byznys

4. ledna 2014 v 10:06 | net |  Přichází NWO ?

Jste nemocní? Potřebujete speciální dražší léky? Stáváte se tak součástí farmaceutického kolosu, který nepřiměřeně vydělává na nemocech lidí. Bohužel, na první pohled a setkání s lékařem, se v dnešní době nemůžete spolehnout, že vám skutečně předepíše ten nejvhodnější lék. Málo kdo je totiž dnes neúplatný a farmaceutické kolosy, resp. jejich zaměstnanci, v terénu nabízející informace a možnosti lékařům, toho využívají. A mnozí, ale i doktoři, pak dostávají od soudů podmínku.

Důkazem o podplácení lékařů, aby předepisovali určité léky, je i video, jehož adresu zde vkládám: http://www.youtube.com/watch?v=Ibch9gvbBuw

Kategorií samou o sobě je pak vytváření nových epidemií, nemocí a chorob jako AIDS, ptačí chřipka a dlouhá řada jiných. Nemoc AIDS byla záměrně vytvářena deset let tak, aby se dlouho nenašel lék. Záměrem bylo především zredukovat obyvatele jižní Afriky. I rakovina je již dávno léčitelná. To ale není v zájmu farmaceutických gigantů, ani vládnoucích rodin tohoto světa a tak byli ti, kteří nalezli způsoby k léčení rakoviny, umlčeni, často jakýmkoliv způsobem. To koresponduje s potvrzenými zájmy zednářů, iluminátů a podobných skupin, které stojí za tvrzením, že obyvatel je nyní na naší planetě přespříliš a je nutné většinu vyhladit.

Do ještě větších kolosů jsou pak zaplaceny i mediální společnosti, které zastrašují širokou veřejnost, podávají nepravdivé informace a šíří účelový strach obyvatel. Smyslem je, přijímat například očkovací vakcíny, protože obsahují poškozující složky a jedy pro zhoršení zdraví a lepší kontrolu celého stáda, které je televizními a jinými médii opakovaně oblbováno.

Otupování a zastrašování lidského stáda se dlouhodobě děje i mnoha jinými prostředky, ale o tom zase v jiných článcích. Především pátrejte na internetu, zadáním slov jako NWO (Nový světový pořádek), Chemtrails (poškozování zdraví rozprašováním hliníku a těžkých kovů z letadel včetně bakterií a nemocí), Elektrosmog (záměrné ozařování lidí a přírody mobilními a jinými mikrovlnnými vysílači), Očkování (vkládání škodlivých látek a jedů do organismu), Haarp (zbraň ovládání počasí a vytváření extrémních jevů včetně hurikánů a zemětřesení), Fluor, Chlor (otupování vědomí lidí těmito jedy), Free energy (již dávno byly vymyšleny zdroje, využívající - konvertující všudypřítomnou volnou energii, která je zadarmo) a další.

Žijeme v samém konci zvláštní epochy, kdy je snaha otupovat lidské stádo a zastrašovat, dát mu hry a chléb a čímkoli zaplnit jeho už tak otupěnou mysl, otupit ji ještě více fluorem v zubní pastě, chlorem ve vodovodech, vytvářet umělé problémy aby se zakryly ty skutečné, vytvářet strach o uživení se a o bezpečnost i za cenu fingování teroristických útoků a jiných ohrožení (i za cenu životů, jako to bylo s dvojčaty 11.září), čímž je pak davem odsouhlaseno zavádění hrubší kontroly jednotlivců.

Je dobré vědět o těchto věcech a nebýt pouze naivním a vystrašeným konzumním členem zcela ovladatelného tupého stáda, krmeného tupými televizními pořady a soutěžemi.

Je dobré, být na pozoru i co se týče konzumace předražených chemických léků a vyhledávat raději alternativu včetně přírodních léčiv a bylinek, jejichž doporučování EU zákonem omezuje!

Používejte selský rozum a nenechte si jej ničím otupovat, ani zastrašovat. Bohužel, na pozadí vlád naší planety zatím působí určité rodiny a skupiny s nečistým úmyslem a překroucenými názory na lidské hodnoty.

To, že se dozvíte o těchto skutečnostech a praktikách neznamená, aby to prohloubilo váš strach a podřízenost, ale naopak, aby jste vědomě a s radostí začali používat svůj vlastní rozum, jednali podle svého čistého srdce a svědomí a s radostí si vytvářeli pozitivním myšlením lepší realitu.

Už to nebude dlouho trvat - možná maximálně desítky let, kdy tyto špatné věci skončí a na Zemi, ve vyšších vibracích, zavládnou mnohem lepší a svobodnější podmínky a vědomí, ovšem ne díky taktikám NWO.

Ve finále se máme na co těšit, skutečně. Vydržte ještě poslední období, kdy bude nastolena největší finanční krize. Po ní se zruší peníze. Nebudou existovat. Viz další zdroje a informace....

Zajistěte si NYNÍ podmínky pro přežití - vlastní zdroj vody, tepla - dříví, a jídla, plodin nejlépe mimo město.
Přestaňte být závislí na městské dodávce vody a elektřiny a na obchodech jako jediném zdroji potravy!
Místo tupého sledování televizních nesmyslů si namyslete strategii vlastního přežití včetně kvalitní obuvi a oblečení, pokud nastane určité období nedostatku.


Film NEXT

2. ledna 2014 v 15:35 | elf |  FILMY
Skoukl jsem film NEXT, je fakt dobrej, docela i akční a ted po shlédnutí jsem zvědavej co mi ještě našeptá nějaké rozjímání, protože i v podtextu je řečeno hrozně moc. Skoro bych ten film zařadil mezi ty přední rozkrývací filmy, jako byl Matrix. Samozřejmě nesmí odradit nějaké střílečky, klíčová je pointa.

http://uloz.to/hledej/?q=next cz avi

Nicolas Cage vidí ve filmu události předem a jedná podle toho.

Každopádně se tam ukazuje, že všechno je možný, ale logicky navazují řetězce s důsledky, protože vše je stále součástí Celku. Dochází mi, že ten matrix tvoří hodně uzavřenej systém, až pozoruhodně uzavřenej. A jakmile se nahlédne budoucnost, hned se scéna mění. Je to velmi zajímavé téma i psychologicky, kdyby člověk viděl kousek příští předpokládané události a měnil ji a přepisoval. Autoři filmu se v tom naštěstí nezamotali a má to spád i logiku ve vší té nelogice...

To řetězení událostí (uhlídat) je hrozně, ale hrozně zodpovědná věc, našim průvodcům vubec nezávidím, a nebo je to ohromně vychytanej komplex variant, které do sebe stejně pak zapadají přesně jako rovnice... Když přeskáču další a další roviny úvah, dochází mi, že toužím víc otevírat vědomí, bejt potřebnější, mít další prostředky k rozvíjení poznání a šíření lásky mezi všemi bytostmi.

Možná, to nahlížení kousek dopředu, jde přes intuici. Uvědomuju si, jak moc si nenaslouchám, jak moc nejdu do své hloubky (a kolik mi to už přineslo obrovských potíží s následky dodnes). To nejspíš vede k meditaci. Mě ale ohromně naladí takovej film, jako tento. To pak ta mysl, filmem naladěná, sama jede a rozklíčovává věci. Samotná suchá meditace, zastavení na místě, by bylo jen stání na tom místě a ty myšlenky tak nerozvinu, nezacílím...

Ta mysl je skutečně klíčová, dost chápu, že organizacím na pozadí, jde o to, otupovat a zaneprazdňovat naši mysl, jakýmikoli prostředky a za každou cenu. Aby lidi měli sotva jen pofiderní kontrolu nad touto hrou.

Takže: Rozjímat a rozjímat, opravdu si krást čas jen pro sebe, dopřát si tu možnost, jít (sám se sebou alespoň) skutečně do hloubky. I tak je žalostný, jak moc máme mysl utlumenou. Jako první počítače nezvládaly ani přehrát normální film, prostě neměly na to kapacitu....... na vytváření "reality"....... Připadám si, jako první slabé počítače, a je hrozně těžký, vymyslet si tu realitu aspoň schůdnější.

Alespoň přestaň používat jedy jako FLUOR v zubní pastě a v kuchyňské soli, patří mezi přední oblbováky! Taky CHLOR...Někdy si film v klidu vychutnej, třeba Ti dojdou ještě další zajímavé souvislosti :-)
Jak americká vláda potlačila vesmírný průmysl - část1

2. ledna 2014 v 14:56 | exopolitics |  Pravda o UFO
- článek by se hodil stejně dobře zařadit i do sekce NWO nebo Volná energie...


V roce 1955 Otis T. Carr, žák Nikola Tesly začal se široce zaměřeným veřejným úsilím vyvíjet jakýsi prototyp civilní vesmírné lodi, která by se mohla masově vyrábět k cestování a prodávat veřejnosti. Pokud by to bylo úspěšné, Carr by byl vyvinul první civilní vesmírné plavidlo na světě a učinil by revoluci v aviatickém průmyslu. Plavidlo mělo být napájeno elektrickým generátorem získávající energii z okolí a vyrábělo by antigravitační efekt pro její pohon. Carr tvrdil, že všechno, co se naučil o elektromagnetické energii a antigravitačních principech věděl od slavného chorvatského vynálezce Nikola Tesly (10.7.1856 - 7.1. 1943).


Tesla bydlel v New Yorku v hotelu, kde Carr na půl úvazku pracoval, zatímco si doplňoval studia. Tesla v roce 1915 veřejně prohlásil, že ví, jak postavit antigravitační létající těleso: "Můj létající stroj nebude mít ani křídla, ani pohonnou jednotku. Můžete ho vidět na zemi a nikdy by jste neřekli, že je to létající stroj. Přitom bude schopen pohybu dle libosti vzduchem jakýmkoli směrem a bude dokonale bezpečný." Teslův létající stroj byl napájen elektrickou energií získávanou z pozemské atmosféry a uchovávanou ve zvláštních cívkách (spirálách). Frustrovaný nedostatkem průmyslové podpory, odhalil Tesla své radikální myšlenky mladému Carrovi během tříletého období.


Tesla naučil Carra, jak se může využívat volná energie z hojně se vyskytující elektrické energie v atmosféře. Možnost, že by se mohla elektrická energie volně získávat bez potřeby drahých elektráren, vodivých drátů, retranslačních stanic, telefonních sloupů a bez výrazných ztrát při napájení, by se stala výzvou konvenčním, elektrárenským společnostem. Teslovi bylo řečeno, že jeho radikální myšlenky nemohou být financovány, protože J.P.Morgan a ostatní průmysly by nebyly schopné odměřovat volnou elektrickou energii, která by se mohla snadno získávat z atmosféry. Vskutku, Teslovi nápady byly těžkou výzvou pro financování globální ekonomiky a finančního systému.


Inspirovaný stárnoucím Teslou, pustil se v roce 1937 Carr do testování Teslových principů, když začal vytvářet model vesmírné lodi. Carr se nakonec přesvědčil, že by mohl vyvinout civilní vesmírnou loď, která by mohla cestovat do svrchní atmosféry, k Měsíci a dokonce úspěšně dosáhnout rychlosti světla. Všeho mohlo být dosaženo následováním Teslových rad, odváděním elektrické energie v atmosféře pro napájení vesmírné lodi a k uchovávání takové energie ve zvláštních "regeneračních cívkách" pro mezihvězdné lety.


OTIS CARR TVRDÍ, ŽE POSTAVÍ PRVNÍ CIVILNÍ VESMÍRNOU LOĎ NA SVĚTĚ
Carr v roce 1955 našel v Marylandu společnost OTC Enterprises Inc. a dal se do získávání nezbytných fondů a zkušených pracovníků pro stavění modelů. Ty měly být testovány, zda budou schopné potvrdit funkčnost prototypu v plné šíři. Tyto modely se lišily velikostmi a zahrnovaly i 180 cm velkou verzi, která se zkoušela, aby dokázala realizovatelnost jeho nápadů pro plánovaný prototyp letounu velkého přes 13 metrů. V listopadu v roce 1959 si Carr úspěšně patentoval svůj dizajn pro plnou verzi civilní vesmírné lodi, které říkal OTC-X1. Měla kulatý tvar, který připomínal létající talíř.


Aby pro svůj návrh získal patent od skeptického patentního úřadu, tvrdil, že OTC-X1 bylo zařízení určené k zábavě. Návod k jeho patentu tvrdil: "Tento vynález souvisí s běžnými nástroji v zábavných zařízeních a to konkrétně s vylepšeným zábavným zařízením, kde pasažéři získají dojem, že jedou v meziplanetární vesmírné lodi."


V rozhlasovém rozhovoru z roku 1959 popisoval Carr různé prováděné testy k vývoji svého prototypu civilní vesmírné lodi:


"Plánujeme postavit prototyp modelu jako zařízení k demonstraci. Nyní bych rád řekl, že jsem jisté modely postavil a testoval. Každý z nich byl pro vzdušný provoz. Jeden se úplně ztratil ve vesmíru. Měli jsme kontrolní systém a ten nefungoval. Bylo to již doděláno." ( http://www.rexresearch.com/carr/1carr.htm)


OTC-X1 se napájel jistým množstvím objektů podobných kondenzátoru, které Carr nazýval "Utrons". Na záčátku roku 1957 v rozhovoru, popisoval Carr Utrons jako: "...skladovací článek pro elektrickou energii. Při operaci to generuje elektřinu a zároveň vydává elektromotorickou sílu. To je centrální napájecí systém pro náš letoun." Utrons by zásoboval série proti sobě rotujících magnetů energií, která se požaduje pro překonání gravitačního pole Země. Carr popisuje podrobnosti tohoto procesu následovně:


"Máme v tomto systému kondenzátorové pláty a elektromagnety. Pak je tu opačné otáčení - elektromagnetická rotace v jednom směru a akumulátor, jehož baterie rotují v protisměru. Pláty kondenzátoru rotují ve shodě s baterií, abychom získali rotaci po směru a proti směru hodinových ručiček. Třetím systémem je kabina, kde se zdržuje posádka. Kabina se neotáčí, je upevněná díky skutečnosti, že se dvě tělesa pod ní otáčejí ve směru a proti směru hodinových ručiček. Proto tedy systém způsobuje, že letoun uniká z gravitačního vlivu. Loď samotná vzhledem k tomuto systému má stále integrální gravitaci, protože má stále stejnou váhu, kterou měla na začátku."


Carrův plán by vytvořil zcela nové gravitační pole uvnitř lodi. Ta by účinně využívala nulovou hmotnost (hmota) v okolí uvnitř lodi, což by znamenalo, že by nefungovaly normální zákony setrvačnosti. Tato nulová hmotnost okolí by umožnila, že loď dosáhne rychlosti světla. Umožnilo by to také pasažérům snést ohromnou akceleraci a změny směru, aniž by byli rozdrceni obrovskou gravitační silou uvnitř lodi. Carr v roce 1959 podrobně popsal složitý elektromagnetický pohonný systém své patentované lodi. Carr řekl, že veškerá elektromagnetická síla by se získávala z atmosféry a skladovala by se v příhodné kvantitě v "regeneračních cívkách" k napájení lodi během její meziplanetární cesty:


"Jsme zde schopni poprvé vzhledem k našim znalostem použít atmosférickou elektřinu jako dobíjecího systému. To je součást funkčního jádra lodi."


Carr demonstroval malý model v rozhovoru pro Fate Magazine: "Otis Carr, prezident OTC Enterprises Inc., upřesnil svá tvrzení v rozhovoru a při demonstraci hrubého modelu rotačního přístroje, o kterém říká, že je principem "volné energie cirkulační fólie" vesmírné lodi, kterou může postavit, když mu někdo dá peníze. Řekl, že se stroj může adaptovat na zařízení jakéhokoli rozměru k výrobě nepřetržitého napájení absolutně bez ztrát. Jeho okamžité použití, řekl Carr, by bylo ve vesmírné lodi, která by byla schopná létat mezi planetami při řízeném letu. Mohla by přistávat i vzlétat na Zemi podle potřeby, létat na Měsíc nebo na jakoukoli planetu našeho solárního systému, řekl.


Carr pro svůj 180ti centimetrový model naplánoval v dubnu v roce 1959 zkoušku, určenou pro veřejnost, pro přibližně 400 lidí v Oklahoma City. Technické potíže a náhlá nemoc, které Carra zastihly, vedly k tomu, že zkouška byla zrušena. Článek ve Fate Magazine popisoval neúspěch testu následovně:


"Seriózní pole badatelů UFO a létajících talířů dosáhlo na konci dubna svého neúspěchu, když široce medializovaný pokus o vypuštění modelu společností OTC Enterprises z Baltimoru Marylandu selhal. Do Oklahoma City bylo pozváno na stovky svědků Otisem Carrem, aby viděli vypuštění jeho 180 centimetrů velkého modelu OTC-X1, jakési vesmírné lodi, která funguje na principu energie "utorns". Ti, kteří tam byli, odešli zklamáni. Létající talíř nevzlétl."


Vše, co bylo veřejnosti předvedeno, byl jeho třírozměrný ilustrační náčrtek. Carra nikdo nemohl najít. Long John Nobel, slavný konferenciér newyorského rozhlasu našel Carra v nedaleké nemocnici Mercy, kam byl na osm dnů hospitalizován kvůli plicnímu krvácení. Záhadné je, že Carr onemocněl přesně v den toho, co pro něj měl být zásadní, veřejný převrat. Carrův projekt vesmírné lodi se tak stále více a více zahaloval do záhady a kontroverze. Ti, kteří se zúčastnili, byli zklamáni a někteří si stěžovali, že neviděli dokonce ani model, který se měl zkoušet.


"Nevím co se děje, ale připadá mi, že nikdy neměl v úmyslu pokusit se ten model vypustit. Neviděl jsem žádné plány toho modelu a ve skutečnosti chápu, že pan Maywood Jones představil pouze to, čemu říkal "trojrozměrná ilustrace" Carrova nápadu."


Mnozí přijali veřejnou kritiku, že Carr propagoval svůj OTC-X1, aby vyvolal zájem o svou plánovanou jízdu v zábavném parku u Frontier City v Oklahoma City. Jeden televizní reportér z Oklahoma City vyjádřil obecný pocit lidí z města: "Tahle věc nikdy neopustí Zemi. A myslím si, že mnoho z těch nesmyslů, které se šířily zprávami, jsou spojené se zábavnou jízdou ve Frontier City. Neustále jsem se snažil se tam dostat a vidět model talíře, ale oni ho ukryly."


Se vzrůstajícím nepřátelským veřejným míněním v Oklahomě, se Carr rozhodl na konci roku 1959 přestěhovat své centrum operací do Apple Valley v Californii. Aby zabránil jakémukoli veřejnému debaklu, rozhodl se neoznámit žádný další pokus dopředu. S novým finančním zázemím a velkým produkčním závodem Osbrink, který měl k dispozici, postupoval ve svých plánech dále vyvinout a odzkoušet svou kosmickou loď. Major Wayne Aho, bývalý vojenský bojový zpravodajec během druhé světové války a Carrův hlavní velící pilot prohlásil, že 7.12.1959 poletí létajícím talířem na Měsíc. O Carrových snahách nebylo moc slyšet, ani o plánech vyzkoušet jeho 13ti metrový prototyp v plné šíři. Neexistují žádné veřejné zprávy o jakýchkoli následných testech.


Zvyšující se příjmy za jeho program vesmírné lodi, který Carr prožíval, vzrůstaly také problémy s americkou bezpečnostní službou a Burzovní komisí, která vydala soudní nařízení proti Carrovi, ve kterém se nařizovalo, že musí přestat prodávat neregistrované akcie. V roce 1960, 2. června v Californii, řekl Carr publiku, kde bylo 300 lidí, že to bylo "fatální překroucení skutečnosti říkat nebo vyvozovat, že my (OTC Enterprises) přicházíme do Kalifornie zvýšit peníze na akciovém trhu."


V lednu v roce 1961 státní žalobce New Yorku, Louis J. Lefkowitz tvrdil, že Carr podvodem vylákal 50 000 dollarů. Byl obviněn ze "zločinu prodávání cenných papírů bez jejich registrace." Carr byl odsouzen na 14 let do vězení. Zároveň, True Magazine Carra označil za podvodníka s tím, že pro něj končí jakékoli zbytky veřejných sympatií. Poté, co si část trestu odseděl, byl Carr propuštěn z vězení a zmizel z veřejné scény. Trpěl podlomeným zdravím a byl odříznut od svých podporovatelů, žil v ústraní. Zemřel v Nevadě v Gardneville v roce 2005. Je zřejmé, že smělý vývoj civilního průmyslu vesmírné lodi potupně selhal. A jeho průkopník, žák velkého Nikola Tesly byl veřejně zostuzen jako lotr, který podvedl veřejnost svou divokou říkankou o tom, že postaví civilní kosmický letoun, který vlastně propagoval jako přístroj do zábavního parku.


Skutečná historie toho, co se stalo s Carrem a jeho snahou vyvinout civilní vesmírný letoun, zůstala utajena po téměř 50 let. Objevil se pouze na veřejnosti jeden z Carrových důvěryhodných techniků, který má zájem konečně říci pravdu o tom, co se skutečně stalo s úsilím prvního civilního kosmického letounu na světě.
Pokračování článku viz část 2 (nešlo sem vložit celej dlouhej článek, sorry)
Ještě musím na adresu BLOGU říct, že je sice super, že je to zadarmo, ale za tu cenu, že jenom vložení tohoto blbýho článku mi vzalo snad půl hodiny! Jednou se vkládací okno ukáže textově, jednou v html, pak to uložim, zkontroluju a stejně tam zmizí odstavcování, tak zase otevřu Úpravu, v okně je zase totálně slitej text, navíc v html bez možnosti vypnutí zobrazení html, tlačítka k formátování textu chyběj úplně, opravdu s prominutím je to systém NA POSRÁNÍ! Ted jsem znova zkontroloval a znova je text slitej bez mezer odstavců, ikdyž jsem je tam udělal i v html tagama, takže ještě jdu vložit tagy oddělující řádky, neskutečný!!!

Jak americká vláda potlačila vesmírný průmysl - část2

2. ledna 2014 v 14:50 | exopolitics |  Pravda o UFO
část 2:

OBJEVUJE SE RALPH RING, ABY ODHALIL CARRŮV ÚSPĚŠNÝ VÝVOJ OTC-X1

V březnu, 2006 vystoupil naprosto neznámý jedinec, aby odhalil to, že byl jedním ze tří pilotů úspěšného testu Carrova prototypu OTC-X1 ve skutečné velikosti. Ralph Ring tvrdí, že byl technikem, který byl získán do Carrova týmu, který se v té době snažil postavit 13ti metrový prototyp vesmírné lodi poté, co se Carr přemístil v roce 1959 do Kalifornie. Tenkrát byl Ring talentovaný vynálezce, který byl znechucen nezájmem korporativního sektoru při inovačních principech týkajících se elektromagnetické energie. Již dříve pomáhal slavnému francouzskému oceánografu, který se jmenoval Jacques Cousteau vyvíjet jeho akvalung (dýchací přístroj) a později pracoval ve vládou financované výzkumné organizaci nazývané Advanced Kinetics - vyspělá kinetika.

Při řadě veřejných rozhovorů a prezentací, vysvětloval Ring podmínky Vyspělé kinetiky. Tvrdí, že vyřešil dva problémy komplexního inženýrství týkající se elektromagnetismu. Přesvědčen o podpoře jeho práce, bylo Ringovi místo toho řečeno ředitelem, že jsou vládou financovaná společnost a "jsme placeni, abychom hledali odpovědi, ale ne, abychom je našli." Frustrovaný Ring odešel a na konci roku 1959 se sešel s Carrem a byl rychle jeho myšlenkou uchvácen, včetně plánu postavit civilní vesmírnou loď. Ve svém prvním veřejném rozhovoru popisoval Ring Carra následovně:

"Byl to nepochybně génius. Tesla si okamžitě uvědomil jeho kvality a naučil ho všechno, co věděl. Byl inspirován a - jako Teslovi - se mu zdálo, že ví přesně, co dělat, aby něco přiměl fungovat. Byl to soukromý občan a měl také velmi metafyzické myšlení. Myslí, že skutečnost, že neměl formální trénink ve fyzice mu pomohl. Nebyl omezen žádnými předchozími ideami. Ať to nyní zní sebebláznivěji, rozhodoval se letět na Měsíc a skutečně věřil, že by to bylo možné. Důvěřoval jsem mu. Všichni jsme mu důvěřovali."

Ring se přímo účastnil testování menších modelů OTC-X1, které Carr vyvinul. Popisoval, jak byly úspěšně testovány a jak byly předváděny jednotlivé vlastnosti, když se dosáhlo jisté rotační rychlosti:

"...kov se změnil v želatinu. Mohli jste skrz něj prostrčit prst. Přestal být pevný. Přeměnil se na jistý druh hmoty, což vypadalo, jako kdyby nebyl zcela zde v této realitě. To je jediný způsob, kterým se to dá popsat. Byl podivný, byl to jeden z nejdivnějších pocitů, jaký jsem kdy měl."

Co je nejdůležitější, Ring tvrdí, že 13ti metrový prototyp OTC-X1 vyvinutý Carrem byl dokončen a úspěšně odzkoušen již tenkrát v roce 1959. Ring říká, že byl jedním z pilotů této lodi, která nepřetržitě uletěla 10 mil. Ring popisoval, jak Carr byl schopen udržovat komunikaci se všemi třemi muži, kteří OTC-X1 pilotovali a kteří měli instrukce o tom, jak plnit sérii úkolů před návratem na místo startu. Když byl Ring dotazován, zda OTC-X1 doletěl na místo svého určení, řekl:

"Letěl, to není to pravé slovo. Překračuje vzdálenosti. Vypadá to, že to nezabere žádný čas. Byl jsem se dvěma dalšími inženýry, když jsme pilotovali 13ti metrový letoun asi 10 mil."zbytek - viz část 3


Jak americká vláda potlačila vesmírný průmysl - část3

2. ledna 2014 v 14:46 | exopolitics |  Pravda o UFO


Zbytek článku

EXOPOLITICKÉ DŮSLEDKY

Nyní můžeme srovnat různé základní prvky týkající se výpovědí Otise Carra o svém projektu OTC-X1 a Ralpha Ringa. Carrův úspěšný vývoj plně funkčního civilního vesmírného plavidla využívajícího radikální elektromagnetický pohon a navigační systémy, vedl k brutální odezvě federálních, vládních agentur. Agentury vedené FBI vtrhly do Carrova konstrukčního střediska, zkonfiskovaly vybavení, donutily zaměstnance mlčet a Carra veřejně diskreditovaly kvůli vymyšleným poplatkům zorganizovaným Akciovým a Bezpečnostním výborem USA. Ringova veřejná výpověď a fotografické důkazy, které poskytl o existenci Carrova OTC-X1 dodávají důvěryhodnost, že činitelé uvnitř vlády USA potlačily celý průmysl vesmírné lodi patřící civilistům. Pro takové potlačení se objevuje několik motivů.

První a zásadní motiv pro potlačení vládou, byla ochrana průmyslových zájmů USA v energetickém sektoru, který by byl býval ohrožen vědomím toho, jak,získávat volnou elektrickou energii z atmosféry. Americké korporace dominují energetickému sektoru po celé planetě a přítomnost technologií "volné energie" by oslabil zmatek v hodnotě jejich akcií. To by negativně dopadlo na celou ekonomiku Spojených států.

Druhý a příbuzný motiv pro potlačení, je dopad technologií "volné energie" na peněžní systém Spojených států - vysvětlení, které podali agenti FBI, když vtrhli do Carrova závodu. Vývoj technologií volné energie by vytvořil nadbytečnost konvenčního energetického sektoru vlastněný korporacemi Spojených států a možná, že by vedl ke kolapsu amerického dollaru.

Třetí možný motiv, je zabránění rozvoje civilního průmyslu vesmírných lodí, které by mohly cestovat do kosmu a na ostatní planety s minimálními nebo s žádnými vládními předpisy.Takový civilní průmysl vesmírných lodí, které by mohly snadno cestovat na blízké planety, by mohl potvrdit, zda se tam uchytily inteligentní životní formy nebo zda pokračují v usazování se na Měsíci, Marsu a kdekoli jinde v našem solárním systému. Existuje důkaz, že na Měsíci a na dalších planetách byl objeven inteligentní mimozemský život, ale ten byl potlačen hlavními vládami. Mnoho analýz fotografií NASA Měsíce a Marsu odhaluje umělé struktury a anomální jevy pod inteligentní kontrolou. Narozdíl od rozšířeného veřejného zájmu o to, NASA odmítá takový důkaz seriózně prozkoumat a mnoho lidí se domnívá, že jde o utajování.

Čtvrtý motiv k potlačení Carrova projektu OTC-X, měl udržovat v tajnosti technologii již vyvíjenou v utajených projektech. Carrova práce se nepovažovala za dostatečně důležitou nato, aby byla utajena, takže on a jeho technici mohli pokračovat v práci na vývoji svých idejí vesmírné lodi, která by mohla cestovat na Měsíc rychlostí světla. Jeho projekt byl ukončen, Carr diskreditován a jeho technici umlčeni. Existuje jasné vysvětlení pro takovou reakci, do které se zapojily vládní autority.

Důvod k takovému zacházení, které se Carrovi a jeho technikům dostalo, byl, že vládní autority nepotřebovaly Carrovi nápady na to, jak vyvinout vesmírnou loď schopnou rychlosti světla a která by získávala volnou energii dostupnou v zemské atmosféře. Zodpovědné vládní úřady také nepotřebovaly ani jedinečný navigační systém vyvinutý Carrem pro svůj OTC-X1, který využíval působení technologie mysli mezi piloty a lodí. Nepotřebovali to, protože vládní autority nebyly do takových myšlenek zainteresováni. Pravděpodobně tyto autority utajený projekt pro antigravitaci lodí schopných létat rychlosti blízké světlu a napájené elektrickou energií získanou z přirozeného prostředí již měly. Principy pro vesmírný let "rychlostí světla" byly pravděpodobně dobře známy, takže úsilí civilních vynálezců nebylo jednoduše potřeba krýt utajovanými antigravitačními projekty. Výsledkem je, že v 50tých letech americká vláda již měla jistý počet operačních vesmírných lodí, které byly schopné přiblížit se rychlosti světla a mohly získávat elektrickou energii ze zemské atmosféry, kterou mohly pro své vesmírné lety skladovat.

Posledním
možným motivem pro ukončení Carrova programu vesmírných lodí je, že mimořádná skupina napůl vládních autorit nebo "stínové vlády" se silnými vazbami na korporace, nechtěla vyplašit normální armádu a/nebo vládní autority o existenci takové pokročilé technologie. Steven Greer popisuje rozhovor, který měl on a bývalý astronaut Edgar Mitchell s viceadmirálem Tomem Wilsonem v roce 1997, když byl Wilson J-2, šéf zpravodajské divize Sboru náčelníků štábu. Když se doporučovaly jisté programy se zvláštním přístupem včetně možné mimozemské technologie, Wilsonovi k nim byl přístup odepřen, protože k nim neměl prověření typu "need to know" (jen pro ty, co to potřebují vědět). Taková nebývalá akce omezující úřadující hlavu zpravodajského sboru náčelníků štábu demonstruje, že jisté autority skupiny "stínové vlády" drží pokročilé technologie stranou od normální armády a vládních autorit. Existence takové "stínové vlády" byla naznačena jistým počtem předních amerických politiků včetně senátora Daniela K. Inuye: "Existuje stínová vláda se svou vlastní Air Force, vlastním námořnictvem, svým vlastním mechanismem jak zvyšovat svůj kapitál a se schopností protlačit své vlastní ideje národních zájmů, osvobozených od všech kontrol výdajů a osvobozených od zákona samotného." Uzavření Carrova programu vesmírných lodí by zamítlo armádě a vládním autoritám obeznámenost a přístup k takovým vyspělým technologiím. Tím by se běžná armáda dostala do velké nevýhody při monitorování toho, co se odehrává v hluboce skrytých (deep black) projektech včetně vyspělé technologie řízené agenturami stínové vlády mimo pravidelný řetězec velení.

Carrova záhadná nemoc v době jeho veřejného testování 180ti centimetrového modelu v roce 1959 a zkušenost s blízkou smrtí Ralpha Ringa v roce 2006 po jeho vystoupení na veřejnosti a odhalení své výpovědi ukazuje, na skryté vládní operace, které zabránily veřejné demonstraci a povědomí o vyspělých technologiích. Již v historii se vypozorovalo, že skryté vládní agentury si za svůj cíl berou vynálezce a badatele pracující na vyspělých technologiích. Zdá se, že diskreditace, umlčování či likvidace vynálezců nebo informátorů pokračuje.

Závěr

V roce 1959-60, Otis Carr a jeho tým dosáhli úspěchu při vývoji první civilní vesmírné lodi na světě. Tento význačný úspěch byl brutálně potlačen a Carr byl v roce 1961 vsazen do vězení za vymyšlené poplatky. Tajná úmluva některých složek vlády Spojených států při potlačování vzniku civilního průmyslu vesmírné lodi se jeví jako klíčový historický fakt. Americké korporace v energetickém sektoru - vědomy si Carrova ambiciózního programu - byly pravděpodobně klíčovým faktorem při tomto potlačování.

Význam Ringovi výpovědi a Carrova úspěchu jsou pro lidstvo důležité. Spíše než nějaký lotr, který podvedl veřejnost s radikální myšlenkou civilní vesmírné lodi, byl Carr hrdinný vynálezce, který měl úspěch při stavbě první civilní vesmírné lodi na světě. Carr a jeho tým spolupracovníků by měl být uznán a poctěn za své průkopnické snahy. Mělo by se okamžitě nařídit kongresní zkoumání, které by plně vyšetřilo, co se Carrovi stalo. FBI a další vládní agentury zapojené do razie v Carrových závodech a do konfiskace vybavení by měly prozradit, co se odehrálo. Také potřebuje být důkladně vyšetřena přesná role korporací americké vlády nesoucí spoluvinu na těchto represivních akcích. Je potřeba vyvinout vhodnou legislativu, která by zabránila budoucím instancím, aby byli průkopničtí vynálezci cílem vládních agentur chovajících se podle příkazu zájmových skupin.

Technologická revoluce, která se objeví spolu s důkladným vyšetřováním Carrových úspěchů musí být spíše uvítána než skryta před veřejností. Stínové vládní agentury a korporace zodpovědné za potlačování veřejného vzniku takové technologie, dokonce až do míry jejího popření před běžnými armádními složkami, potřebují být odhaleny a učiněny zodpovědné. Lidstvo je na prahu pozoruhodného úspěchu vývoje civilního, levného průmyslu vesmírné lodi, který může dokázat cestovat na planety v našem solárním systému a ke hvězdám. Právně zaručené finanční zájmy a kvazivládní skupiny hromadící takové technologie, si dále nemohou dovolovat zadržovat tento pozoruhodný pokrok.

Michael Salla, Ph.D. - 1.4.2007
překlad: Karel Rašín