A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Bez očkování jsou děti zdravější

28. února 2018 v 11:05 | WM Magazín |  Epidemie a očkování
časopis WM Magazín 2/2018:

Neočkované děti jsou zdravější!


Studie provedena na Jackson State University (2017) došla k závěru, že neočkované děti mívají výrazně méně zdravotních problémů než ty očkované.

V rámci této studie bylo sledováno přes 600 dětí ze 4 států USA ve věku 6-12 let. Byly v ní porovnány výsledky 261 neočkovaných dětí se 405 dětmi očkovanými podle běžných doporučení a poté vyhodnocen zdravotní stav.

Výsledky byly následně publikovány v časopise Journla of Translational Sciences. Některá ze zjištění jsou ohromující:

Očkované děti mají až 30 x větší pravděpodobnost, že u nich bude diagnostikována senná rýma a 22 x častěji budou mít alergie, které si vyžádají nasazení léků.

Očkované děti mají 3 x větší pravděpodobnost vzniku ADHD a 3,4x častější onemocnění na zápal plic. Dochází 3 x častěji k ušním infekcím a kvůli tomu hrozí 7 x častěji operační zákrok. Ušní infekce postihují nyní 80 % dětí v USA do 3 let a bývají nejčastějším důvodem návštěvy pediatra a předepsáním antibiotik.

Očkované děti mají 3 x vyšší pravděpodobnost poruchy autismu, 2,5 x vyšší pravděpodobnost vzniku všech druhů chronických onemocnění.

Jak je to možné? Očkování výrazně oslabuje celkovou imunitu, navíc obsahuje jedovaté kovy jako stabilizátory.
Časopis WM Magazín doporučuji - je skutečně nezávyslý a vypovídá o současné realitě bez cenzury...----------------
 


Aktuální články

Reklama