A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Windows 10 ale i starší verze nás budou šmírovat

10. září 2015 v 11:09 | novinky.cz |  Přichází NWO ?

Nepopulární funkce z desítek dostanou i starší Windows

Operační systém Windows 10 je takřka od svého uvedení na trh kritizován za to, že o uživatelích odesílá příliš mnoho dat na servery Microsoftu. Tuto nepopulární funkci nyní dostanou prostřednictvím aktualizací také starší osmičky a sedmičky.

Na servery amerického softwarového gigantu jsou odesílána tzv. telemetrická data. Pod tímto pojmem se skrývá celá řada událostí, které probíhají v systému - například odesílání zpráv o chybách. Zároveň jde ale také o sběr statistických dat, jakým způsobem uživatel pracuje s různým softwarem a samotným počítačem.
Data jsou samozřejmě odesílána v šifrované podobě. To ale v některých uživatelích může vzbuzovat obavy, co všechno vlastně Microsoft ze získaných dat vyčte. Obzvláště po tom, co se v loňském roce provalilo, že přední technologické firmy - včetně Microsoftu - poskytly americké Národní bezpečnostní agentuře (NSA) přístup k desítkám tisíc účtů svých uživatelů.

U starších verzí si lidé mohou vybrat

Tuto nepopulární funkci chce nyní americký softwarový gigant rozšířit i do dalších verzí systému. Jak upozornil server GHack.net, naučit se výše zmíněné dovednosti by měly také osmičky a sedmičky prostřednictvím aktualizací
KB3068708,
KB3022345,
KB3075249 a KB3080149.

Na rozdíl od desítek, které mají odesílání telemetrických dat zakódované už v základu, si u starších verzí operačního systému od amerického softwarového gigantu mohou uživatelé vybrat, zda si jednoduše aktualizaci nainstalují, či nikoliv.Jak se vám líbí, že systém sleduje, pomocí kamery, mikrofonu a snímání klávesnice, vaše zájmy, komunikaci, sdílená data, texty, vyhledávané adresy, a všechno to odesílá asi na 40 amerických serverů? Podrobně to bylo popsáno v dalších článcích, kam přesně se data odesílají. Totální kontrola nad ovcemi a jejich činností a zájmy se stává již naprostou realitou. Budou vás sledovat nejen kamerami na ulicích, v metru a obchodních domech a úřadech, ale i přímo ve vašem domácím soukromí! Pokud už používáte novější systémy windows, doporučuje se, alespoň přelepit či překrývat kameru. Podobně jsou na tom i jiné operační systémy, chytré telefony atd. Kdo nepáchá zločiny, nemá nějaké to máslo a hlavě a jedná čistě a pravdivě a transparentně, mohlo by mu to být jedno. Myslím si však přesto, že lézt až takto do soukromí a domů přímo pomocí kamery a mikrofonu počítače, je opravdu drzé šmírování! Co ještě si stádo nechá líbit???? 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama