A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Uzemnění - Clinton Ober - část 3

19. května 2016 v 10:48 | Clinton Ober |  Super KNIHY

... ještě dalších pár myšlenek z knihy, kterou doporučuji si někde pořídit:


Biologické hodiny těla je nutno neustále kalibrovat pulzem Země, který ovládá cirkadiální rytmy veškerého života na planetě. Bez napojení na zem a za přispění okolního elektrosmogu, jehož nepřirozené frekvence s agresivním průběhem pak dominují nad vládou těla, dochází k arytmiím "od hlavy k patě". Narušené cykly spánku a bdění, špatně synchronizovaná produkce hormonů, celkově narušená regulace těla a další vážné dopady na zdraví.

Povrch chodidla je hojně pokrytý asi dvěma stovkami nervových zakončení na čtvereční centimetr. Nejspíše kvůli důkladnému napojování a kontaktu se zemí. Silný náboj pocítíte, když si zujete boty, ponožky, a projdete se naboso po trávě, písku, nebo si ponoříte nohy do studené vody. Intenzivnější spojení se zemí skýtá vlhká tráva i zem - voda vede - vodí více.

Pokud nežijete na hlíněné, cementové, mramorové nebo kamenné podlaze, žádných pozitivních vibrací a zemských energií se vám pravděpodobně nedostává.

Většina podlah, povrchů, betonu a asfaltových cest jsou nevodivé a oddělují nás od léčivých elektronů Země. Stejně tak i syntetické podrážky našich bot nás od země izoluje.

Antropologové objevili pozůstatky dřívějších postelí. Do měkkého sedimentu byly vyhloubeny jámy a do nich navršena tráva, sláma, seno nebo i kožešiny. Tyto přírodní materiály v kombinaci s pocením těla poskytovaly po celé věky dostatečnou elektronovou vodivost a vyživování zemskou pránou během celých nocí.

Autor knihy prokázal u stovek případů, že uzemnění těla vede k rychlé a dramatické úlevě od bolesti - je to, jako nalít vodu do ohně. Zjistil, že elektrický povrchový náboj Země je vždycky záporný - plný volných elektronů, zatím co bolest nějak souvisí s přemírou kladného náboje (nedostatkem elektronů). Proto začal lidi uzemňovat, nejprve vodivými náplastmi, připojenými drátem na tyč, zapíchlou do jejich pozemku. Potvrdil, že uzemnění vede k redukci bolestí a zániku zánětů. Uzemnění ulevovalo od bolestí bez ohledu na elektrické vlastnosti prostředí. Docházelo i k normalizaci stresového hormonu - snížení emocionálního stresu, snížení úzkostí, depresí a podrážděnosti spolu s rychlejším usínáním.

... systém Blogu opět stávkuje, musím to ještě rozdělit do 4 dílu....

 


Aktuální články

Reklama