A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Pitné vody je v plášti Země dost pro všechny!

12. července 2015 v 9:05 | orgonet blogspot com |  Tajemství vody

- Tento článek zrcadlím ze serveru orgonet.blogspot.com protože mi přijde důležitý. Pokořuje jednu z cílených dezinformací, že nastane nedostatek vody.Země má hojnost pitné vodyOd čtenáře:
"Boh" znamená hojnost a prebytok. Svet poukazuje neustále na nedostatok vo vsetkom co je v protiklade s Univerzom s "Bohom". Oddelenost, nedostatok, strach! Tu je dalsí dôkaz hojnosti stvorenia i ked v mainstream pocúvame opak. Vody je nedostatok, to je to co tvrdia.
Srdecne Ivan Björn


Orgonet:

Ivane, velký dík (Ivanův blog ve švédštině: http://ivansbj.blogspot.cz/) !

Informace o hojnosti vody vás v tomto horkém klimateroristy inscenovaném létě jistě potěší, jako nesmírně potěšily i mě. Voda je nevyčerpatelná! Stačí zavrtat pod zem (k čemuž máme veškeré potřebné technologie), abychom se dostali k tzv. "primární vodě", která se nepřetržitě tvoří v zemském plášti syntézou kyslíku a vodíku pod vysokým tlakem a za vysoké teploty a je nevyčerpatelná! Nás lidi však "vědci" utvrzují v domnění, že zásoby vody jsou omezené, že např. známá podzemní jezera vody (o nichž se ví třeba pod Saharou) vznikla průsakem z povrchu, a tudíž jsou vyčerpatelná... tudíž že na Zemi brzy dojde pitná voda .. (např. v Česku bude chybět již v roce 2050...)

Podobně jako třeba u volných energií, primární voda není žádný nový objev, ale fakt, který využívali už starověcí stavitelé měst, vždy schopní zajistit pro jakkoliv velké město hojnost pitné vody.

Vždy v historii však byli a stále jsou lidé, kteří o této vodě vědí a kteří ji dovedou najít a získat.Mezi nimi je nyní předním odborníkem Američan maďarského původu, "vodní génius" Pal Pauer, který již 40 let hledá a dává lidem vodu (v Africe). Ve spolupráci s ním založili lidé Institut primární vody pro šíření těchto informací. Na webu institutu najdete veškeré podrobnosti. Vybírám z nich pro překlad přehledný schématický obrázek s komentářem Paula Pauera, vysvětlující vše.

Voda, na kterou politika nemůže
Zdroj: http://www.primarywaterinstitute.org/images/pdfs/PWI_Interview.pdf
Překlad a doplnění obrázku legendou: Orgonet


Pal Pauer vysvětluje v rozhovoru primární a sekundární (atmosférický) cyklus vody.
(Poster ke stažení na http://www.primarywaterinstitute.org/images/pdfs/PWI_poster_rev3_May2015.pdf )


I tak je třeba si vody vážit a zejména tou čistou neplýtvat! 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama