A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Kvantové léčení - jak na to!

18. října 2016 v 11:22 | elf |  Léčivé techniky

Usmívající se

Kvantové léčení

Není třeba znát příčinu stavu, k hojení - vyrovnání stavu do základní harmonie, dochází automaticky. Jako iniciátor jen potřebujete vědět, co si druhý přeje (tedy vyléčení, harmonizaci hemisfér např.). Můžete ale působit i dálkově a následující techniku provádět v představě… Já jsem třeba kvantoval autobus, řidiče… S mentálním použitím rukou v představě.

Princip:

Umístíme levou ruku na bolavé místo (ztuhlý sval např.) a pomačkáme, nacítíme vjem doteku s místem. Pravou rukou (nebo obráceně) se dotkneme jiného, zdravého místa a nacítíme je.

Nyní vnímejte oboje ruce dohromady společně, jako by to byla jedna ruka, nebo jedno místo, prostě to v duchu propojte. Možná pomohou jemné stejné pohyby oběma rukama, jako by to byla jedna. Několik vteřin udržte toto uvědomění, spojení.

Zatím co vnímáte obě ruce, všimněte si také samotné části sebe, která pozoruje tento proces. Vaše uvědomění pozoruje tyto dvě ruce. Nyní propojte i své uvědomění, sebe, s oběma rukama v jeden celek. Když si tak uvědomujete ony dva body (dvě ruce), nic nedělejte, jen dávejte pozor, co cítíte v konečcích dotýkajících se prstů, nic víc. Brzy pocítíte klid a ticho. Vnímejte toto propojení, vytvářející klid. Vnímejte onen pocit klidu, spojený i s rukama a dotýkanými body, dokud nepocítíte změnu v těle léčeného člověka, nebo mentálně změnu předmětu, na který působíte.

Čili, soustředit se na oba body (vnímat je prstama, rukama), u toho vnímat pocit nastalého vyrovnání, klidu, a navnímat že tento klid se přenesl (dochází k hojení, harmonizaci, působení kvantového pole) i na léčeném člověku nebo místě, předmětu…

Jak jsem kvantoval autobus, aby jel bezpečně a neměl poruchu:

V představě jsem levou rukou uchopil zadek autobusu, nějak jej pocítil, pravou rukou předek autobusu, pocítil, vjem propojil a cítil celek autobusu a "odstoupil" - nechal vniknout léčivý klid a vnímal jej v zadní i přední části a vlastně v celém autobusu spolu se mnou.

Pro jistotu jsem nakvantoval i řidiče - napadlo mne, srovnat mu hemisféry, aby se lépe soustředil, celistvěji vnímal dopravní situace, a tak jsem v představě, sedíc až skoro vzadu v autobusu, přiložil nad jeho hlavou levou ruku na levou část hlavy shora a pravou na pravou část. Pocítil jsem vjem levou rukou, pak pravou, pak oběma zároveň a pak jsem vnímal toto propojení a pocit klidu a harmonizace hemisfér. Za chvíli jsem mentálně ruce odložil a během chvíle řidič zesílil příjemné písničky v rádiu a bylo naprosto cítit, že je v dobré náladě.

Na jedné zastávce pak nastoupilo do tohoto klidného a pohodově naladěného autobusu více studentů, hlučný hlouček. Říkal jsem si, že je sice fajn, že se vesele baví, ale nemuseli by tak hlučně. Začal jsem plošně kvantovat celý hlouček studentů, jako bych přes ně přeložil obě ruce. Vzápětí jsem pocítil ono typické trhnutí nebo škubnutí (jak se ruce a rozdíly srovnají a spojí v jeden celek a naběhne kvantové pole), chvíli jsem ještě ten stav a tedy kvantové pole držel a pak skončil - ustoupil, aby dále působilo, jak je vhodné nebo potřebné. Během snad minuty se studenti utišili do klidu a pohody a téměř zmlkli, opravdu jako kdyby někdo stáhnul jejich hlasitost knoflíkem Volume…

Můžete kvantovat i na dálku, není třeba svolení dotyčných, protože v podstatě provádíte v dobrém něco jako požehnání tomu druhému. Stačí si jej představit, někam přiložit obě ruce na něj - jako zástupné body lze položit ruce na svá stehna, když sedíte, nebo na panenku, hračku, plyšáka, to je jedno, a opět - spojíte, necháte naběhnout onen léčivý klid, harmonii, zkrátka kvantové pole. Stačí chvíle, nebo až pocítíte vjem změny. Pár minut, nebo i desítky, jak je libo, ale stačí skutečně chvíle a kvantové pole pak působí často třeba několik hodin až dva dny.

Kvantovat lze auto, kolo, dům i se záměrem ochrany… Před lety jsem si všimnul, když jsme odjížděli od jihočeského léčitele, že stál, díval se na naše auto a místo mávání měl ruce podél těla dolů, ale dlaněmi otočené k nám - odjíždějícímu autu. Okamžitě nám bylo jasné, že nám žehná na cestu…


Další info viz další článek klikněte prosím... Nevešlo se to sem do 40000 znaků bohužel... 


Aktuální články

Reklama