A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Castaněda aplikovaný pro dnešní stopování

2. června 2017 v 9:14 | elf |  Objevte MATRIX
Aneb úvahy o stopování - jednom ze zásadních kroků dle Castanědy:

Stopování je zvědomení každého konání, lze používat k pozornějšímu všímání symboliky a naváděcího nebo zaváděcího systému… je známé i jako umění "ovládané pošetilosti".
Nejde o lovecké, ale strategické chování a obnáší stálé a pozorné stopování každičké součásti života bojovníka s matrixem (bojovník jen obrazně - oblíbený termín Castanědy, budiž, ale nechceme bojovat ale láskovat, jít do středu, nulovat výchylky). Nicméně: Bojovníci se učí zdokonalovat návyky a pravidla matrixu (první pozornosti), ať už se týkají bytostí, s nimiž se setkávají, nebo jich samých.

Jakmile dokáží s velkou přesností předvídat kroky (své vlastní i ostatních), pustí se do stopování, což znamená, že jdou po stopách a využijí jich co nejlépe.

(Bojovníci proti matrixu stopují vlastně energii, vyplývá také, že svoji energii drží mimo, od programů a běžných myšlenek a nízkých záměrů humanoidů a jejich systémů)

Nejprve tuto strategii uplatní na své vlastní myšlenky, činy a pocity a pak na činy a reakce svého okolí.

Bojovníci, kteří trénují stopování, mají obrovskou výhodu proti ostatním - humanoidům - jejich činy jim umožňují vidět - jako by zvenku hleděli dovnitř, nebo z výšky dolů.
Stopař je pozorovatel a umí rozlišit stopu i v chaosu. Systém připravuje stálý tlak a chaos aby zametal pravé stopy, nemůže ale předčít vidoucího - je vždy o krok napřed.
Plně se účastní dané situace s ostatními a tak jsou před nimi nenápadní, ale mohou jim pomoci z okovů, vibračního vězení, nevědomí.

Protože vědí, že nic z toho se ve skutečnosti neděje, motivuje je něco jiného.


Cesta dolů králičí norou = ven z první pozornosti přímo do pozornosti druhé.

Vyšší vibrace
- harmonie - pocit vzletu, uvolnění, uzdravení duše i těla, směr k celistvosti, prozření, tvorbě, zmoudření, k srdci, plnost hologramu, naplnění vnější i vnitřní, most k 2. pozornosti a dál.

Nižší vibrační prostředí nebo humatoni
- pocit zátěže, okovů, pádu, omezení, zaseknutí, úbytku radosti a energie a vitality, odejmutí křídel a možností, představivosti i kreativity.

Buďme tedy dobrými stopaři a pozorovateli matrixu!
Pozorovatel - včas pozoruje a zůstává nad věcí - pánem situace
Stopař - až tak dobře stopuje, že dokáže systém předstihnout, nachytat v tom, co chystá za léčky! 


Aktuální články

Reklama