close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Říjen 2016

Tajemství okamžitého léčení - metody kvantového léčení

18. října 2016 v 12:01 | elf |  Super KNIHY


Tajemství okamžitého léčení - Metoda kvantového léčení

Frank J. Kinslow - Nakl. ANAG, 2012

Autor uvádí a také rozvíjí techniky snadného léčení kvantovým polem - viz Léčivé techniky, v menu na tomto webu, kde popisuji osobní zkušenosti a možnosti rozšíření a využití avatarů.

Metoda se snadno používá a nevyžaduje žádné předchozí znalosti, je tedy pro každého dostupná a funguje ihned. Zodpovědně to mohu potvrdit, tyto techniky již využívám druhý rok.

Lze působit i na sebe, také na dálku, nebo cokoli nás napadne - v rámci dobra, léčení a harmonie, která je přirozeným a prvotním základním stavem našeho světa - matrixu.

Autor také dokáže během chvíle nebo pár odstavců, vysvětlit a naučit to, o co se mnozí snaží při svých meditacích roky i desetiletí a stále neúspěšně:

Zcela vyprázdnit mysl, aby nastal onen vytoužený pocit nekonečného míru, blaženosti, vnitřního vyrovnání a pohody bez obtěžujících myšlenek. Tento stav pak napomáhá prohloubení efektu kvantového léčení. Překvapilo mne, jak snadné je, se do stavu bez myšlenek, dostat, a to jsem nikdy nezačal pořádně, natož pravidelně, meditovat! Je to snadné...

Nejlépe je, důkladně vše pochopit podle návodů autora a jeho knih, nebo přímo seminářů - doporučuji!!!


Usmívající se


Kvantové léčení - jak na to!

18. října 2016 v 11:22 | elf |  Léčivé techniky

Usmívající se

Kvantové léčení

Snadno se jej sami nebo s mojí pomocí naučíte, není třeba žádné zasvěcení mistra, ani dálkově.
Kvantovou vlnu (start harmonizace, léčení) nahodíte kdekoli, během chvilky, pak ten stav chvíli podržíte a to je celé. Kvantové léčení je nastartováno a poběží třeba ještě i dva dny, pokud to je potřeba - to se již děje samo.
Není třeba mít povolení léčeného člověka na dálku, protože efekt je jedině kladný, jako když někomu na dálku žehnáme, přejeme dobro. Buď si to využije a nebo ne. Kvantové léčení je podobné principu Krania - není to předávání nějakého typu energie, ale de facto ustoupení do pozadí, vytvoření jakéhosi nulového potenciálu, výchozího stavu strukturových mřížek, kdy sám systém dostane potenciál se ideálně uspořádat a srovnat do ideálního původního zdravého stavu.
Není třeba znát příčinu stavu, k hojení - vyrovnání stavu do základní harmonie, dochází automaticky. Můžete ale působit i dálkově a následující techniku provádět v představě… Já jsem třeba kvantoval autobus, řidiče… S mentálním použitím rukou v představě.

Princip:

Umístíme levou ruku na bolavé místo (ztuhlý sval např.) a pomačkáme, nacítíme vjem doteku s místem. Pravou rukou (nebo obráceně) se dotkneme jiného, zdravého místa a nacítíme je. Trénovat to lze třeba se svými koleny. Cítíme jedno koleno jednou rukou, i si jej nahmatáme... Druhou rukou druhé koleno, nahmatáme.

Nyní vnímejte oboje ruce dohromady společně, jako by to byla jedna ruka, jedno místo jedna struktura, prostě to v duchu propojte. Možná pomohou jemné stejné pohyby oběma rukama, jako by to byla jedna. Několik vteřin udržte toto uvědomění, spojení.

Zatím co vnímáte obě ruce, všimněte si také samotné části sebe, která pozoruje tento proces. Vaše uvědomění pozoruje tyto dvě ruce. Nyní propojte i své uvědomění, sebe, s oběma rukama v jeden celek. A propojte jej ještě s čelem - vytvořte takový trojúhelník, "triangl". Když si tak uvědomujete ony dva body (dvě ruce), nic nedělejte, jen dávejte pozor, co cítíte v konečcích dotýkajících se prstů, nic víc. Brzy pocítíte klid a ticho. Vnímejte toto propojení, vytvářející klid. Vnímejte onen pocit klidu, spojený i s rukama a dotýkanými body, dokud nepocítíte změnu v těle léčeného člověka, nebo mentálně změnu předmětu, na který působíte.

Čili, soustředit se na oba body (vnímat je prstama, rukama), u toho vnímat pocit nastalého vyrovnání, klidu, a navnímat že tento klid se přenesl (dochází k hojení, harmonizaci, působení kvantového pole) i na léčeném člověku nebo místě, předmětu…

Vhodnější a efektnější je k "trianglu" vyčistit mysl. Kvantová vlna snadněji nastartuje právě v mezeře mezi myšlenkami. Lidé se někdy celý život snaží o dokonale prázdnou mysl při meditaci a stále se jim to nedaří. Využijte fintu: Pozorujte svoji myšlenku, třeba "je pondělí". Myšlenka zachvíli odpluje. Jaká přijde další? Objeví se třeba myšlenka "mám hlad". A zase slábne a odejde. Řekněte si (pomyslete) - Jaká přijde další myšlenka? - A v této chvíli si uvědomte, že ještě žádná další větší myšlenka nepřišla, až v zápětí... opět ji pozorujte a nechte odejít.. - Jaká přijde nyní? -Opět ta chvíle bez myšlenky. A v tomto okamžiku třeba jen vnímejte svůj nádech, výdech. Od okamžiku odejití větší myšlenky nastalo víceméně prázdno a to je okamžik náběhu kvantové vlny, někteří to cítí jako škubnutí dozadu. Tento okamžik "bez větší myšlenky" chvíli ještě podržíme pomocí sledování nádechu, výdechu, a s vědomím trianglu - propojení struktur v jednu. Během chvíle nám přijde, že už není potřeba dále to pole či ten stav "držet" a uvolníme se, kvantové léčení již "běží" dále samo.

Ruce takto můžeme pokládat na sebe - jednu na bolavé, léčené místo, druhou na zdravé, nebo na křišťál. Nebo na klienta - léčené i zdravé místo na něm. Nebo dálkově v představě, není třeba se omezovat, můžete kvantovat třeba celé město - v představě přes něj položíte jednu ruku, druhou na zdravější nějaké silové místo, kopec, horu, vytvoříte triangl, u toho vyprázdníte mysl aby se nahodila kvantová vlna, a je to :) Popis vypadá dlouhý a složitý ale je to velice rychlé a snadné: Harmonizované místo co chceme léčit + zdravé či vzorové místo + čelo (3.oko či 6.čakra) = Triangl. + Kvantová vlna mezi myšlenkami = start kvantového léčení.

Jak jsem kvantoval autobus, aby jel bezpečně a neměl poruchu:

V představě jsem levou rukou uchopil zadek autobusu, nějak jej pocítil, pravou rukou předek autobusu, pocítil, vjem propojil a cítil celek autobusu a "odstoupil" - nechal vniknout léčivý klid a vnímal jej v zadní i přední části a vlastně v celém autobusu spolu se mnou.

Pro jistotu jsem nakvantoval i řidiče - napadlo mne, srovnat mu hemisféry, aby se lépe soustředil, celistvěji vnímal dopravní situace, a tak jsem v představě, sedíc až skoro vzadu v autobusu, přiložil nad jeho hlavou levou ruku na levou část hlavy shora a pravou na pravou část. Pocítil jsem vjem levou rukou, pak pravou, pak oběma zároveň a pak jsem vnímal toto propojení a pocit klidu a harmonizace hemisfér. Za chvíli jsem mentálně ruce odložil a během chvíle řidič zesílil příjemné písničky v rádiu a bylo naprosto cítit, že je v dobré náladě.

Na jedné zastávce pak nastoupilo do tohoto klidného a pohodově naladěného autobusu více studentů, hlučný hlouček. Říkal jsem si, že je sice fajn, že se vesele baví, ale nemuseli by tak hlučně. Začal jsem plošně kvantovat celý hlouček studentů, jako bych přes ně přeložil obě ruce. Vzápětí jsem pocítil ono typické trhnutí nebo škubnutí (jak se ruce a rozdíly srovnají a spojí v jeden celek a naběhne kvantové pole), chvíli jsem ještě ten stav a tedy kvantové pole držel a pak skončil - ustoupil, aby dále působilo, jak je vhodné nebo potřebné. Během snad minuty se studenti utišili do klidu a pohody a téměř zmlkli, opravdu jako kdyby někdo stáhnul jejich hlasitost knoflíkem Volume…

Můžete kvantovat i na dálku, není třeba svolení dotyčných, protože v podstatě provádíte v dobrém něco jako požehnání tomu druhému. Stačí si jej představit, někam přiložit obě ruce na něj - jako zástupné body lze položit ruce na svá stehna, když sedíte, nebo na panenku, hračku, plyšáka, to je jedno, a opět - spojíte, necháte naběhnout onen léčivý klid, harmonii, zkrátka kvantové pole. Stačí chvíle, nebo až pocítíte vjem změny. Pár minut, nebo i desítky, jak je libo, ale stačí skutečně chvíle a kvantové pole pak působí často třeba několik hodin až dva dny.

Kvantovat lze auto, kolo, dům i se záměrem ochrany… Před lety jsem si všimnul, když jsme odjížděli od jihočeského léčitele, že stál, díval se na naše auto a místo mávání měl ruce podél těla dolů, ale dlaněmi otočené k nám - odjíždějícímu autu. Okamžitě nám bylo jasné, že nám žehná na cestu…


Další info viz další článek Usmívající seKvantové léčení s avatarem

18. října 2016 v 11:20 | elf |  Léčivé techniky


Vyšší level:

Kvantovací avatár - jakýsi pomocník, který drží pole, jak dlouho je prostě potřeba:

Při kvantování autobusu a řidiče mne napadlo, že by byl zajímavé se naklonovat. Neviditelný bych jako jeden klon stál u řidiče a držel ruce na jeho hlavě, zatím co druhý klon by třeba držel autobus a třetí můj klon nebo virtuální pomocník zrovna třeba byl nyní u babičky a kvantoval její nemocné tělo. Pak mi to došlo! Proč bych nemohl si v představě řidiče zanechat jakéhosi svého klona, avatara, který drží dál to pole u jeho hlavy, zatímco já se zase přemístím jinam a mohu působit zároveň jinde? A tam třeba taky po nastartování kvantového pole ponechám avatara, aby působil, dokud je to potřeba, a já zase mohl už reálně fungovat jinde, dělat jinou věc zatímco mí avataři by laskavě drželi pole, dokud je třeba… A ono to funguje! Po několika měsících těchto hrátek a působení a ponechávání avatarů, to mohu jasně potvrdit. Nedávno jsem dálkově asi na 200 km kvantoval kamaráda, starého nemocného pána, a druhý den mi psal, že cítí úlevu. Vyzkoušejte a využívejte tento dar pro všechny…

Je to snadné, můžete kvantovat a pomáhat místům a lidem, a vytvářet lepší svět, kde vás to napadne. Není to příslovečné "páchání dobra", protože probíhá především neutralizace, kvantový návrat k jakémusi výchozímu primárnímu a zdravému stavu. Nelze to zneužít (směrem do disharmonie to nefunguje, protože primární a výchozí stav našeho matrixu, světa, je zdravě uspořádaná harmonie). Nelze tedy uškodit.

Není třeba procesu hojení nějak napomáhat, jen spojit dva body, stavy, a "ustoupit" v onom pocitu ticha, nechat prostor kvantovému poli, aby samo konalo. Vaše "cuknutí", nebo náhlé padání, kácení se stojícího potřebného nebo nemocného člověka, potvrdí nastartovaný proces kvantování. Pamatujte, že jej máte zachytit, aby neupadl zbytečně - lepší snad je to provádět v sedě, leže. Efekt působení poznáte také, pokud dotyčného necháte pomyslně oznámkovat sílu bolesti, velikost problému před působením, a pak znova po tomto působení. Někdy se stanou doslova zázraky, návrat zlomeného malíčku do stavu před zlomením atd. Záleží samozřejmě na našem vědomí - co připustíme. Naši iluzi reality si vytváříme plně sami, proto jen záleží, jak moc se zbytečně limitujeme.

Napomůže při vnímání obou rukou a jejich obraznému spojení to, abyste na nic jiného nemysleli, prostě na nic. Pokud přijde myšlenka, pozorujte, jak zase odejde, ale hlavně vnímejte ony pocity z rukou a jejich vyrovnání, prostě se do toho ponořte, jako by okolní svět přestal existovat. Postupně vám to půjde rychleji, téměř okamžitě a jen myšlenkou, bez použití rukou. Někdo říká, že se už nachází v kvantovém, nebo kvantovacím stavu (jak chcete) po většinu dne.
Na této metodě je také zajímavé, že probíhá léčení pro obě strany - léčitele i léčeného. Když tedy dáváte - otevíráte léčivé kvantové pole, dostáváte jej také :-)