A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Tajemství okamžitého léčení - metody kvantového léčení

18. října 2016 v 12:01 | elf |  Super KNIHY


Tajemství okamžitého léčení - Metoda kvantového léčení

Frank J. Kinslow - Nakl. ANAG, 2012

Autor uvádí a také rozvíjí techniky snadného léčení kvantovým polem - viz Léčivé techniky, v menu na tomto webu, kde popisuji osobní zkušenosti a možnosti rozšíření a využití avatarů.

Metoda se snadno používá a nevyžaduje žádné předchozí znalosti, je tedy pro každého dostupná a funguje ihned. Zodpovědně to mohu potvrdit, tyto techniky již využívám druhý rok.

Lze působit i na sebe, také na dálku, nebo cokoli nás napadne - v rámci dobra, léčení a harmonie, která je přirozeným a prvotním základním stavem našeho světa - matrixu.

Autor také dokáže během chvíle nebo pár odstavců, vysvětlit a naučit to, o co se mnozí snaží při svých meditacích roky i desetiletí a stále neúspěšně:

Zcela vyprázdnit mysl, aby nastal onen vytoužený pocit nekonečného míru, blaženosti, vnitřního vyrovnání a pohody bez obtěžujících myšlenek. Tento stav pak napomáhá prohloubení efektu kvantového léčení. Překvapilo mne, jak snadné je, se do stavu bez myšlenek, dostat, a to jsem nikdy nezačal pořádně, natož pravidelně, meditovat! Je to snadné...

Nejlépe je, důkladně vše pochopit podle návodů autora a jeho knih, nebo přímo seminářů - doporučuji!!!


Usmívající se


 


Aktuální články

Reklama