A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Uzemnění - Clinton Ober - část 4

19. května 2016 v 10:53 | Clinton Ober |  Super KNIHY

... vkládání jak u blbejch ... stejně ten dlouhej text dám, akorát rozdělím na deset dílů, a paměťově to zabere na sesrveru stejně (teda indexací dalších stránek ještě akorát víc), tak nevím proč to Blog nepovolí vložit rovnou hezky do jediné stránky! ...

Takže pokračujem:

Princip, jak příval zemských elektronů uháší záněty:

Lékaři vědí, že tělo je svojí podstatou elektrické a že molekuly volných radikálů přitahují elektrony a uchvacují je od jiných molekul, což je proces v jádru celého zánětu, poškození a ničení tkání a nemocí obecně. Když je někdo v přímém kontaktu se zemí - je bosý, nebo spí na uzemněné vodivé podložce, volné elektrony proudí do vodivé soustavy obvodů v těle a zhášejí v něm zánětlivé procesy. Zánět způsobuje bolest. Konkrétně: Imunitní systém nás chrání od patogenů a usnadňuje obnovu tkání na místech zranění nebo chirurgických zákroků. Když někde nastane problém, nahromadí se tam bílé krvinky a další specializované buňky, aby spustily "sprchu" mocných volných radikálů (nazývá se to "oxidační dávka"), které napomáhají při likvidaci invaze mikroorganismů a poškozených tkání. Za normálních okolností získávají volné radikály elektrony tak, že si je vezmou z patogenů a poškozených tkání. Když je akce ukončena, nadbytečné volné radikály se neutralizují s pomocí tělních antioxidantů nebo volných elektronů. Tato reakce se spouští, kdykoli onemocníme, nebo se poraníme. Říká se jí "zánětlivá odpověď" a náznaky jsou: zarudnutí, otoky, horkost a bolest se sníženým rozsahem pohybu. Lékaři uvádí základní poruchy související s chronickým zánětem: alergie, astma, alzheimerova choroba, ALS, anémie, artritida, autismus, běžná střevní onemocnění, bolest, diabetes 1 a 2 typu, fibromyalgie, kardiovaskulární choroby, lupénka a ekzém, rakovina, roztroušená skleróza, selhání ledvin, systémový lupus, zánět slinivky. Lidé s bolestmi, kteří jsou uzemněni, začnou cítit méně bolestí. Země je v tomto smyslu základní univerzální antioxidant.

Lidé při uzemňování cítí více osvěžení a méně vyčerpání, mají více energie během dne a postupně uzemňování vnímají jako velkou životní změnu. Bylo potvrzeno zvýšení množství melatoninu až o 16%, úleva od lupénky. Převaha elektronů vyčistí tělo od zánětlivých volných radikálů - nedostatek elektronů způsobený nedostatkem uzemnění, kontaktu se zemí, bude odstraněn. Jsou zaznamenány případy např. pacienta s pokročilou revmatoidní artritidou. Ruce a nohy měl bizarně zdeformované a zanícené, byl zcela zničený od bolesti a mohl se sotva pohnout. Poté, co používal uzemňovací vodivou podložku na spaní asi rok, zaznamenal výrazné zlepšení, začal zvládat sám domácí práce, nosit si do krbu z venku dřevo a cítil, že z jeho těla nemoc "zmizela".

Zahajte uzemnění - obnovte spojení se Zemí

Při styku se zemí doplňujeme do své nádrže elektrony. Země má záporný náboj. Má prakticky nevyčerpatelnou zásobu volných elektronů. Kdykoli dojde ke kontaktu dvou vodivých objektů, jako jsou bosé nohy a zemský povrch, potečou elektrony zkrátka z místa, kde je jich hojnost, na místo, kde je jich nedostatek. Elektrický potenciál se tak vyrovnává a to je princip uzemnění.

Reaktivní molekuly prahnou po elektronech. Země zajišťuje tělu obrovský příval elektronů a tím způsobem redukuje nebo ukončuje zánětlivou destrukci, která je připisována nadbytku volných radikálů. Veliká, záporně nabitá Země přemůže malé volné radikály hladové po elektronech.

Naše tělo od hlavy až po palce u nohou, v sobě obsahuje buněčnou síť z vodivého kolagenu a dalších proteinů, které jsou "pevně zapojeny" do buněčných membrán. Tímto způsobem je zajišťována celotělní síť pro antioxidační elektrony, prostupující i nervovou soustavou a smyslovými receptory se všemi částmi každičké buňky. Tímto distribučním systémem pak proudí zemské elektrony, aby uhasily oxidační a zánětlivé procesy. Typicky dochází k rychlému ústupu bolestí spojených se zánětem. Akutní bolesti hlavy mohou vymizet za pár minut.

Byly provedeny studie uzemnění na stovkách pacientů (detailně to popisuje zmíněná kniha), s rozmanitými potížemi včetně chronického myofascinálního bolestivého syndromu, namožených svalů, natažených vazů, periferních neuropatií, syndromu karpálního tunelu, zánětlivých onemocnění kloubů, lymské boreliozy a chronické sinusitidy. Výsledkem bylo 80% zlepšení.

V okamžiku, kdy se dotknete nohou Země, nebo se se Zemí spojíte pomocí drátu, změní se vaše fyziologie. Zahájí se proces návratu do normálu. A sepne se jakýsi protizánětlivý vypínač. Lidé v sobě nosí záněty, protože se nikdy nespojují se Zemí.

Uzemnění velmi snižuje napětí střídavých proudů, naindukovaných elektromagnetickými poli z okolí do plochy těla jako velké antény. Škodlivý potenciál "elektrosmogu" je tedy odváděn uzemněním, a to je další velmi zásadní přínos.


-- tolik některé myšlenky po stranu 75 knihy. Zbytek - celou knihu - doporučuji přečíst každý sám :-)

 


Aktuální články

Reklama