close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Květen 2016

Uzemnění - Clinton Ober - část 4

19. května 2016 v 10:53 | Clinton Ober |  Super KNIHY

... vkládání jak u blbejch ... stejně ten dlouhej text dám, akorát rozdělím na deset dílů, a paměťově to zabere na sesrveru stejně (teda indexací dalších stránek ještě akorát víc), tak nevím proč to Blog nepovolí vložit rovnou hezky do jediné stránky! ...

Takže pokračujem:

Princip, jak příval zemských elektronů uháší záněty:

Lékaři vědí, že tělo je svojí podstatou elektrické a že molekuly volných radikálů přitahují elektrony a uchvacují je od jiných molekul, což je proces v jádru celého zánětu, poškození a ničení tkání a nemocí obecně. Když je někdo v přímém kontaktu se zemí - je bosý, nebo spí na uzemněné vodivé podložce, volné elektrony proudí do vodivé soustavy obvodů v těle a zhášejí v něm zánětlivé procesy. Zánět způsobuje bolest. Konkrétně: Imunitní systém nás chrání od patogenů a usnadňuje obnovu tkání na místech zranění nebo chirurgických zákroků. Když někde nastane problém, nahromadí se tam bílé krvinky a další specializované buňky, aby spustily "sprchu" mocných volných radikálů (nazývá se to "oxidační dávka"), které napomáhají při likvidaci invaze mikroorganismů a poškozených tkání. Za normálních okolností získávají volné radikály elektrony tak, že si je vezmou z patogenů a poškozených tkání. Když je akce ukončena, nadbytečné volné radikály se neutralizují s pomocí tělních antioxidantů nebo volných elektronů. Tato reakce se spouští, kdykoli onemocníme, nebo se poraníme. Říká se jí "zánětlivá odpověď" a náznaky jsou: zarudnutí, otoky, horkost a bolest se sníženým rozsahem pohybu. Lékaři uvádí základní poruchy související s chronickým zánětem: alergie, astma, alzheimerova choroba, ALS, anémie, artritida, autismus, běžná střevní onemocnění, bolest, diabetes 1 a 2 typu, fibromyalgie, kardiovaskulární choroby, lupénka a ekzém, rakovina, roztroušená skleróza, selhání ledvin, systémový lupus, zánět slinivky. Lidé s bolestmi, kteří jsou uzemněni, začnou cítit méně bolestí. Země je v tomto smyslu základní univerzální antioxidant.

Lidé při uzemňování cítí více osvěžení a méně vyčerpání, mají více energie během dne a postupně uzemňování vnímají jako velkou životní změnu. Bylo potvrzeno zvýšení množství melatoninu až o 16%, úleva od lupénky. Převaha elektronů vyčistí tělo od zánětlivých volných radikálů - nedostatek elektronů způsobený nedostatkem uzemnění, kontaktu se zemí, bude odstraněn. Jsou zaznamenány případy např. pacienta s pokročilou revmatoidní artritidou. Ruce a nohy měl bizarně zdeformované a zanícené, byl zcela zničený od bolesti a mohl se sotva pohnout. Poté, co používal uzemňovací vodivou podložku na spaní asi rok, zaznamenal výrazné zlepšení, začal zvládat sám domácí práce, nosit si do krbu z venku dřevo a cítil, že z jeho těla nemoc "zmizela".

Zahajte uzemnění - obnovte spojení se Zemí

Při styku se zemí doplňujeme do své nádrže elektrony. Země má záporný náboj. Má prakticky nevyčerpatelnou zásobu volných elektronů. Kdykoli dojde ke kontaktu dvou vodivých objektů, jako jsou bosé nohy a zemský povrch, potečou elektrony zkrátka z místa, kde je jich hojnost, na místo, kde je jich nedostatek. Elektrický potenciál se tak vyrovnává a to je princip uzemnění.

Reaktivní molekuly prahnou po elektronech. Země zajišťuje tělu obrovský příval elektronů a tím způsobem redukuje nebo ukončuje zánětlivou destrukci, která je připisována nadbytku volných radikálů. Veliká, záporně nabitá Země přemůže malé volné radikály hladové po elektronech.

Naše tělo od hlavy až po palce u nohou, v sobě obsahuje buněčnou síť z vodivého kolagenu a dalších proteinů, které jsou "pevně zapojeny" do buněčných membrán. Tímto způsobem je zajišťována celotělní síť pro antioxidační elektrony, prostupující i nervovou soustavou a smyslovými receptory se všemi částmi každičké buňky. Tímto distribučním systémem pak proudí zemské elektrony, aby uhasily oxidační a zánětlivé procesy. Typicky dochází k rychlému ústupu bolestí spojených se zánětem. Akutní bolesti hlavy mohou vymizet za pár minut.

Byly provedeny studie uzemnění na stovkách pacientů (detailně to popisuje zmíněná kniha), s rozmanitými potížemi včetně chronického myofascinálního bolestivého syndromu, namožených svalů, natažených vazů, periferních neuropatií, syndromu karpálního tunelu, zánětlivých onemocnění kloubů, lymské boreliozy a chronické sinusitidy. Výsledkem bylo 80% zlepšení.

V okamžiku, kdy se dotknete nohou Země, nebo se se Zemí spojíte pomocí drátu, změní se vaše fyziologie. Zahájí se proces návratu do normálu. A sepne se jakýsi protizánětlivý vypínač. Lidé v sobě nosí záněty, protože se nikdy nespojují se Zemí.

Uzemnění velmi snižuje napětí střídavých proudů, naindukovaných elektromagnetickými poli z okolí do plochy těla jako velké antény. Škodlivý potenciál "elektrosmogu" je tedy odváděn uzemněním, a to je další velmi zásadní přínos.


-- tolik některé myšlenky po stranu 75 knihy. Zbytek - celou knihu - doporučuji přečíst každý sám :-)

Uzemnění - Clinton Ober - část 3

19. května 2016 v 10:48 | Clinton Ober |  Super KNIHY

... ještě dalších pár myšlenek z knihy, kterou doporučuji si někde pořídit:


Biologické hodiny těla je nutno neustále kalibrovat pulzem Země, který ovládá cirkadiální rytmy veškerého života na planetě. Bez napojení na zem a za přispění okolního elektrosmogu, jehož nepřirozené frekvence s agresivním průběhem pak dominují nad vládou těla, dochází k arytmiím "od hlavy k patě". Narušené cykly spánku a bdění, špatně synchronizovaná produkce hormonů, celkově narušená regulace těla a další vážné dopady na zdraví.

Povrch chodidla je hojně pokrytý asi dvěma stovkami nervových zakončení na čtvereční centimetr. Nejspíše kvůli důkladnému napojování a kontaktu se zemí. Silný náboj pocítíte, když si zujete boty, ponožky, a projdete se naboso po trávě, písku, nebo si ponoříte nohy do studené vody. Intenzivnější spojení se zemí skýtá vlhká tráva i zem - voda vede - vodí více.

Pokud nežijete na hlíněné, cementové, mramorové nebo kamenné podlaze, žádných pozitivních vibrací a zemských energií se vám pravděpodobně nedostává.

Většina podlah, povrchů, betonu a asfaltových cest jsou nevodivé a oddělují nás od léčivých elektronů Země. Stejně tak i syntetické podrážky našich bot nás od země izoluje.

Antropologové objevili pozůstatky dřívějších postelí. Do měkkého sedimentu byly vyhloubeny jámy a do nich navršena tráva, sláma, seno nebo i kožešiny. Tyto přírodní materiály v kombinaci s pocením těla poskytovaly po celé věky dostatečnou elektronovou vodivost a vyživování zemskou pránou během celých nocí.

Autor knihy prokázal u stovek případů, že uzemnění těla vede k rychlé a dramatické úlevě od bolesti - je to, jako nalít vodu do ohně. Zjistil, že elektrický povrchový náboj Země je vždycky záporný - plný volných elektronů, zatím co bolest nějak souvisí s přemírou kladného náboje (nedostatkem elektronů). Proto začal lidi uzemňovat, nejprve vodivými náplastmi, připojenými drátem na tyč, zapíchlou do jejich pozemku. Potvrdil, že uzemnění vede k redukci bolestí a zániku zánětů. Uzemnění ulevovalo od bolestí bez ohledu na elektrické vlastnosti prostředí. Docházelo i k normalizaci stresového hormonu - snížení emocionálního stresu, snížení úzkostí, depresí a podrážděnosti spolu s rychlejším usínáním.

... systém Blogu opět stávkuje, musím to ještě rozdělit do 4 dílu....

Uzemnění - Clinton Ober - část 2

19. května 2016 v 10:17 | Clinton Ober |  Super KNIHY

Ukázky informací ze skvělé důležité knihy:


Nahlédněme do knihy:

Prostý a dávno zapomenutý fakt: Země pod našima nohama disponuje velikou léčivou energií a propojení s touto energií nám poskytuje okamžité přínosy a výrazný pocit celkového zdraví a pohody v důsledku uzemnění.

Uzemnění obnovuje a zachovává nejpřirozenější elektrický stav lidského těla, který dále podporuje optimální zdraví a funkčnost v každodenním životě. Sportovci se daleko rychleji zotavují ze svých výkonů i zranění. Dochází ke zbavení se bolestí a zánětů - tím úspěšněji, čím více možnost uzemnění - doteku těla se zemí využíváme.

Většina z nás už se Země nedotýká, žijeme trvale od Země odpojeni. Život v kontaktu s přírodním povrchovým nábojem Země však např. přirozeně vybíjí chronické záněty v těle a předchází jim. Dochází k rychlé redukci zánětů a chronických bolestí. Prohlubuje se prokrvení, které lépe zásobuje tělní tekutiny a tkáně životodárným kyslíkem a živinami.
Dochází k redukci stresu, nárůstu energie, k lepšímu spánku a rychlejšímu hojení zranění a ran. Uzemnění patří k tomu nejlepšímu a nejsnadnějšímu, co můžeme pro své zdraví udělat.

Země dokáže nabít tělo energií, vitalitou. Udržováním kontaktu se zemí umožníme svému tělu přijímat záporně nabité elektrony a nabíjet se jimi. Dochází k automatické redukci elektrické nerovnováhy v těle a oxidačních volných radikálů, což jsou významní účastníci chronických zánětů a mnoha chorob.

Je - li tělo odpojeno, je zranitelnější a náchylné k poruchám, onemocněním spojeným se zánětem a rychlejšímu stárnutí. Jako analogii si představte žárovku s uvolněným kontaktem. Žárovka jen poblikává nebo nesvítí vůbec. A podobně kráčí lidé životem bez řádného uzemnění s poblikávajícím nebo slabým zdravím, odpojeni od hlavního zdroje - Země.

Tělo je podobně jako Země složeno převážně z vody a minerálů. Obojí vede dobře elektrony a proto jste jak vy, tak Země elektricky vodiví. Málo lidí dnes ví o zemské přetékající pokladnici energetických volných elektronů. Ty lze nazývat jako zemská čchi - prána.

Zemskou čchi do sebe vstřebáváme právě při chůzi naboso. Spojte se se Zemí a uzdravte se. Nabíjejte se vysokým potenciálem Země, zdarma a intenzivně, bez jakéhokoliv úsilí - pouze stačí se vyzout. A nebo v omezených podmínkách adekvátně stačí, využít dráty přivedeného uzemnění až do bytu, kde je vodivě spojeno s dobře vodivou podložkou. Na té můžeme mít nohy při sezení u televize, počítače, nebo tělo při spánku.

Používání vodivého ložního prádla nebo podlahových podložek, které jsou drátem připojené k tyči zapíchnuté do země venku před vaším domem nebo kanceláří anebo do zásuvky ve zdi s moderním uzemňovacím systémem.

Ve světě elektroniky a obvodů se všemožná zařízení a spotřebiče také uzemňují - spojují se Zemí na ochranu proti šokům, zkratům a rušení. U televizní ale i zvukové nebo digitální techniky je dobré stínění a zemnění nevyhnutelné pro správnou činnost zařízení. Televizní kabelový systém musí být stíněný od okolních rušivých vlivů a je proto uzemněný, aby se udržel na stejném elektrickém potenciálu, jako zemský povrch. Pak je zaručen kvalitní přenos signálu. V opačném případě dochází k rušení a oslabení signálu, zrnění, nebo chybám v digitálním přenosu a výpadkům, protože zařízení pak signál s velkou chybovostí a zarušením správně nerozkóduje. Podobně funguje naše tělo i jednotlivé orgány a jejich buňky, kde se šíří poškozené až zmatené instrukce, oslabující naše zdraví i vitalitu.
Je - li uzemnění aplikováno na lidi, přirozeně chrání jemné bioelektrické obvody těla proti vnějším vlivům, statickým elektrickým nábojům a interferencím. Ještě důležitější je, že usnadňuje příjem volných elektronů a stabilizujících elektrických signálů a energie Země.

Uzemnění léčí elektrickou nestabilitu a nedostatek elektronů, o kterém jste ani netušili, že vás sužuje. Doplňuje a nabíjí vaše tělo "elektrickou výživou" v podobě elektronů. Lze si to představit jako přijímání vitamínu Země.

Uzemnění znovu nastoluje přirozenou vnitřní elektrickou stabilitu a rytmy těla. Tím se podpoří normální fungování tělních systémů včetně kardiovaskulárního, respiračního, trávícího a imunitního. Napraví nedostatek elektronů, čímž se prokázalo snížení zánětů - běžné příčiny nemocí. Přepne nervovou soustavu z režimu, kde dominuje stres, do režimu klidu a lepšího spánku. Opětovným zapojením umožníte svému tělu navrátit se do jeho normálního elektrického stavu, aby bylo lépe schopné regulovat a uzdravovat sebe samo s vydatnou podporou zemské prány a dostatku elektronů a potřebného záporného náboje.

Nynější imunitní systém bývá hrubě přetížený. Genetika, špatná strava, znečištění vzduchu, obezita, fyzická nečinnost, život ve sterilních domovech, odpojených od Země, a hlavně ztracené napojení s přirozeným tokem povrchové elektrické energie naší planety a nedostatek elektronů v našich tělech, který tím vzniká.Uzemnění - Clinton Ober

19. května 2016 v 10:16 | elf |  Super KNIHY
Knihu vydal Cpress Brno, 2016 a opět - velice doporučuji, protože se jedná o klíčové téma.

Uzemněte se
a načerpejte energii a sílu země


Na veletrhu Biostyl 2016 v Praze jsem si povšiml stánku, který se zabývá možnostmi a pomůckami pro uzemnění. Vodivé pomůcky se připojují na zemnění, které je k dispozici v zásuvce, nebo se prodlužovacím káblíkem spojí se zemnícím hrotem, zastrčeným přímo do země, pokud má člověk domek a zahrádku k dispozici.

Proč to dělat? Protože nám chybí spojení se zemí a její energií! A pokud nemáme možnost nebo chuť zout si boty a projít se naboso trávou v čisté přírodě, nebo se obáváme nečekaných střepů, psích a jiných překvapení, vodivé uzemněné pomůcky to plně vynahradí.

Efekt je znát prakticky ihned, hlavně citlivější lidé si během chvíle libují a jsou překvapeni tím přílivem energie a vitální síly, konkrétně záporných elektronů, protože jich máme v důsledku dnešního izolovaného způsobu života nedostatek. Žijeme od Země odpojeni. Izolujeme se nevodivými podrážkami bot, doma umělými podlahami, ponožkami, spíme izolováni od země na vyvýšené posteli - opět z nevodivých materiálů. Jsme trvale odpojeni od hlavního zdroje energie, záporných elektronů a vitality a vede to k mnoha nemocem.

Jak a proč se připojovat - uzemňovat? Snadno a bezpečně, třeba i na celou noc? Co vše to přinese? Existují o tom již studie a podložené výsledky o konkrétních vlivech pro naše zdraví? O tom všem detailně pojednává obsáhlá kniha, přeložená i do češtiny - doporučuji!


Pokračování - náhled - v článku 2


Teal Swan: Stíny před úsvitem - část 2

17. května 2016 v 12:07 | elf |  Super KNIHY

Teal Swan o svých schopnostech (uvádí slovenský server):


 1. Vidím všetko, čo je, nie ako pevný objekt, ale ako "vibráciu". Rozkmit a frekvenciu energie vnímam ako to, čo určuje ako (v akej forme) sa tá energia prejaví. Všetko vo vesmíre je vytvorené z pohybujúcej sa energie (čo ja nazývam vibráciou). A všetko, čo vibruje, dodáva, alebo poskytuje informáciu. Táto "vibrácia" je to, čo určuje, v akej forme sa energia prejaví. Fyzické veci sú len prejavom, takže pevné objekty sú viac alebo menej predstava, ktorú ja nemám.
 2. Vidím Auru, čo sú vlastne myšlienkové formy vysielajúce a prijímajúce informácie od a k fyzickej štruktúre, ku ktorej sú priradené (ako napríklad telo). V mojom vnímaní aura vytvára tvary, farby, štruktúru, odtiene zvuky, vzory a vydáva svetlo. Hociktorá, alebo všetky z týchto charakteristík aury mi poskytujú cenné informácie o fyzickej osobe alebo veci, s ktorou sa aura spája. Niekedy mi dokážu poskytnúť skoro kompletnú informáciu o tom, kto ste. Aura reaguje na myšlienku a mení svoju charakteristiku, aby sa dostala do súladu s tou myšlienkou. Tiež je veľmi prístupná interakcii, takže môžem použiť moje vlastné energetické pole na manipuláciu energetických polí iných, aby som im pomohla vyliečiť sa (tak, ako sú to robia napr. Reiki liečitelia). Dokážem cítiť energetické polia tak ľahko, ako väčšina ľudí vníma vodu.
 3. Vidím myšlienkové formy. To sú myšlienky, ktoré obsahujú dostatok vlastnej energie na to, aby sa stali zoskupením, tvarom alebo vzhľadom a môžu sa manifestovať pohybujúcim sa spôsobom. Tradične rozlišujeme tri typy myšlienkových foriem: 1) Energia, ktorá na seba zoberie podobu mysliaceho, 2) Energia, ktorá na seba zoberie podobu fyzického objektu a 3) Energia, ktorá na seba zoberie svoju vlastnú podobu, vyjadrujúcu svoje vlastnosti v záležitosti, ktorú k sebe priťahuje. Takže, dokážem vidieť a spájať sa a komunikovať s "Entitami" (ktoré nazývate duchovia), "Sprievodcovia a "Anjeli". Kvôli tejto schopnosti sa dokážem a aj som sa správala ako "médium".
 4. Vidím životné cesty. To v podstate znamená, že vidím budúcnosť. Ale budúcnosť nie je rozhodnutá. Čo vidím, je výsledok, ktorý odráža súčasný stav (ktorý sa ale často nemení, pretože myšlienkové vzory máme zabehnuté). Informácia prítomná v energii v jej potenciálnom stave sa vyjadruje na základe myšlienky/zámeru, ktorý je predpokladom k fyzickej štruktúre. Takže, ak by osoba bola schopná zmeniť svoje myšlienky, jej fyzická realita by sa zmenila tiež a takisto aj jej budúcnosť. Vďaka tejto schopnosti často vidím a cítim aj kolektívnu budúcnosť. Mávam prorocké vízie a sny. V minulosti som s tým mala problémy, viedlo to až do bodu, kedy som mávala záchvaty v dňoch vedúcich k prírodným katastrofám, katastrofám spôsobených ľuďmi alebo vojnám.
 5. Mám hypercitlivý sluch. Počujem, ako sa hýbu tektonické dosky. Určite viete, že gravitácia mesiaca k sebe priťahuje morské prúdy. Čo si ľudia neuvedomujú je, že gravitácia mesiaca ovplyvňuje všetko, nielen vodu. Nenávidím zvuk bavlnených klbiek (zvuk, ktorý si myslím, že veľa ľudí nepočuje). Hovor ľudí v iných miestnostiach, ktorý by mnohí nepočuli, ja počujem. Môj sluch je schopný zachytiť extrémne vysoké frekvencie myšlienkových foriem, takže mám jasno-sluchosť. Inými slovami, počujem aj myšlienkové formy.
 6. Nevidím negatívny priestor (ktorý mnohí ľudia nazývajú vzduchom). Namiesto toho mi všetko vyzerá ako energia bez voľného priestoru medzi ňou. Každé energetické pole sa mieša s každým ďalším energetickým poľom vytvárajúc obrovskú existenciu spolu-bytia. Vďaka tomu vnímam, ako všetko, čo je, ovplyvňuje všetko ostatné, čo je. Metaforicky povedané, kamienok hodený do tohoto energického poľa všetkého by vytvoril vlnky, ktoré by ovplyvnili celé pole. Jediný dôvod, prečo to ľudské bytosti zriedkavo vedome vnímajú týmto spôsobom je preto, že ich zmyslové orgány (ako zrak, chuť a čuch) im sprostredkovávajú dojem objektov, ktoré sú pevné a majú hranice, deliace ich od ostatných vecí.
 7. Pre väčšinu ľudí je koža tou hranicou, kde končí telo. Pre mňa je koža len určitý bod hustoty medzi energiou, ktorá tvorí človeka. Ja vidím aj to, čo je pod kožou. Takže, keď sa stretnem s človekom, dokážem vidieť jeho kosti, orgány, nervy, cievy a podobne. Tiež vidím energetické kanály vnútri tela (ktoré niektorí označujú ako čakry a meridiány). Takže vidím, kde energia osoby neprúdi voľne a aké fyzické choroby má. Tiež často vidím vibráciu, ktorá vedie k tomu "PREČO" má osoba určitý energetický blok alebo fyzickú chorobu.
 8. Pretože reálne vidím vibrácie, mám schopnosť prijímať vnemy od fyzického objektu, ako je napríklad minulosť objektu, alebo emócie s ňou spojené. V mojom vnímaní sa táto schopnosť najčastejšie prejavuje ako obrazy, ktoré dostávam od objektu a emócie, ktoré cítim priamo ako výsledok vibrácie, ktorú pochytím od objektu.
 9. Ľahko a okamžite astrálne cestujem. S tým, že sa mi to dialo spontánne, som v minulosti mávala problémy. Najprv som to nevedela ovládať. "Astrálne cestovať" je akt vedomého alebo nevedomého posunu vedomia od vnímania fyzického k nefyzickému, ktoré nie je limitované časom a priestorom. Vďaka tomuto dokážem niekedy vidieť veci mimo dosahu, kde som.
 10. Mám otvorené a vedomé spojenie s mojím vyšším ja. Nestratila som vedomie tohoto spojenia a schopnosti komunikovať s ním v detstve (ani keď som si zvolila ignorovať to). Vďaka tomuto som nestratila spomienky na to, čo BOLO predtým, ako som prišla do tohoto života a čo BUDE po smrti. Prišla som do tohto života obdarená objektívnou univerzálnou pravdou, voči ktorej je určitá subjektívna, individuálna pravda niekedy v priamom rozpore.
 11. Keď si utíšim myseľ, mám prístup k Akašickým záznamom. Akašické záznamy sú súhrnom informácií o tom, čo kedy bolo a je, ktoré je vkódované v nefyzickej dimenzii existencie, tiež označovanej ako myseľ boha. Je to súhrn nekonečných informácii, ktoré môžu byť prístupne v stave vedomia podobného Zdroju, ako napríklad, keď človek medituje, astrálne cestuje, alebo je v hypnóze. Prístup k Akašickým záznamom umožňuje vševedúcnosť. To znamená, (v závislosti od môjho stavu), že mám presné vedomie o minulých životoch. Je to forma retro poznania.
 12. To isté, čo vnímam u ľudí, vnímam aj u zvierat. Takže dokážem komunikovať so zvieratami a priama fyzická jazyková bariéra nestojí v ceste napojeniu alebo porozumeniu. Mám Synaesthesiu. To je stav, kedy vnem jedného zmyslu automatický vyvoláva vnem iného zmyslu. (Takže takíto ľudia môžu napríklad čísla alebo zvuky vidieť farebne, apod.)

- Myslím si, že tato bytost nám má skutečně co říct a v praxi je známo, že skutečně otevírá vědomí vejš, seznamuje s vyšší realitou a souvislostmi, abychom se posunuli v porozumění i jednání, uzdravili své vztahy i těla...
Proto její knihy a videa doporučuji Usmívající se


Teal Swan: Stíny před úsvitem

17. května 2016 v 12:05 | elf |  Super KNIHY

Teal Swan: Stíny před úsvitem, nakl. Metafora 2016

Další kniha, a hlavně autorka, která je podle mne fakt dobrá Usmívající se

Teal Swan patří mezi ty, kteří od narození vidí a slyší rozšířeným způsobem! - viz níže!

A ve spojení s tím, co od dětství musela zažívat, má obrovské porozumění i pro lidi s velikými traumaty atd.
Je to jedna z bytostí, která také skutečně léčí a otevírá Vědomí...

Teal Swan (před vdáním se Scott, videa na Youtube) byla v květnu 2016
opět v Praze, viz: https://www.tealvpraze.cz/teal-swan/

a tady pár videí a zajímavé informace: https://www.tealvpraze.cz/videa-a-clanky/

a byla i hostem na Duši K u Jardy Duška, stojí za to vidět:


Ukázka z rozhovoru ze slovenského serveru:


Otázka:
"Počul som, že vďaka svojmu mimozmyslovému vnímaniu vidíš inak ako väčšina ľudí.
Ako teda a čo vidíš inak, ako my ostatní?"

Teal: "Samozrejme, že je veľmi ťažké odpovedať na túto otázku, pretože mám len veľmi malú predstavu o tom, ako vidia ostatní ľudia. Aj v tom je krása individuálneho vnímania. Ty a ja môžeme nazývať rovnakú farbu žltou, aj keď v skutočnosti vidíme úplne odlišné farby, ale nazývame ich tým istým menom. To, že iní ľudia nevidia tie isté veci, ako ja, som nevedela, až kým som nezačala chodiť na základnú školu. Moji rodičia sa zľakli mojej hypercitlivosti a zobrali ma k lekárom. Lenže lekári nepovažovali moje mimozmyslové vnímanie za talent, vnímali ho ako poruchu. Diagnostikovali mi poruchu zmyslovej integrácie (prehnanú citlivosť vnímania a poruchu zmyslovej modulácie). Až vo veku 24 rokov som o tom začala hovoriť s ľuďmi, aby som konečne zistila, čo je odlišné na tom, ako vnímam ja, od toho, ako/čo vnímajú ostatní ľudia. Tu je, (podľa môjho vedomia), čo vnímam ja, čo sa líši od toho, ako vnímajú ostatní:

- zbytek v části 2, protože Systém tohoto Blogu omezuje jednu stránku na 40 000 znaků :-/
Překlikněte si tedy prosím.....


Úspěch nad rakovinou - nesmyslnost chemo

15. května 2016 v 14:52 | elf |  Léčivé techniky

Když jsem viděl videa kamaráda Michala a osobně mi to také povídal a potvrdil, že zvládnuli s jeho mámou zvítězit nad rakovinou pomocí šťáv a vyčištění mysli, rozhodl jsem se také tuto pravdu vyvěsit na tento web!

Videa - Michal Shark:

Rozhovor s Michalem i jeho vyléčenou mámou v TV:

Tento web má za cíl odkrývat věci, které napomohou otevřít vědomí. Pomoci ke zdraví, k většímu štěstí a radosti.
Mnoho lidí zbytečně trápí rakovina. Každých 8 minut v naší zemi přibude další diagnóza rakoviny,
a každých 20 minut u nás na rakovinu někdo zemře. Většinou zbytečně!!!

Stále a stále se potvrzuje nejen nesmyslnost a nepěkný byznys kolem celé medicínské "léčby" rakoviny, ale i těžké následky, jaké chemoterapie a ozařování člověku způsobí!
K původním potížím se tak přidá zničení imunity, zničení bílých krvinek,vypadání vlasů,
strašné zatížení ledvin, jater, a další závažné stavy, které tělo rozhodně nepodpoří, ale výrazně poničí!

Michalově mámě první chemoterapie zdravotně výrazně přitížila. Detailně si vyslechněte průběh na videích.
Když se rozhodla podepsat odmítnutí další chemoterapie a ukončení této zdravotní "léčby", bylo jí na papíře, který podepisovala vyhrožováno, že bez jejich léčby se nádor zvětší, metastázy rozrostou a následně zemře.

Takto se vytváří silný strach, aby to donutilo lidi přijímat dále další chemoterapie, které ve skutečnosti tělo strašně zatíží, poškodí a zabíjí ještě rychleji, než samotná rakovina.

Návdavkem toho je naprosto nedijetní nemocniční strava - i přes naměření hraniční kyselosti moči, byla podávána strava jako párek s bílým rohlíkem, běžné omáčky a jídlo - další závažné zhoršování celkového stavu silně zakyseleného organismu!

Až na základě domácí striktní konzumace zeleninových a ovocných šťáv došlo k výraznému uklidnění leta rozbouřeného žaludku, poklesu kyselosti z hraničních 5,1 na normálních 6,9 pH,
a za měsíc hlavně k zapouzdření a vymizení 7 cm velkého nádoru na levé plíci!!!
Rentgen ukázal zmizení nádoru!

To se dělo v lednu 2016.
Osobně jsem již čilou Michalovu maminku poznal v květnu 2016, vitální a radostnou.
Podle doktorů už ale měla žít pouhý měsíc!!!

Takže se prosím zamyslete, o čem to tu teda všechno je!!!

Podobné výsledky jako Michal Shark má i Vladimír Kafka, autor dvou knih.
Najděte si jeho videa, velmi poučné.
Za několik let pomohl desítkám lidí, vyléčit se z rakoviny - podobným přístupem - uvědoměním a stravou.


Buďme zdrávi Usmívající se díky správnému osobnímu přístupu k životu i stravě.
Kvalita vody, vodivost tvrdost

7. května 2016 v 10:16 | elf |  Tajemství vody

Kvalita vaší vody

Schopnost vody pročišťovat organismus záleží na míře její vodivosti - obsahu iontů, a také rozpuštěných látek, které voda cestou "potká".

Konduktometrem lze změřit vodivost vaší vody a obsah rozpuštěných látek.
Stačí k tomu malý vzorek vaší vody do skleničky. Hodnoty se zobrazí ihned.

Konduktivita

V kapalinách zprostředkovávají elektrický proud ionty. Kapalina je tím vodivější, čím více iontů obsahuje.

Mírou schopnosti kapaliny vést elektrický proud je měrná elektrická vodivost, což je převrácená hodnota elektrického odporu. Jednotkou vodivosti je siemens (S). Kvůli malým reálným hodnotám vodivosti se často užívají mS (mili siemens).

Konduktivita ukazuje míru koncentrace elektrolytů ve vodě - všech iontově rozpuštěných látek, které voda nabere v podloží a rozpustí. Vyjadřuje tedy nepřímo obsah minerálních látek ("solí"), které se ve vodě nacházejí.

Zákonný limit vodivosti pro pitnou vodu je 1250 mS/cm, což odpovídá obsahu rozpuštěných látek asi 1000 mg/l.

Optimálně by však měla pitná voda obsahovat rozpuštěných látek méně, asi 200-400 mg/l (asi 250 - 500 mS/cm).
Voda s mineralizací nad 1000 mg/l se považuje za minerální a nevhodnou pro stálé pití. V závislosti na složení může mít nepříjemnou chuť a způsobovat průjmová onemocnění.

Destilovaná voda mívá konduktivitu 0,5 mS/cm až 20 mS/cm.
Povrchové a prosté podzemní vody 50 až 500 mS/cm.
Minerální voda magnesia má okolo 1000 mS/cm.
Některé průmyslové vody mohou mít hodnotu vyšší než 1030 mS/cm.
Průměrná konduktivita pitných vod v ČR je asi 400 mS/cm.
Pro kojeneckou a stolní vodu platí mezní hodnota konduktivity 500 mS/cm.


Dále lze měřit obsah rozpuštěných látek ve vodě:

Zobrazí se nám množství v jednotkách ppm.
Do 40 ppm (zelená displej) = pitná voda
Nad 40 ppm (červená displej) = zasolená pitná voda

Tvrdost

Tvrdá voda není normální!!
Vodní kámen je pevný povlak, který se usazuje na stěnách nádob, v nichž je přechovávána, vedena, nebo především zahřívána a poté ochlazována tvrdá voda, jejíž teplota nedosahuje 100 °C. Základní složkou vodního kamene je obvykle uhličitan vápenatý.
Tvorba vodního kamene je způsobena změnou rovnováhy mezi ionty kyseliny uhličité a hydroxidu vápenatého při změně teploty a jejich vyloučením z vody.

Tvrdost může být trvalá a přechodná.

Trvalá - obsahuje rozpuštěné chlority, sulfidy, nitráty, a silikáty.
Přechodná - obsahuje rozpuštěný Ca(HCO3)2 (hydrogenuhličitan vápenatý). Po jeho vysrážení vzniká CaCO3 (uhličitan vápenatý), což je vodní kámen.
Přechodnou tvrdost vody lze, na rozdíl od tvrdosti trvalé, odstranit varem.
Voda s tvrdostí < 0,5 mmol/l se považuje za velmi měkkou,
měkká při < 2,8 mmol/l,
tvrdá > 3,76 mmol/l,
> 21,01 velmi tvrdá.

Přitom vodní kámen se může usazovat už i při měkké vodě!

Pitná voda
mmol/l
°dH
°F
velmi tvrdá
> 3,76
> 21,01
> 37,51
tvrdá
2,51 - 3,75
14,01 - 21
25,01 - 37,5
středně tvrdá
1,26 - 2,5
7,01 - 14
12,51 - 25
měkká
0,7 - 1,25
3,9 - 7
7 - 12,5
velmi měkká
< 0,5
< 2,8
< 5


Pozor však také na vliv - vyzařování vody z podloží!

Voda je úžasné, životně důležité médium. Problém - zátěž pro živé organismy - nastává v momentě, kdy se voda svým proměnlivým tokem tře skrze podloží nebo stěny stoky pod ulicí. Tření vody způsobené jejím pohybem, nejspíše ohýbá a proměnlivě tříští zemské pole a pod úhlem 45°nad pravý břeh (po směru toku pramene) je vyzařováno dosti agresivní pole, většinou nazývané jako vodní geopatogenní zóna.
Nad pramenem bych tedy klidně spal, pokud je hlouběji než dva metry pod postelí, protože jeho pole se bude šikmo promítat výše popsaným způsobem již mimo tu postel.
Pokud je někde zvýšená "spodní voda", její hladina, nemusí to být problém, pokud celá masa vody je stojatého charakteru se zcela minimálním pohybem. To lze předpokládat v rovinatém terénu. Jakmile je ale pozemek i márně nakloněn, je logické, že masa vody skrze podloží intenzivnějí protéká a tím (třením) vytváří opět proměnlivé pole, které výrazně ovlivňuje biochemické a jiné procesy v živém organismu. Vliv je znát na křivém růstu stromů, deformaci kmenů, které se tomu agresivnímu nepokojnému vlivu snaží uhnout a také to deformuje jejich vzrůst.
U lidí je vliv samozřejmě znát na kvalitě spánku - lidé jsou nevyspalí "spal jsem jak na vodě", mají bolesti hlavy, migrény, zvláště ještě v kombinaci s elektrosmogem, protože tam kde se vyskytují GPZ, je zvýšená vodivost prostředí a tedy i vlivu umělých elektromagnetických polí.
To vše je moudré změřit preventivně a na takových místech nepobývat a hlavně nespat!

Zajímavou kapitolou pak jsou léčivé vody s vyššími vibracemi, ale o tom zase někdy možná v jiné kapitole webu :-)


Kniha: PETR CHOBOT, JÁ A SNY

7. května 2016 v 9:43 | Pavla Benettová |  Super KNIHY
Kniha vyšla r. 2015, nakl. Vodnář


"Někteří lidé se nikdy nezblázní. Jak příšerné, ubohé životy musí žít..." Ch. Bukowski

Protože jsou pro mne mnohé informace z přednášek a záznamů Petra Chobota velmi zajímavé a týkají se klíčových témat současnosti, i samotného principu našeho "světa", neváhal jsem si pořídit i další - druhou knihu Pavly Benettové, která ve svém vztahu a komunikaci s Petrem Chobotem uvádí i velmi zajímavé informace, které jí Petr v průběhu několika let, co se tu na Zemi znají, napsal v esemeskách, nebo povídal. Určitě mohu doporučit ze svého pohledu, tuto knihu si pořídit.
Zvláště pokud již nezaujímá člověk ten prvoplánově kritický pohled, nebo nějakou potřebu někoho ihned zhodnotit a někam zaškatulkovat, otevírá tato kniha i názory více zúčastněných v ní, další pohledy na naši velice pestrou a zajímavou "realitu".

Petr zůstává svůj a hlavně nad věcí, tedy nad pozemským světem, přitom se zdá, že našemu světu velice zásadním způsobem dlouhodobě pomáhá, abychom to jako lidstvo uhráli a nemusela být naše překrásná planeta zničena.

Petr i v komentářích na Pavliny neustálé narážky (proč se jí kolikrát tak dlouho neozývá), poukazuje na velmi složité zákulisí astrální úrovně a na to, jak závažné situace, týkající se další existence, nebo "budoucnosti" našeho pozemského světa, musí na astrální úrovni řešit, protože temné síly "protistrany" nikdy nespí.

Přiznává, že jej to někdy až deprimuje, ta marnost, i malost Země a pozemských životů vůči nesrovnatelné velikosti a bezčasovosti ostatního "vesmíru", a přesto, trvale a velmi často nasazuje doslova svůj pozemský život, aby napomohl záchraně - když ne lidstva, alespoň čolků a jiných živočichů a rostlin, protože pozemská fauna a flóra jsou ve vesmíru nepřehlédnutelným klenotem, který stojí za to, zachránit. Přitom často běduje nad zabedněností, leností a tupostí lidí, kteří z většiny ještě stále spí.

Pavla se stále nechává nesmyslně a dokola strhávat vlastními emocemi, city a doměnkami ale přitom si více a více uvědomuje smysl své "role" i podstatu světa.

Potěšme se několika zajímavými úryvky, ale jen částí, protože chci navést, abyste si spíše knihu rovnou někde pořídili.