A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Uzemnění - Clinton Ober

19. května 2016 v 10:16 | elf |  Super KNIHY
Knihu vydal Cpress Brno, 2016 a opět - velice doporučuji, protože se jedná o klíčové téma.

Uzemněte se
a načerpejte energii a sílu země


Na veletrhu Biostyl 2016 v Praze jsem si povšiml stánku, který se zabývá možnostmi a pomůckami pro uzemnění. Vodivé pomůcky se připojují na zemnění, které je k dispozici v zásuvce, nebo se prodlužovacím káblíkem spojí se zemnícím hrotem, zastrčeným přímo do země, pokud má člověk domek a zahrádku k dispozici.

Proč to dělat? Protože nám chybí spojení se zemí a její energií! A pokud nemáme možnost nebo chuť zout si boty a projít se naboso trávou v čisté přírodě, nebo se obáváme nečekaných střepů, psích a jiných překvapení, vodivé uzemněné pomůcky to plně vynahradí.

Efekt je znát prakticky ihned, hlavně citlivější lidé si během chvíle libují a jsou překvapeni tím přílivem energie a vitální síly, konkrétně záporných elektronů, protože jich máme v důsledku dnešního izolovaného způsobu života nedostatek. Žijeme od Země odpojeni. Izolujeme se nevodivými podrážkami bot, doma umělými podlahami, ponožkami, spíme izolováni od země na vyvýšené posteli - opět z nevodivých materiálů. Jsme trvale odpojeni od hlavního zdroje energie, záporných elektronů a vitality a vede to k mnoha nemocem.

Jak a proč se připojovat - uzemňovat? Snadno a bezpečně, třeba i na celou noc? Co vše to přinese? Existují o tom již studie a podložené výsledky o konkrétních vlivech pro naše zdraví? O tom všem detailně pojednává obsáhlá kniha, přeložená i do češtiny - doporučuji!


Pokračování - náhled - v článku 2


 


Aktuální články

Reklama