A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Matrix jako příležitost

4. června 2018 v 15:45 | Karel Spilko |  Super KNIHY

Autorem velmi poučné knihy je Karel Spilko.

Tuto jeho knihu, i spolu s novějšími tituly, které následně vydal, bych zařadil jako povinnou školní četbu, protože obsahuje klíčové informace pro osobní rozvoj a správné nazírání na život.
Rozhodně ji doporučuji prostudovat 😊

Malý náhled:

Motto:
"To, co se zdá skutečné, je skutečné jen do té míry, jak hodně tomu věříte."

Žijeme v každodenní iluzi, v nízkovibračním Matrixu, který nás běžně vyčerpává a ponořuje hlouběji do iluze.
Lidé uvězněni v Matrixu jsou si sami sobě nepřítelem, jsou uvězněni ve své vlastní "svobodě". Systém nás ovládá přes ekonomiku, obchod, média, politiku, kulturu i armádu. Mnoha prostředky udržuje stádní mentalitu - manipuluje s námi a potlačuje naše myšlení. Pro většinu lidí pak je vše buď černé, nebo bílé.

Někteří věří, že se po smrti vrátí do nějakého nádherného nebeského království. Ale tak to přesně není. Smrt není lékem proti ignoranci. Když opouštíme svět, naše fyzické tělo umírá, a naše vědomí gravituje tam, kde je zaměřeno. Náš vibrační stav rozhoduje, kam můžeme jít. Když jsme zaměřeni na iluze tohoto světa, a uvězněni v iluzi, cestujeme nanejvýš do astrálu. Když máme však vědomí v čisté lásce, naše podstata (vědomí) se stane čistou láskou. Když si to vše uvědomíte, můžete dosáhnout vyššího stavu, kde budete zažívat, že jste v tomto světě, ale ne z něj.

Pokud přestanete padat do iluze, zlomíte Matrix.

Vaše poodstoupení od fyzické reality vám dá sílu, ji vytvářet.

Žijeme ve vibračním vesmíru. Matrix je jeho součástí, která je díky vysílaným myšlenkám orientována na potlačení kreativity a negativní působení na člověka. Zároveň však poskytuje možnost odpoutat se od zhypnotizovaného stavu, v němž se nacházíme, a prohlédnout za hranice samotného Matrixu.

Toto prohlédnutí vám ukáže, že samotná tvorba je naší přirozenou schopností, se kterou můžeme vytvořit vše, co chceme. Nejvíce toužíme po světlu v úplné tmě a proto je Matrix ideální prostředí pro změnu.

Žijeme v době, kdy výzva "projít" Matrixem je tak velká, že začíná oslovovat stále více lidí.
Hranice matrixu začínají být křehké a brzo je sami zrušíme.

Matrix je prostředí, do něhož jsme se narodili. Na jisté úrovni vědomí jste se rozhodli jej navštívit a "chvíli" v něm žít. Matrix je vytvořen naší myslí a my zde žijeme, rozhodujeme, milujeme a tvoříme svoji fyzickou realitu. Matrix je naše výzva - berte jej jako příležitost. K čemu? Přestat být jeho pasivní loutkou, ovládaným hráčem, ale vzít situace do vlastních rukou a začít si vytvářet radostnější životní situace, pevnější zdraví, přitahovat si zajímavější příležitosti. Není to pohádka?

Jsme vysoce kreativní všemocné bytosti s vědomím, které umí vytvořit vše, na co se zaměří. Matrix se dá změnit změnou našich emocí a myšlenek. Skrze myšlenky a emoce vytváříme a vyzařujeme vibrace a vytváříme si odpovídající zkušenosti. Pokud své prostředí jen pozorujeme v tom negativním smyslu, negativní část Matrixu má sklon nás vtahovat do svých melodramat.

Matrix nemůžeme změnit, když se neustále orientujeme jen na vnější svět. To co vidíme, se již stalo, zrealizovalo se. Pokud chcete vytvořit něco jiného, nemůžete se na to stále dívat, protože tím to udržujete. Nemůžete se zabývat nemocemi, pokud se chcete uzdravit. Na co upíráme svoji energii pozornosti, tím to posilujeme.

Najděte odvahu vytvářet nové myšlenky a experimentujte. Nežijte život stáda, které o ničem nepřemýšlí a jen slepě následuje, co je určeno. Rozhodněte se a odpoutejte od vibračního omezení samotného Matrixu. Začněte sami pracovat se svými vibracemi a hledat v prostoru variant tu svoji. Vše, čemu věříte, se má sklon manifestovat, protože tomu dáváte svoji energii a záměr.

Předpoklady pro ovládání reality:

Dostatek energie. Zdravá výživa a sport nepomohou, dokud budeme mít zamořenou negativní mysl. V zaměřování myšlenek je obrovská síla, ale málo kdo ji využívá, proto jsou lidé roztěkaní, náladoví, ponořeni do negace, pasivity, odevzdaní systému, zpohodlnělí, ploché mysli. Začněte pracovat na dostatečné hladině své energie záměrným vybíráním svých myšlenek - čím se zabýváme, na co myslíme. Nedejte prostor něčemu, aby vám energii a elán dlouhodobě ubíralo!

Vybírejte si své emoce. Není nic důležitějšího, než aby jste se cítili dobře! Vše co si přejete, pak k vám přijde mnohem snadněji. Čím více cítíte negativní emoce, tím více máte nižších vibrací a tím více sytíte prostředí Matrixu. Nejvíce energie vám odebírají negativní pocity. Negativní emoce znamenají odepírání vašich přání, cílů a štěstí. Pokud se skutečně budete cítit dobře, vše co si přejete, k vám přijde takřka samo, mnohem snadněji a lehce. Hledejte knihy, filmy, myšlenky, při kterých se budete cítit lépe. Zažijete úlevu. Pocit úlevy přichází, pokud se vyrovnáte s vibrací vašeho Zdroje - Já - Duše, nastane stav, kdy se cítíte dobře. V tomto stavu pak můžete tvořit, co chcete (snadněji, protože jste se sebou, svým potenciálem, Duší, toroidním polem v souladu a vyzařujete nejvíce koherentní vlny).

Zákon přitažlivosti:

Jestliže v něco věříte, přitahujete si to do života. Vysíláte vibrace, které tomu odpovídají. Odkrýváte odpovídající variantu svého života. Víra je stále se opakující myšlenka. Můžete (a měli byste) si vybrat, čemu budete věřit. To pak potkáváte ve svém životě. Můžete to měnit a zažívat další přihrávky vesmíru - zážitků, které jsme si přitáhli.

Matrix je nám největší příležitostí, vytvářet si ten nejradostnější život plný obohacujících zkušeností v plném zdraví - stačí pochopit výše popsaný princip a využívat jej správným zaměřováním pozornosti a dáváním energie do svých přání a témat, s nimiž jsme v souladu a máme nejlepší pocit a uspokojení.

Autor v uvedené knize toto vše vysvětluje ještě detailněji v mnoha kapitolách.

Využijte tento návod ke tvorbě vlastního radostného Matrixu! 😊
-----------------------------
 


Aktuální články

Reklama