A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Farmaceutický byznys

4. ledna 2014 v 10:06 | net |  Přichází NWO ?

Jste nemocní? Potřebujete speciální dražší léky? Stáváte se tak součástí farmaceutického kolosu, který nepřiměřeně vydělává na nemocech lidí. Bohužel, na první pohled a setkání s lékařem, se v dnešní době nemůžete spolehnout, že vám skutečně předepíše ten nejvhodnější lék. Málo kdo je totiž dnes neúplatný a farmaceutické kolosy, resp. jejich zaměstnanci, v terénu nabízející informace a možnosti lékařům, toho využívají. A mnozí, ale i doktoři, pak dostávají od soudů podmínku.

Důkazem o podplácení lékařů, aby předepisovali určité léky, je i video, jehož adresu zde vkládám: http://www.youtube.com/watch?v=Ibch9gvbBuw

Kategorií samou o sobě je pak vytváření nových epidemií, nemocí a chorob jako AIDS, ptačí chřipka a dlouhá řada jiných. Nemoc AIDS byla záměrně vytvářena deset let tak, aby se dlouho nenašel lék. Záměrem bylo především zredukovat obyvatele jižní Afriky. I rakovina je již dávno léčitelná. To ale není v zájmu farmaceutických gigantů, ani vládnoucích rodin tohoto světa a tak byli ti, kteří nalezli způsoby k léčení rakoviny, umlčeni, často jakýmkoliv způsobem. To koresponduje s potvrzenými zájmy zednářů, iluminátů a podobných skupin, které stojí za tvrzením, že obyvatel je nyní na naší planetě přespříliš a je nutné většinu vyhladit.

Do ještě větších kolosů jsou pak zaplaceny i mediální společnosti, které zastrašují širokou veřejnost, podávají nepravdivé informace a šíří účelový strach obyvatel. Smyslem je, přijímat například očkovací vakcíny, protože obsahují poškozující složky a jedy pro zhoršení zdraví a lepší kontrolu celého stáda, které je televizními a jinými médii opakovaně oblbováno.

Otupování a zastrašování lidského stáda se dlouhodobě děje i mnoha jinými prostředky, ale o tom zase v jiných článcích. Především pátrejte na internetu, zadáním slov jako NWO (Nový světový pořádek), Chemtrails (poškozování zdraví rozprašováním hliníku a těžkých kovů z letadel včetně bakterií a nemocí), Elektrosmog (záměrné ozařování lidí a přírody mobilními a jinými mikrovlnnými vysílači), Očkování (vkládání škodlivých látek a jedů do organismu), Haarp (zbraň ovládání počasí a vytváření extrémních jevů včetně hurikánů a zemětřesení), Fluor, Chlor (otupování vědomí lidí těmito jedy), Free energy (již dávno byly vymyšleny zdroje, využívající - konvertující všudypřítomnou volnou energii, která je zadarmo) a další.

Žijeme v samém konci zvláštní epochy, kdy je snaha otupovat lidské stádo a zastrašovat, dát mu hry a chléb a čímkoli zaplnit jeho už tak otupěnou mysl, otupit ji ještě více fluorem v zubní pastě, chlorem ve vodovodech, vytvářet umělé problémy aby se zakryly ty skutečné, vytvářet strach o uživení se a o bezpečnost i za cenu fingování teroristických útoků a jiných ohrožení (i za cenu životů, jako to bylo s dvojčaty 11.září), čímž je pak davem odsouhlaseno zavádění hrubší kontroly jednotlivců.

Je dobré vědět o těchto věcech a nebýt pouze naivním a vystrašeným konzumním členem zcela ovladatelného tupého stáda, krmeného tupými televizními pořady a soutěžemi.

Je dobré, být na pozoru i co se týče konzumace předražených chemických léků a vyhledávat raději alternativu včetně přírodních léčiv a bylinek, jejichž doporučování EU zákonem omezuje!

Používejte selský rozum a nenechte si jej ničím otupovat, ani zastrašovat. Bohužel, na pozadí vlád naší planety zatím působí určité rodiny a skupiny s nečistým úmyslem a překroucenými názory na lidské hodnoty.

To, že se dozvíte o těchto skutečnostech a praktikách neznamená, aby to prohloubilo váš strach a podřízenost, ale naopak, aby jste vědomě a s radostí začali používat svůj vlastní rozum, jednali podle svého čistého srdce a svědomí a s radostí si vytvářeli pozitivním myšlením lepší realitu.

Už to nebude dlouho trvat - možná maximálně desítky let, kdy tyto špatné věci skončí a na Zemi, ve vyšších vibracích, zavládnou mnohem lepší a svobodnější podmínky a vědomí, ovšem ne díky taktikám NWO.

Ve finále se máme na co těšit, skutečně. Vydržte ještě poslední období, kdy bude nastolena největší finanční krize. Po ní se zruší peníze. Nebudou existovat. Viz další zdroje a informace....

Zajistěte si NYNÍ podmínky pro přežití - vlastní zdroj vody, tepla - dříví, a jídla, plodin nejlépe mimo město.
Přestaňte být závislí na městské dodávce vody a elektřiny a na obchodech jako jediném zdroji potravy!
Místo tupého sledování televizních nesmyslů si namyslete strategii vlastního přežití včetně kvalitní obuvi a oblečení, pokud nastane určité období nedostatku.


 


Komentáře

1 Milan | E-mail | 4. ledna 2014 v 11:02 | Reagovat

Ten poslední dovětek, budí v lidech strach. Jinak nic nového.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama