close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Srpen 2014

Klíč zvaný Synchronicita

18. srpna 2014 v 16:47 | David Wilcock |  Super KNIHY

David Wilcock - autor knihy s výše uvedeným názvem,
vydané Pavlem Dobrovským, Beta s.r.o. v roce 2014.

Synchronicita není pouhá náhoda. Je projevem propojenosti celého vesmíru. Je to důkaz, že jste součástí jednoho propojeného celku. Vesmír je jedno velké vědomí a my jsme propojené živoucí jevy...

To je náhled do knihy, která byla naštěstí přeložena i do češtiny. Velice mne to potěšilo, protože s angličtinou dosud nejsem velký kamarád, o to více oceňuji přístup k tak zásadním informacím, jaké mladý autor veřejnosti předává!

Samozřejmě je nejlepší a vřele doporučuji, si jeho knihu pořídit. Je tam tolik zásadních informací, že bych spíše rád řekl: Určitě si ji prosím kupte!!

Předkládám alespoň několik zásadních myšlenek:

...nemusíme trpět. Jakmile pochopíte skryté uspořádání vesmíru, začnete ovládat své prožitky a okamžitě zlepšíte kvalitu svého života.

...existuje rozsáhlý vědecký důkaz potvrzující, že samotný vesmír je živý. Celý vesmír tvoří jednotné vědomé energetické pole. Ona skrytá energie lze příhodně nazvat "Zdrojové pole". Galaxie, hvězdy a planety jsou určitými formami života v takovém měřítku, že si to ani nedokážeme představit.

...Nová věda říká, že počátkem DNA není molekula, ale vlna. Tato vlna existuje jako určitý vzorec v prostoru a čase, jenž je zapsán v celém vesmíru.

Nositel Nobelovy ceny Dr. Luc Montagnier v roce 2011 názorně předvedl, že se DNA může spontánně vytvářet z molekul vodíku a kyslíku - víc není třeba. Montagnier hermeticky uzavřel zkumavku plnou čiré chemicky čisté sterilizované vody. Vedle ní položil další uzavřenou zkumavku s vodou, v níž se nacházelo malé množství DNA. Pak obě zkumavky vystavil účinkům elektromagnetického pole o frekvenci 7 Hz a čekal. Za 18h se v první zkumavce vytvořily malé kousky DNA - z pouhé sterilizované vody. Je to jeden z nejvýznamnějších objevů v dějinách vědy, přesto se téměř o něm nemluví.

Britští astronomové sir Fred Hoyle a Dr. N. Ch. Wickramasingheová učinili ohromující objev - zjistili, že 99,9 % prachu plujícího v naší galaxii tvoří sublimačně sušené bakterie. Sir Fred Hoyle objasnil význam na přednášce v roce 1980 a přesto se jeho poznatky nedostaly do povědomí hlavního vědeckého proudu.

DNA vytváří energetickou sílu jež absorbuje fotony, ale samotná DNA k tomu není zapotřebí. Existuje určitá vlna, síla, která zjevně přitahuje a drží světlo. Když odstraníme DNA, vlna zůstává a drží nashromážděné fotony.

Naše současné chápání gravitace je velmi primitivní. Samotná gravitace je živá a inteligentní.

Dr. William Braud patří mezi vědce kteří opakovaně provedli přísně kontrolované laboratorní pokusy, aby dokázali, že komunikace pomocí mysli je zcela reálná a dá se opakovaně provádět ve vědecké laboratoři. Účastnící experimentu v jedné místnosti byli schopni působit na pokožku lidí nacházejících se v jiné oddělené a hodně vzdálené místnosti.

Vypadá to, že naše myšlenky nejsou tak soukromou záležitostí, jak si myslíme. Když řešíme nějaký problém, zjevně máme přístup k univerzální databance poznatků. Od roku 1929 bylo dokumentováno přes 148 různých případů, kdy různí vědci ve stejnou dobu učinili zásadní objevy a snažili se patentovat stejnou věc ve stejný čas.
Mimosmyslové vnímání je přirozeným darem, který mají všichni lidé.

"Jste naprosto vším, každou bytostí, každou emocí, událostí, situací. Jste jednota. Jste nekonečno. Jste láska a světlo, světlo a láska. Jste. Tak zní zákon jednoty."

Zákon jednoty říká, že všichni lidé na Zemi sdílí stejnou mysl a to v takovém rozsahu, jakému dokážeme jen stěží uvěřit. Například skupina sedmi tisíců lidí meditujících o lásce, míru a štěstí, dokázala snížit počet teroristických útoků a jiných kriminálních činů v rámci celého světa o celých 72 %.

Synchronicita, jako například spatření shodných číslic na digitálním budíku, nebo písnička v rádiu zaměřená na téma o němž se zrovna bavíte, nejsou pouhé náhody. Tyto události poskytují rychle zpětnou vazbu týkající se věcí, o nichž přemýšlíme - říkají, že jste na správné cestě a máte správné myšlenky napomáhající vývoji duše. Pokud se začneme zabývat negativními tématy, konat destruktivní věci, synchronicita přestává fungovat, odbočili jsme z hlavního toku. Čím více budete vnímat synchronicitu, tím častěji se s ní budete potkávat.

Zdánlivě náhodné myšlenky, rozhodnutí a činy odehrávající se v průběhu dějin, se ve skutečnosti řídí skrytým scénářem.

Jakmile se rozhodnete najít v nějaké události či symbolu určitý smysl, mohou k vám přicházet zprávy. Položíte otázku a otevřete nějakou knihu na nějaké stránce a přečtete si odpověď. A může se stát, že ucítíte náhlý příliv energie v nějaké části těla, například v podbříšku, srdci, hlavě, části nohy, jako potvrzení.

Ležel jsem na trávě (autor) a cítil se příšerně špatně a vedle mě seděla malá bytost, od níž bych nečekal, že dokáže projevovat nějaké city. Ten ptáček naprosto jasně vnímal, že brečím, a ze všech sil se mi snažil 10 minut pomoci, abych nebyl tak sám. Švitořil a štěbetal a mával křídly a zjevně se mne snažil utěšit a rozveselit.

Největší slepou skvrnou civilizace je neschopnost přijmout širší realitu, v níž by lidský život mohl mít mnoho dimenzí.

Všichni tvoříme jeden celek. Individualita je iluze - a byla navržena tak, aby Stvořitel vesmíru mohl vnímat sám sebe. Bez svobodné vůle a zjevné individuality bychom neměli možnost zapomenout, kdo skutečně jsme.

- Kniha obsahuje řadu dalších zásadních témat, autor velmi pečlivě roky hledá a pak prověřuje všechny témata a vědecké práce, takže obsažené informace jsou maximálně relevantní a přitom důležité, alespoň z mého pohledu :-)