A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Kvantové léčení s avatarem

18. října 2016 v 11:20 | elf |  Léčivé techniky


Vyšší level:

Kvantovací avatár - jakýsi pomocník, který drží pole, jak dlouho je prostě potřeba:

Při kvantování autobusu a řidiče mne napadlo, že by byl zajímavé se naklonovat. Neviditelný bych jako jeden klon stál u řidiče a držel ruce na jeho hlavě, zatím co druhý klon by třeba držel autobus a třetí můj klon nebo virtuální pomocník zrovna třeba byl nyní u babičky a kvantoval její nemocné tělo. Pak mi to došlo! Proč bych nemohl si v představě řidiče zanechat jakéhosi svého klona, avatara, který drží dál to pole u jeho hlavy, zatímco já se zase přemístím jinam a mohu působit zároveň jinde? A tam třeba taky po nastartování kvantového pole ponechám avatara, aby působil, dokud je to potřeba, a já zase mohl už reálně fungovat jinde, dělat jinou věc zatímco mí avataři by laskavě drželi pole, dokud je třeba… A ono to funguje! Po několika měsících těchto hrátek a působení a ponechávání avatarů, to mohu jasně potvrdit. Nedávno jsem dálkově asi na 200 km kvantoval kamaráda, starého nemocného pána, a druhý den mi psal, že cítí úlevu. Vyzkoušejte a využívejte tento dar pro všechny…

Je to snadné, můžete kvantovat a pomáhat místům a lidem, a vytvářet lepší svět, kde vás to napadne. Není to příslovečné "páchání dobra", protože probíhá především neutralizace, kvantový návrat k jakémusi výchozímu primárnímu a zdravému stavu. Nelze to zneužít (směrem do disharmonie to nefunguje, protože primární a výchozí stav našeho matrixu, světa, je zdravě uspořádaná harmonie). Nelze tedy uškodit.

Není třeba procesu hojení nějak napomáhat, jen spojit dva body, stavy, a "ustoupit" v onom pocitu ticha, nechat prostor kvantovému poli, aby samo konalo. Vaše "cuknutí", nebo náhlé padání, kácení se stojícího potřebného nebo nemocného člověka, potvrdí nastartovaný proces kvantování. Pamatujte, že jej máte zachytit, aby neupadl zbytečně - lepší snad je to provádět v sedě, leže. Efekt působení poznáte také, pokud dotyčného necháte pomyslně oznámkovat sílu bolesti, velikost problému před působením, a pak znova po tomto působení. Někdy se stanou doslova zázraky, návrat zlomeného malíčku do stavu před zlomením atd. Záleží samozřejmě na našem vědomí - co připustíme. Naši iluzi reality si vytváříme plně sami, proto jen záleží, jak moc se zbytečně limitujeme.

Napomůže při vnímání obou rukou a jejich obraznému spojení to, abyste na nic jiného nemysleli, prostě na nic. Pokud přijde myšlenka, pozorujte, jak zase odejde, ale hlavně vnímejte ony pocity z rukou a jejich vyrovnání, prostě se do toho ponořte, jako by okolní svět přestal existovat. Postupně vám to půjde rychleji, téměř okamžitě a jen myšlenkou, bez použití rukou. Někdo říká, že se už nachází v kvantovém, nebo kvantovacím stavu (jak chcete) po většinu dne.
Na této metodě je také zajímavé, že probíhá léčení pro obě strany - léčitele i léčeného. Když tedy dáváte - otevíráte léčivé kvantové pole, dostáváte jej také :-)Aloha!

 


Aktuální články

Reklama