A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jak americká vláda potlačila vesmírný průmysl - část3

2. ledna 2014 v 14:46 | exopolitics |  Pravda o UFO


Zbytek článku

EXOPOLITICKÉ DŮSLEDKY

Nyní můžeme srovnat různé základní prvky týkající se výpovědí Otise Carra o svém projektu OTC-X1 a Ralpha Ringa. Carrův úspěšný vývoj plně funkčního civilního vesmírného plavidla využívajícího radikální elektromagnetický pohon a navigační systémy, vedl k brutální odezvě federálních, vládních agentur. Agentury vedené FBI vtrhly do Carrova konstrukčního střediska, zkonfiskovaly vybavení, donutily zaměstnance mlčet a Carra veřejně diskreditovaly kvůli vymyšleným poplatkům zorganizovaným Akciovým a Bezpečnostním výborem USA. Ringova veřejná výpověď a fotografické důkazy, které poskytl o existenci Carrova OTC-X1 dodávají důvěryhodnost, že činitelé uvnitř vlády USA potlačily celý průmysl vesmírné lodi patřící civilistům. Pro takové potlačení se objevuje několik motivů.

První a zásadní motiv pro potlačení vládou, byla ochrana průmyslových zájmů USA v energetickém sektoru, který by byl býval ohrožen vědomím toho, jak,získávat volnou elektrickou energii z atmosféry. Americké korporace dominují energetickému sektoru po celé planetě a přítomnost technologií "volné energie" by oslabil zmatek v hodnotě jejich akcií. To by negativně dopadlo na celou ekonomiku Spojených států.

Druhý a příbuzný motiv pro potlačení, je dopad technologií "volné energie" na peněžní systém Spojených států - vysvětlení, které podali agenti FBI, když vtrhli do Carrova závodu. Vývoj technologií volné energie by vytvořil nadbytečnost konvenčního energetického sektoru vlastněný korporacemi Spojených států a možná, že by vedl ke kolapsu amerického dollaru.

Třetí možný motiv, je zabránění rozvoje civilního průmyslu vesmírných lodí, které by mohly cestovat do kosmu a na ostatní planety s minimálními nebo s žádnými vládními předpisy.Takový civilní průmysl vesmírných lodí, které by mohly snadno cestovat na blízké planety, by mohl potvrdit, zda se tam uchytily inteligentní životní formy nebo zda pokračují v usazování se na Měsíci, Marsu a kdekoli jinde v našem solárním systému. Existuje důkaz, že na Měsíci a na dalších planetách byl objeven inteligentní mimozemský život, ale ten byl potlačen hlavními vládami. Mnoho analýz fotografií NASA Měsíce a Marsu odhaluje umělé struktury a anomální jevy pod inteligentní kontrolou. Narozdíl od rozšířeného veřejného zájmu o to, NASA odmítá takový důkaz seriózně prozkoumat a mnoho lidí se domnívá, že jde o utajování.

Čtvrtý motiv k potlačení Carrova projektu OTC-X, měl udržovat v tajnosti technologii již vyvíjenou v utajených projektech. Carrova práce se nepovažovala za dostatečně důležitou nato, aby byla utajena, takže on a jeho technici mohli pokračovat v práci na vývoji svých idejí vesmírné lodi, která by mohla cestovat na Měsíc rychlostí světla. Jeho projekt byl ukončen, Carr diskreditován a jeho technici umlčeni. Existuje jasné vysvětlení pro takovou reakci, do které se zapojily vládní autority.

Důvod k takovému zacházení, které se Carrovi a jeho technikům dostalo, byl, že vládní autority nepotřebovaly Carrovi nápady na to, jak vyvinout vesmírnou loď schopnou rychlosti světla a která by získávala volnou energii dostupnou v zemské atmosféře. Zodpovědné vládní úřady také nepotřebovaly ani jedinečný navigační systém vyvinutý Carrem pro svůj OTC-X1, který využíval působení technologie mysli mezi piloty a lodí. Nepotřebovali to, protože vládní autority nebyly do takových myšlenek zainteresováni. Pravděpodobně tyto autority utajený projekt pro antigravitaci lodí schopných létat rychlosti blízké světlu a napájené elektrickou energií získanou z přirozeného prostředí již měly. Principy pro vesmírný let "rychlostí světla" byly pravděpodobně dobře známy, takže úsilí civilních vynálezců nebylo jednoduše potřeba krýt utajovanými antigravitačními projekty. Výsledkem je, že v 50tých letech americká vláda již měla jistý počet operačních vesmírných lodí, které byly schopné přiblížit se rychlosti světla a mohly získávat elektrickou energii ze zemské atmosféry, kterou mohly pro své vesmírné lety skladovat.

Posledním
možným motivem pro ukončení Carrova programu vesmírných lodí je, že mimořádná skupina napůl vládních autorit nebo "stínové vlády" se silnými vazbami na korporace, nechtěla vyplašit normální armádu a/nebo vládní autority o existenci takové pokročilé technologie. Steven Greer popisuje rozhovor, který měl on a bývalý astronaut Edgar Mitchell s viceadmirálem Tomem Wilsonem v roce 1997, když byl Wilson J-2, šéf zpravodajské divize Sboru náčelníků štábu. Když se doporučovaly jisté programy se zvláštním přístupem včetně možné mimozemské technologie, Wilsonovi k nim byl přístup odepřen, protože k nim neměl prověření typu "need to know" (jen pro ty, co to potřebují vědět). Taková nebývalá akce omezující úřadující hlavu zpravodajského sboru náčelníků štábu demonstruje, že jisté autority skupiny "stínové vlády" drží pokročilé technologie stranou od normální armády a vládních autorit. Existence takové "stínové vlády" byla naznačena jistým počtem předních amerických politiků včetně senátora Daniela K. Inuye: "Existuje stínová vláda se svou vlastní Air Force, vlastním námořnictvem, svým vlastním mechanismem jak zvyšovat svůj kapitál a se schopností protlačit své vlastní ideje národních zájmů, osvobozených od všech kontrol výdajů a osvobozených od zákona samotného." Uzavření Carrova programu vesmírných lodí by zamítlo armádě a vládním autoritám obeznámenost a přístup k takovým vyspělým technologiím. Tím by se běžná armáda dostala do velké nevýhody při monitorování toho, co se odehrává v hluboce skrytých (deep black) projektech včetně vyspělé technologie řízené agenturami stínové vlády mimo pravidelný řetězec velení.

Carrova záhadná nemoc v době jeho veřejného testování 180ti centimetrového modelu v roce 1959 a zkušenost s blízkou smrtí Ralpha Ringa v roce 2006 po jeho vystoupení na veřejnosti a odhalení své výpovědi ukazuje, na skryté vládní operace, které zabránily veřejné demonstraci a povědomí o vyspělých technologiích. Již v historii se vypozorovalo, že skryté vládní agentury si za svůj cíl berou vynálezce a badatele pracující na vyspělých technologiích. Zdá se, že diskreditace, umlčování či likvidace vynálezců nebo informátorů pokračuje.

Závěr

V roce 1959-60, Otis Carr a jeho tým dosáhli úspěchu při vývoji první civilní vesmírné lodi na světě. Tento význačný úspěch byl brutálně potlačen a Carr byl v roce 1961 vsazen do vězení za vymyšlené poplatky. Tajná úmluva některých složek vlády Spojených států při potlačování vzniku civilního průmyslu vesmírné lodi se jeví jako klíčový historický fakt. Americké korporace v energetickém sektoru - vědomy si Carrova ambiciózního programu - byly pravděpodobně klíčovým faktorem při tomto potlačování.

Význam Ringovi výpovědi a Carrova úspěchu jsou pro lidstvo důležité. Spíše než nějaký lotr, který podvedl veřejnost s radikální myšlenkou civilní vesmírné lodi, byl Carr hrdinný vynálezce, který měl úspěch při stavbě první civilní vesmírné lodi na světě. Carr a jeho tým spolupracovníků by měl být uznán a poctěn za své průkopnické snahy. Mělo by se okamžitě nařídit kongresní zkoumání, které by plně vyšetřilo, co se Carrovi stalo. FBI a další vládní agentury zapojené do razie v Carrových závodech a do konfiskace vybavení by měly prozradit, co se odehrálo. Také potřebuje být důkladně vyšetřena přesná role korporací americké vlády nesoucí spoluvinu na těchto represivních akcích. Je potřeba vyvinout vhodnou legislativu, která by zabránila budoucím instancím, aby byli průkopničtí vynálezci cílem vládních agentur chovajících se podle příkazu zájmových skupin.

Technologická revoluce, která se objeví spolu s důkladným vyšetřováním Carrových úspěchů musí být spíše uvítána než skryta před veřejností. Stínové vládní agentury a korporace zodpovědné za potlačování veřejného vzniku takové technologie, dokonce až do míry jejího popření před běžnými armádními složkami, potřebují být odhaleny a učiněny zodpovědné. Lidstvo je na prahu pozoruhodného úspěchu vývoje civilního, levného průmyslu vesmírné lodi, který může dokázat cestovat na planety v našem solárním systému a ke hvězdám. Právně zaručené finanční zájmy a kvazivládní skupiny hromadící takové technologie, si dále nemohou dovolovat zadržovat tento pozoruhodný pokrok.

Michael Salla, Ph.D. - 1.4.2007
překlad: Karel Rašín


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama