close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Září 2014

Je měsíc hologram?

8. září 2014 v 17:44 | youtube.com a Ve hvězdách |  Přichází NWO ?

V Německu letos (2014) natáčeli počátkem července po dobu čtyř dnů časosběrné video, na němž je zřetelně vidět, jak se povrch Měsíce vlní.

Připomínalo to jakousi aktualizaci jeho zobrazení, což vyvolalo řadu teorií, z nichž ta nejkurióznější předpokládá, že na zemském orbitě žádný měsíc ve skutečnosti není!

Zvláště, když vlnící se pásy nad měsíčním povrchem dokáží zachytit dost často i další kamery s kvalitní optikou a teleskopy. Jde tedy v případě Měsíce jen o plochou projekci (hologram)?
Proto je k nám tohle "těleso" nastaveno stále stejnou stranou?

Druhá z teorií zase tvrdí, že sice na oběžné dráze Země nějaký objekt existuje, ale je zakryt holografickým zobrazením Měsíce, abychom nevěděli, o jaké těleso ve skutečnosti jde a co se skrývá na jeho povrchu. Zastánci konspiračních teorií se dále ptají: Proč lidstvo vysílá své sondy do vzdáleného vesmíru a ignoruje našeho nejbližšího souputníka? Proč je kvalita všech snímků Měsíce, které na Zemi posílají lunární sondy, tak zoufalá? Jak je třeba možné, že snímky měsíčního povrchu jsou ve srovnání s fotografiemi pořízenými z oběžné dráhy Marsu nekvalitní? Jak to, že sonda létající po zemské orbitě dokáže bez problémů vyfotografovat poznávací značku auta, a lunární družice posílají snímky měsíčního povrchu v takovém rozlišení, že je ani nelze považovat za fotografie?


- Stejně, jako je nejistá existence Měsíce, je nejasná skutečná podoba Země i vesmíru. To, co zachycujeme očima, nebo snímací technikou, jsou pozorované částice, fotony a jiné, ale neprokazují skutečný a reálný zdroj. Naopak, kvantoví vědci stále více potvrzují, že všechno je pouze kvantová iluze, možná kolektivní představa, program, matrix. Naučme se přicházející informace nejdříve pozorovat. Sledovat, nakolik zapadnou do reálnosti celé mozaiky souvisejících informací a nic předem nevyhodnocujme předčasně, ani na žádné informaci či tezi neulpívejme. Pravda bývá někde "uprostřed" a hlavně je relativní; konkrétní stav či skutečnost platí jen v určité konstelaci a množině okolních věcí a stavů a jakmile se změní ty, mění se i pozorovaný předmět a jeho skutečnost náhle zaniká. Nic není "černobílé".

Téma hologramů začíná být stále více aktuální v souvislosti se zdokonalováním všech technologií. V dnešní době by nebylo asi divné, pozorovat na nebi zvláštní výjev, nebo flotilu UFO, ale nelze předem vyvrátit, že to nebude pouze velmi dokonalá projekce skupiny lidí, kteří chtějí zastrašit a vyvolat iluzi hvězdných válek a nutnosti, podporovat zbrojení proti vesmírným "nepřátelům". Zůstaňme tedy zdravé mysli = nevěřme hned něčemu unáhleně.