A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

KNIHA Transformace vědomí - Rozhovory s T.K. 1.část ukázek

14. prosince 2014 v 20:01 | Tomáš Keltner |  Super KNIHYVyšla na podzim 2014, Keltner Publishing Také viz www.knihy-keltner.czTato kniha (otištěné rozhovory s autorem, a informace) rozhodně patří mezi ty knihy, které v této době otevírají vědomí i širší veřejnosti.

Lze doporučit pro běžné lidi, kteří zatím netuší a nebo tušit začínají, co je v zákulisí.

Lze doporučit i pro vědomější jedince, aby si např. uvědomili, že i přehnané ulpívání na konspiračních teoriích je opět past systému, který ty konspirace mnohdy sám vytváří, dokonce i proto, aby pak sledoval, jaká témata které lidi zajímají, jaká témata šíří dále. A také zmatení informací a v podstatě dalšího šíření strachu a nejistoty, jsou další taktiky - už tu nepůsobí jen to zlo a války, co nám předkládají ve zprávách, ale ještě navíc je někdo za tím vším, ilumináti, mimozemské entity? - další zátěžové informace pro lidi, kteří už tak jsou systémem dost vylekaní a naučení se bát a mít strach o své holé přežití a existenci, o práci, o zdraví, které nám systém záměrně také poškozuje nejen elektrosmogem, moderními datovými technologiemi a jejich přenosem, ale i plánovaným rozsypem těžkých kovů v podobě chemtrailsových čar po nebi, obsahujících prvky kovů, ale mnohdy i nakažlivé bakterie a jiné lahůdky; mezi tím nás krmí jedovatým cukrem, fluorem, jedovatými léčivy a prášky, které otravují organismus a otupují myšlení, GMO potravinami... Co s tím vším?

Autor Tomáš Keltner prošel velmi zajímavým a náročným výcvikem, tajnými službami, byl bodyguardem mnoha vysoce postavených politiků a stále více mohl pozorovat zákulisí a uvědomovat si, že je hodně věcí "jinak" a pochopit souvislosti. V nejvyšších patrech systému a vybaven informacemi, o kterých běžný smrtelník nemá ponětí, pochopil, že demokracie, svoboda a lidská práva bývají jen prázdnými pojmy."Existují tři zpravodajské moudrosti.

První říká: Nikomu nevěř.

Druhá: Nikdy nevíš všechno.

A třetí: Všechno je jinak."Na stránkách uvedené knihy se postupně odvíjí další klíčové informace pro dnešní život:"Ideální je, když si lidé uvědomí, že nikoho nepotřebují... Z církví se staly korporace, jež mají za cíl hromadit majetek a moc a ovládat. A místo aby pravdu náboženství uchovávalo, dělá pravý opak - informace zkresluje a záměrně dezinformuje....je třeba stavět na vlastní zkušenosti neboli vnitřní pravdivosti...

...nový svět si můžete již vytvořit tady a teď...

...vaším jediným skutečným nepřítelem je váš strach...... Je potřeba jít od nejjednodušších věcí a přinášet rozumu důkazy, protože po prvních krocích je to stále snazší. Je to jako naučit se chodit.

...Nakonec zjistíte, že všechno je připravený a naplánovaný. A že politici nevládnou. Nad nimi je další vrstva, další vrstva a další vrstva, kam se nedá dostat skrz nějakou demokracii, a to jsou ti, kteří vládnou - mezinárodní bankovní kruhy, vlastnící Fedu a podobně. Ale ti taky nejsou ti hlavní, o těch nejdůležitějších nikdy neuslyšíte.

Málo kdo chápe, že většina takzvaně konspiračních teorií má naprosto pravdivý základ. Často tyto teorie tvoří či dotváří sám systém, aby je mohl posléze zesměšnit a odvést pozornost."Autor vzápětí dodává: "To co říkám a píšu, tím jsem si naprosto jistý, protože jsem si to mnohokrát ověřil. Pak je mnohem víc věcí, o kterých ještě nemám odvahu říkat a psát, a to už o nich dávno nepochybuju... prostě někde jste byl, něco jste viděl a slyšel a víte, že nejste blázen.""Nastává doba, kdy je důležité porozumět věcem, o jejichž existenci možná tušíme, ale dlouho jsme je přehlíželi. Je na čase to změnit.""Konspirační teorie jsou produktem systému, který je vytváří ke své potřebě... Je to nejlepší způsob, jak Systém může zjistit, kteří lidé jsou s ním a kteří proti němu. Teď mluvím o tom hlavním systému, "matrixu". Zjistí se to tak, že odpůrci systému "slyší" a reagují na konspirační teorie a jdou za nimi, resp. za těmi, kdo jsou zdroji těchto informací....Člověk, který mluví o konspiracích, to většinou neví. A ty co "vyšly na povrch" ve skutečnosti byly uvolněny a neohrožují Systém. Protože kdyby říkal někdo něco skutečně nebezpečného, měl by nehodu a nikdo by se nikdy nic nedozvěděl.

...Konspirační teorie má vždycky v sobě pravdu, protože pravda je světlem, magnetem pro další lidi, aby k tomu konspiračnímu teoretikovi přišli a naslouchali. V tom je celé to kouzlo. Systém vyplodí konspirační teorii, dá jí takzvaný (reklamní) nosič...

Všechny atributy konspirační teorie ale systém unese.To, co nám Systém dává, už ho neohrožuje.


Pokud má systém nosiče, kteří to šíří, ti lidé se začnou slétávat jako můry ke světlu - lidi, na které by jinak ten Systém obtížně přicházel. Ti lidi se sami projeví od sebe tím, že přijdou na konkrétní webové stránky, diskutují a sympatizují s tím - to všechno má Velký bratr kompletně pod kontrolou, celý náš život je totiž pod kontrolou Systému.

Prodavačce v obchodě je úplně jedno, co se stalo 11. září, ale ta taky neudělá nikdy revoluci a nic proti Systému. Ale ty lidi, co se začínají zajímat, se shlukují. A Systém není hloupý, a tak to přiživuje a přiživuje. A tím, že pronásleduje nosiče, mu přidává ještě na věrohodnosti, protože obecenstvo si říká: No podívejte se, tenhle pán asi říká pravdu, protože mu vyhrožují zabitím a šikanují ho. A když ho dokonce zabijí, tím spíš si lidi řeknou, že znal pravdu......To, co ten Systém dá, ho neohrožuje. To je zásadní, si uvědomit.

...Systému jde o naši pozornost a nasměrovat ji tam, kam chce on. On nám hodí drobky pravdy a informací a my k nim utíkáme. A přehlídneme něco jiného....Americká armáda uvolnila navigační systém GPS v roce 2000. Uvědomte si, jakou technologii musejí mít oni v ruce, když nám dali GPS.... Z vlastní zkušenosti můžu říct, když jsem pracoval v tajné službě, tak jsme v roce 97 nebo 98 od německých kolegů dostali jejich techniku - bylo to pro ně ekonomicky výhodnější, abychom jim nějaké zločince odchytali my. V té době jsem byl v supertajném oddělení, které pracovalo se zařízením, jež umožňovalo bezkontaktní sledování věcí a osob bez přímého kontaktu živého člověka. Ti Němci také říkali, že Američané už měli tuto technologii za druhé světové války na hledání nepřátelských ponorek. Představte si, kde technologicky USA jsou a kde se asi nachází dneska. Takže diskuze o tom, jestli někoho lze nebo nelze sledovat, je naprosto lichá...

Poslední technologický výkřik, se kterým jsem se setkal já, byla technologie, díky níž se paprskem sledovalo okno místnosti, ve které někdo psal na počítači s dnes již historickým CRT monitorem velkým a podle chvění okna to dokázalo dekódovat, co sledovaný píše. Jak se jednotlivá písmenka rozsvěcela na monitoru, ovlivňovalo to frekvenci v místnosti. A ten přístroj to skrze paprsek opřený o sklo dokázal dekódovat a rozlišit od ostatních věcí nebo hovorů v místnosti! A to se bavíme o době před 15 lety. Uvědomte si technologický skok s mobilními telefony od té doby - vůbec si nedělám iluze, že ta technika, kterou má dnes k dispozici Systém a jeho pohůnci, je na nepoměrně vyšší úrovni. Hází nám drobky, abychom si mysleli, že máme prst na tepu doby, ale v žádném případě ho nemáme......Je to celé jen divadlo a hra... Systém to ví a má to vše pod kontrolou......Mocní tohoto světa mají plné ruce práce se zachováním svých pozic a přípravou finální "války", resp. se způsobem jejího vyvolání. Dá se říci, že to co my jsme schopní říkat nebo psát, už ho neohrozí a plány nezmaří. Může to ale umožnit mnoha lidem otevřít oči, takzvaně se probudit.

...V tom hraje velkou roli internet, proto bude podle mě omezen ještě víc než už nyní je. Postupně dojde ke kolapsu těchto technologií a domnívám se, že to bude nikoli zásahem mocných politiků, ale jakoby náhoda, spíše přírodní katastrofa, která znemožní používání elektronických přístrojů tak, jak to známe, stejně jako bude problém s produkty z umělé hmoty. Samozřejmě za tím vším stojí Systém....Systém vyhovuje většině lidí... nesvobodných lidí....je potřeba transformace vědomí aby se lidé odpoutali od toho, co se jim předkládá v televizi.

...je třeba dávat si věci do souvislostí, rozlišovat a hledat pravdu sám, přemýšlet, všímat si detailů. Když mi někdo něco řekne, třeba v televizi, automaticky to nevezmu jako fakt, ale jako jednu z variant - prozkoumám to a uvidím. Je třeba se o tom bavit, aby lidi přestali být ovce a kývat slepě na to, co jim řekne takzvaná autorita, novinářská, politická, učitelská, duchovní, nebo portál shromažďující konspirační teorie....Skrze pochopení těchto systémů se můžeme začít odpoutávat, odpojovat od Systému, což je nevyhnutelný krok... Zápas Systému o každý život, duši... to je ten finální boj, ke kterému brzy dojde. Jeho podoba záleží na úrovni vědomí většiny lidí. K tomu je třeba doplnit, že zde proti sobě nestojí "dobro a zlo", jak se mnozí ezoterici mylně domnívají. Zájmových skupin, ať již pozemských nebo mimozemských, je zde více....Část většiny lidí začne uvažovat jinak a tím mění své vědomí. Tím pak mění i úroveň kolektivního vědomí....Není zpočátku důležité, jak to je. Úplně stačí se otevřít variantě, že je to jinak. Už to nám dává určitou svobodu vnímání.


Toto byly ukázky z první čtvrtiny knihy.
... klikněte na následnou další ukázku myšlenek z druhé čtvrtiny knihy ... Nebo si ji raději rovnou kupte :-)

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama