A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Šungit - Kámen života (další praxe)

20. února 2018 v 16:27 | elf |  Super KNIHY

Zpracováno z knihy ŠUNGIT - KÁMEN ŽIVOTA (Regina Martino)
- knihu velmi doporučuji, je výborná, obsahuje i studie lékařské na používání šungitu pro léčení atd.

Vypsal jsem pár informací, spolu s vlastními zkušenostmi:


ŠUNGIT V AUTĚ
velmi uleví, protože již pouhé sezení v automobilu (i dopravním veřejném prostředku) bez zapnutého motoru oslabí naše biopole o 15 %. A po nastartování přibude silné elektromagnetické pole (kontroluji magnetometrem), připočtěme mobilní telefony cestujících, zvláště pokud si nevypnou alespoň datové přenosy. Plechové vozidlo je faradayova klec, v níž se všechna přítomná pole odráží a kumulují a jen malé množství prochází okénky přes pokovená skla ven.

Účinky záření mobilů v autě tak bývají i 10 x silnější - negativnější. Když se vozidlo pohybuje, každý mobil častěji komunikuje se střídajícími se BTS vysílači a vyzařuje, čímž narušuje soustředění, nervový systém… Šungit nám v autě může velmi zásadně pomoci tím, že nás spojuje se zemí, vylaďuje na náš střed a chrání před levotočivými torzními poli, která vytvářejí motory vozidel a všechna elektromagnetická pole. Proto by neměl šungit v žádném autě chybět! Alespoň koule nebo pyramida velikosti 6 cm. Pro řidiče se doporučuje i šungitový polštářek jako ochrana před únavou. Šungit posiluje biopole, vitalitu, klid.

ŠUNGITOVÁ VODA
se připraví snadno - na litr vody stačí 100 g propláchlých šungitových úlomků (pyramidku 4 cm), večer je vložíme do džbánu a ráno se doporučuje vypít jednu sklenici a další průběžně přes den jako energizující nápoj. A pití na jeden týden v měsíci vždy přerušit. Nejlepší účinek je po 3 dnech působení šungitu ve vodě.

Nemá žádné vedlejší účinky. Stimuluje vylučování toxinů z těla, tím urychluje probíhající léčivé procesy. Nedoporučuje se ve velkých dávkách. První zmínky se týkají pití pramenité vody, která vyvěrá ze šungitových skal v oblasti Oněžského jezera v Karélii, kde si lidé uvědomili její léčivé vlastnosti. Kohoutková voda mívá zničenu strukturu a nízkou energetickou hodnotu, označuje se jako mrtvá voda - má negativní vliv na buňky našeho těla i na jednotlivé bílkoviny a zesiluje šíření volných radikálů - dochází k rychlejšímu stárnutí buněk.

Šungit vodu opraví a nabíjí, při mytí š.voda urychluje regenerační procesy v kůži, pomáhá při akné a dalších kožních problémech, jako obklad na poranění a popáleniny, ekzémy. Abyste se však vyvarovali hromadění dusičnanů, chlóru a dalších látek, doporučuje se každé 4-6 měsíců pročistit kamínky šungitu na slunci nebo raději je vyměnit v případě silněji chlórované (městské) vodě.

NOŠENÍ ŠUNGITU
na těle, zejména stříbrného, je vynikající ochrana, posiluje hojení, zvyšuje vitalitu, zdvojnásobuje naše biopole. Náramky, náhrdelníky - velmi mocné účinky na naše tělo, při práci celý den s počítačem, myší, telefonem. Nošení u srdeční čakry podpoří vztahy, sebelásku i dávání lásky. Na poraněnou nebo popálenou oblast stačí přiložit šungit 10 minut, aby aktivoval lokální sebeléčivé síly.

Malé leštěné šungity položte na oční víčka, zatímco se chvíli natáhnete se zavřenýma očima (efekt se ještě umocní přiklopením očí a šungitu dlaněmi (netlačit ale šungit do očí, jen vnímat teplo dlaní na oči - energie - "palmování"). Tím velmi ulevíte očím od celodenního stresu.

Dětem šungit snižuje hyperaktivitu, úlevu od trápení, nejistot, zakotví je. Starým lidem zmírňuje bolesti (přímým přiložením šungitu) na bolavá kolena, záda, při artróze, pro dobití životní síly, problémy s krevním oběhem, křečovými žílami, oteklými chodidly (lepší je šungitový kobereček). Neaplikovat 3h před spaním - je lepší se vyhnout zvýšené stimulaci a aktivaci energií, jinak by dotyčný špatně usínal.

VÝHODY ŠUNGITU V ORGONITU (vlastní zkušenosti)
- orgonit neustále svým principem "dotuje", dobíjí šungit, zalitý do směsi s organickou pryskyřicí. Proto jej není třeba již oplachovat ani nijak nabíjet na sluníčku, prostě žádný servis. To je výhodou především u varianty orgonitových "koleček" nalepených na mobil, protože když na mobil, tablet, nalepíte jen přímo šungitovou destičku, těžko ji budete moci pak oplachovat vodou.

Do větších orgonitů přidávám úlomky šungitu, protože se prokázal příjemný efekt působení - zklidnění prostředí, dětí, klientů, disharmonických energií ze stresů, emocí, nálad… Orgonit se šungitem dokáže jakoby velmi uklidnit, usadit, uhladit a uzemnit situaci místnosti do větší pohody.

VÝHODY ŠUNGITU SAMOTNÉHO (není v orgonitu) - přímý dotek š. na kůži, přímější vliv na biopole, tvar pyramidy na eliminaci GPZ. KOMBINACE ŠUNGITU S MINERÁLY - přiložením křišťálu nebo fluoritu dochází ke zbystření mysli a posílení duševních schopností.

Selenit, ametyst, růženín, čaroit, lepidolit, bílý jadeit mají s šungitem výrazně harmonizující účinky, navozují celkovou rovnováhu, díky čemuž přijímáme povznášející vyšší vibrace z horních čaker, aniž bychom nadměrně aktivovali svoji mysl. Šungit je "kámen života", katalyzátor.

Meditace zvláště se stříbrným šungitem a některým dalším minerálem vám může přinést velmi hluboké poznání a vhledy.

Šungit čistí negativní náboj ostatních kamenů, navrací je k jejich přirozené vibraci. V zemědělství a na zahrádce šungit podporuje fotosyntézu a stimuluje vše živé, obnovuje půdní vrstvu mikroorganismů. Rostliny vykazují větší vitalitu, zářivější barvy, rostou rychleji, jsou odolnější vůči plísním a suchu.

ŠUNGIT ČERNÝ obsahuje cca 64 % organického uhlíku a používá se nejčastěji v hrubých úlomcích, jako granulát, nebo ve tvarech pyramidy, koule, krychle, různých přívěšků a destiček.

Levnější ale slabší s polovičním efektem je pak Šedivý šungit, obsahující polovinu uhlíku - 30 %.

ŠUNGIT ELITNÍ - STŘÍBRNÝ má polokovový stříbrný lesk, obsahuje 98 % organického uhlíku. Tvoří pouhé 1 % veškerého objeveného šungitu. Proto se obtížněji získává, za vyšší cenu, je v podobě úlomků, nejde brousit do tvarů, ale má dvojnásobný efekt a dosahu působení.


-----------------

Šungit je výborná věc, po mnohaletých zkušenostech osobních
jej doporučuji používat,
a z knihy Šungit - kámen života - čerpat další a další informace... :-)
-----------------
 


Aktuální články

Reklama