A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Film NEXT

2. ledna 2014 v 15:35 | elf |  FILMY
Skoukl jsem film NEXT, je fakt dobrej, docela i akční a ted po shlédnutí jsem zvědavej co mi ještě našeptá nějaké rozjímání, protože i v podtextu je řečeno hrozně moc. Skoro bych ten film zařadil mezi ty přední rozkrývací filmy, jako byl Matrix. Samozřejmě nesmí odradit nějaké střílečky, klíčová je pointa.

http://uloz.to/hledej/?q=next cz avi

Nicolas Cage vidí ve filmu události předem a jedná podle toho.

Každopádně se tam ukazuje, že všechno je možný, ale logicky navazují řetězce s důsledky, protože vše je stále součástí Celku. Dochází mi, že ten matrix tvoří hodně uzavřenej systém, až pozoruhodně uzavřenej. A jakmile se nahlédne budoucnost, hned se scéna mění. Je to velmi zajímavé téma i psychologicky, kdyby člověk viděl kousek příští předpokládané události a měnil ji a přepisoval. Autoři filmu se v tom naštěstí nezamotali a má to spád i logiku ve vší té nelogice...

To řetězení událostí (uhlídat) je hrozně, ale hrozně zodpovědná věc, našim průvodcům vubec nezávidím, a nebo je to ohromně vychytanej komplex variant, které do sebe stejně pak zapadají přesně jako rovnice... Když přeskáču další a další roviny úvah, dochází mi, že toužím víc otevírat vědomí, bejt potřebnější, mít další prostředky k rozvíjení poznání a šíření lásky mezi všemi bytostmi.

Možná, to nahlížení kousek dopředu, jde přes intuici. Uvědomuju si, jak moc si nenaslouchám, jak moc nejdu do své hloubky (a kolik mi to už přineslo obrovských potíží s následky dodnes). To nejspíš vede k meditaci. Mě ale ohromně naladí takovej film, jako tento. To pak ta mysl, filmem naladěná, sama jede a rozklíčovává věci. Samotná suchá meditace, zastavení na místě, by bylo jen stání na tom místě a ty myšlenky tak nerozvinu, nezacílím...

Ta mysl je skutečně klíčová, dost chápu, že organizacím na pozadí, jde o to, otupovat a zaneprazdňovat naši mysl, jakýmikoli prostředky a za každou cenu. Aby lidi měli sotva jen pofiderní kontrolu nad touto hrou.

Takže: Rozjímat a rozjímat, opravdu si krást čas jen pro sebe, dopřát si tu možnost, jít (sám se sebou alespoň) skutečně do hloubky. I tak je žalostný, jak moc máme mysl utlumenou. Jako první počítače nezvládaly ani přehrát normální film, prostě neměly na to kapacitu....... na vytváření "reality"....... Připadám si, jako první slabé počítače, a je hrozně těžký, vymyslet si tu realitu aspoň schůdnější.

Alespoň přestaň používat jedy jako FLUOR v zubní pastě a v kuchyňské soli, patří mezi přední oblbováky! Taky CHLOR...Někdy si film v klidu vychutnej, třeba Ti dojdou ještě další zajímavé souvislosti :-) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama