close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Leden 2015

Očkovací skandál: Soud potvrdil autismus z MMR vakcíny

4. ledna 2015 v 19:21 | Natural News |  Epidemie a očkování

Americký soud nedávno diskrétně, bez přílišné medializace, pěkně potichoučku potvrdil, že kombinovaná vakcína na spalničky, příušnice a zarděnky (MMR - measels, příušnice, Rubella) skutečně způsobuje autismus, píše Natural News.
V nedávno zveřejněném rozsudku, část která byla utajena před veřejností, bylo malému chlapci přičteno několik statisíc dolarů. Jde o odškodné za to, že MMR vakcína prokazatelně u něj vedla k vyvolání autismu .
Rodiče desetiletého Ryana Mojabeho uvádějí, že jejich syn poprvé dostal encefalitidu po tom, jak byl očkován MMR vakcínou v prosinci 2003.
Encefalitida je v USA na seznamu vedlejších účinků očkování, za které se poskytuje odškodné. Na rozdíl od Slovenska, kde údajně k žádným těžkým reakcím po očkování podle našich očkovacích celebrit nedochází.
Podle Ryanových rodičů, MMR vakcína způsobila jejich synovi encefalitidu. Ta se projevuje jako neuroimunologicky podmíněná dysfunkce ve formě astmatu a autistického spektra (ASD).

Souvislost očkování a autismu potvrzena po 15 letech sporu

Po tom, jak Ryanův případ dlouho putoval z jednoho soudu na druhý, se jím konečně začal zabývat zvláštní soud pro případy poškození očkováním. Konečně federální vláda uznala, že jeho encefalitida byla vyvolána očkováním proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.
Tato událost opět potvrdila závěry, ke kterým dospěl dr. Andrew Wakefield před více než 15 lety, když studoval onemocnění trávicího traktu u dětí po podání MMR vakcíny.
"V rámci definici očkovacího zákona Ryan utrpěl poškození, konkrétně encefalitidu 5 až 15 dní po očkování", potvrdilo americké ministerstvo zdravotnictví. "Tento případ je hodný odškodnění", souhlasí ministerstvo s názorem soudu.
Nejpozoruhodnější věcí v tomto případě je to, že dokumenty ve kterých vláda přiznává újmu, zůstávají utajené.
I přes doznání příčinné souvislosti mezi očkováním a Ryanová encefalitidou, vláda i soud se zdráhali vyjádřit svůj názor na veřejnosti, zda Ryanová encefalitida vedla i k rozvoji dalších onemocnění, konkrétně autismu.
Avšak už jen fakt, že tyto dokumenty zůstávají cenzurovány svědčí o tom, že vláda před veřejností skrývá něco důležité. Něco, co pravděpodobně má jistým způsobem dočinění s korelací mezi MMR vakcínou a autismem.

Znepokojeni rodiče všude ve světě měli celý čas pravdu: MMR vakcína vyvolává autismus

V podobném případě projednávaném v tentýž měsíc bylo dívce Emily Moller z Texasu přisouzeno obrovské odškodné za poškození způsobené MMR očkováním.
Podle zpráv Emily malá velmi silnou reakci, která následovala nejen po MMR vakcíně, ale po současném podání DTaP vakcíny (záškrt, tetanus a černý kašel), HiB (HAEMOPHILUS infekce) a vakcíně Prevenar (pneumokoky).
Podobně jako v Ryanová případě, úřady přiznaly, že i u Emily očkování vedlo k autismu a dalším vývojovým poruchám.
Tyto dva případy v kombinaci s bezpočetným množstvím studii publikovaných v USA, Jižní Americe a Evropě dokazují, že vakcína MMR vůbec není bezpečná, jak to prezentují představitelé konvenční medicíny.
Po pravdě, vše, co dr. Wakefield zjistil na konci 90 let minulého století v souvislosti s MMR vakcínou - to, co ho stálo kariéru a reputaci, se ukázalo jako nevyvratitelná skutečnost.
"Je jen velmi málo pochybností o tom, že vakcíny opravdu způsobují autismus", uvedl nedávno dr. Wakefield ze svého domu v Austinu, Texasu.

Dr. Wakefield pokračuje:

"U těchto dětí existují pádné důkazy o nežádoucích vedlejších účincích MMR očkování, které zahrnují poškození mozku s následným rozvojem spektra autistických onemocnění. Teď je to už jen otázkou čísel, kolik dětí je po očkování takto postižených.
Příběhy rodičů byly po celou dobu pravdivé ...
Vlády musí jednou provždy přestat zahrávat si se slovíčky. Dokud se oni handrkují, neustále dochází k novým a novým poškozením dětí. Doufám, že u těchto dětí dokážou rozpoznat onemocnění jejich trávicího traktu a následnou léčbou jim uleví od potíží. Toto mělo udát už dávno. "

Zdroj: Natural News

MORAVIN - levná náhrada Ukrainu!

1. ledna 2015 v 9:42 | H.Bláhová |  Léčivé techniky


Čím lze nahradit drahý Ukrain?

S laskavým svolením detoxikační poradkyně Ing. Hanky Bláhové, autorky knihy Deník Poradce, přepisujeme její rady ze str. 343 - 344:

ukrain


...Onkologie má jen dvě možnosti, jednu horší než druhou. Ozařování a chemoterapii. Mě se zamlouvají prostředky levné, opravdu účinné a široce dostupné, proto fandím MMS. Také tu máme vynikající myšlenku pana Nowického extrahovat účinné látky z vlaštovičníku, z plevele, který roste od jara do podzimu na každé mezi. Tinktury z vlaštovičníku prosazoval už Ing. J. Janča, můžete je koupit i u bylináře pana J. Jukla.

Doporučuji:

VYROBTE SI VLASTNÍ LÉK NA RAKOVINU!!

Budeme mu říkat Moravin. Název Ukrain je patentovaný. Pan Nowicky je daleko a ampule s Ukrainem jsou drahé. Když se porozhlédnete, vlaštovičník najdete i ve městě, roste všude, téměř celý rok. Sama jsem natrhala svěží šťavnatý vlaštovičník přímo před "svým" panelákem ještě v lednu!

JAK VYROBIT MORAVIN:

Otrhané listy i se stonky jsem dvakrát propláchla studenou vodou a nacpala do sklenic od okurek. Zalila jsem je dobrou vodkou, na jednu okurkovou sedmičku jsem spotřebovala půl litru vodky. Sklenici jsem postavila na okno a obsah jsem nechala 14 dní louhovat. Občas jsem cestou - "iďa kolem" - láhev protřepala. Po dvou týdnech jsem na mísu rozprostřela čistou utěrku a láhev i s obsahem na ni překlopila, vyždímala. Poté jsem vše přelila do malých tmavých lahviček. Budu je rozdávat, protože by mi byla hanba chtít peníze za něco, co roste všude. Že nebudu mít extrahované přesně ty pravé protinádorové látky? No a co? Budu je tam mít všechny. Některé ze čtyřiceti účinných látek ve vlaštovičníku hubí rakovinové buňky, jiné podporují játra a slinivku, jiné jsou jedovaté. My však budeme užívat vlaštovičníkovou tinkturu jen v homeopatických dávkách.

Užívání: 10 kapek ráno, v poledne a večer, před jídlem. Těsně před upotřebením protřepat. Při přípravě výluhu mohou fajnšmekři k vlaštovičníkovým listům a stonkům nasypat ještě koření dle libosti. Anýz, celý hřebíček, fenykl, vanilku, zázvor nebo celou skořici, aby jim směs voněla a chutnala, sama o sobě je totiž pekelně hořká.

Náklady: asi dvě stovky.

Dobrou chuť a postarejme se, aby se onkologové museli přeškolit na jiné obory pro nedostatek práce!!!

ukrain

- Vlaštovičník -