A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

MORAVIN - levná náhrada Ukrainu!

1. ledna 2015 v 9:42 | H.Bláhová |  Léčivé techniky


Čím lze nahradit drahý Ukrain?

S laskavým svolením detoxikační poradkyně Ing. Hanky Bláhové, autorky knihy Deník Poradce, přepisujeme její rady ze str. 343 - 344:

ukrain


...Onkologie má jen dvě možnosti, jednu horší než druhou. Ozařování a chemoterapii. Mě se zamlouvají prostředky levné, opravdu účinné a široce dostupné, proto fandím MMS. Také tu máme vynikající myšlenku pana Nowického extrahovat účinné látky z vlaštovičníku, z plevele, který roste od jara do podzimu na každé mezi. Tinktury z vlaštovičníku prosazoval už Ing. J. Janča, můžete je koupit i u bylináře pana J. Jukla.

Doporučuji:

VYROBTE SI VLASTNÍ LÉK NA RAKOVINU!!

Budeme mu říkat Moravin. Název Ukrain je patentovaný. Pan Nowicky je daleko a ampule s Ukrainem jsou drahé. Když se porozhlédnete, vlaštovičník najdete i ve městě, roste všude, téměř celý rok. Sama jsem natrhala svěží šťavnatý vlaštovičník přímo před "svým" panelákem ještě v lednu!

JAK VYROBIT MORAVIN:

Otrhané listy i se stonky jsem dvakrát propláchla studenou vodou a nacpala do sklenic od okurek. Zalila jsem je dobrou vodkou, na jednu okurkovou sedmičku jsem spotřebovala půl litru vodky. Sklenici jsem postavila na okno a obsah jsem nechala 14 dní louhovat. Občas jsem cestou - "iďa kolem" - láhev protřepala. Po dvou týdnech jsem na mísu rozprostřela čistou utěrku a láhev i s obsahem na ni překlopila, vyždímala. Poté jsem vše přelila do malých tmavých lahviček. Budu je rozdávat, protože by mi byla hanba chtít peníze za něco, co roste všude. Že nebudu mít extrahované přesně ty pravé protinádorové látky? No a co? Budu je tam mít všechny. Některé ze čtyřiceti účinných látek ve vlaštovičníku hubí rakovinové buňky, jiné podporují játra a slinivku, jiné jsou jedovaté. My však budeme užívat vlaštovičníkovou tinkturu jen v homeopatických dávkách.

Užívání: 10 kapek ráno, v poledne a večer, před jídlem. Těsně před upotřebením protřepat. Při přípravě výluhu mohou fajnšmekři k vlaštovičníkovým listům a stonkům nasypat ještě koření dle libosti. Anýz, celý hřebíček, fenykl, vanilku, zázvor nebo celou skořici, aby jim směs voněla a chutnala, sama o sobě je totiž pekelně hořká.

Náklady: asi dvě stovky.

Dobrou chuť a postarejme se, aby se onkologové museli přeškolit na jiné obory pro nedostatek práce!!!

ukrain

- Vlaštovičník - 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama