close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Srpen 2018

David Icke - Jen nekonečná láska... Vše ostatní je ILUZE!

9. srpna 2018 v 16:05 | David Icke |  Super KNIHY

Autor je znám odhalováním a rozbíjením iluzí o tom, že svět v němž žijeme je skutečný. Na pohled i na dotek se tak jeví, ale při přibližování jeho částic v mikroskopu zjistíme, že je to jenom kvantová iluze vysoce organizovaných polí, které tvoří jeden Celek, jeden hologram, v němž je vše propojené.

Autor je považován za krále globální konspirace. Ačkoli se jeho závěry mohou jevit na první pohled často neuvěřitelně, postupně dává vývoj a čas jednotlivým bodům za pravdu. Dokonce i kvantoví fyzikové potvrzují vědecky to, o čem Icke píše. Ochutnejme pár vět z knihy, která vyšla před pár lety v češtině, a kterou všem doporučuji:


…Když chybí pochopení, že všichni jsme Jedno a rozdíly jsou iluze, zapomínáme, že všichni a všechno, co existuje, je "jedním z nás". Namísto toho jsme uvězněni v programu Hrdý na to být Britem, Hrdý na to být Američanem… nebo podsekce "být Londýňanem", "být Pražanem"… To jsou různé úrovně stejného programu "Jeden z nás". Takový software je odpovědný za nekonečné války obyvatel naprogramovaných mentalitou "my a oni", která šíří rozdělení, hodnocení a je poháněna strachem a ignorací. Vede k všestrannému zabíjení lidí, které neznáme, nikdy jsme se s nimi nesetkali a asi bychom s nimi vycházeli v pohodě, kdyby ano.

…Nejsou žádné země. Jsou to softwarové programy, které existují pouze jako signály dekódované mozkem. Jsou to jenom iluze vepsané do programu, který nás rozděluje, vládne strachem a oblbuje nás. Nejste Čech, Američan, Brit, Pražan, Moravák, jste Nekonečné vědomí, které si prožívá holografickou iluzi navrženou k tomu, aby nás donutila věřit, že jste tím či oním.

Jediný rozdíl mezi rodičem a dítětem je bod, ve kterém vstupují do scény podobné DVD filmu, disku. Ti, kteří vstoupili v bodě A, se stali rodiči těch, kteří vstoupili v bodě B - o pár scén později. Jsou rodiči jen proto, že spojili svůj DNA software, aby vytvořili hologramy pro ostatní, kteří si pak prožijí časovou smyčku. Rčení "krev je hustější než voda" je pořád jen iluze. Můžete cítit náklonnost nebo spojení s někým, koho znáte 10 minut, větší, než jste zažili s rodiči nebo sourozenci po celý život. …Potřebujeme pochopit, co rodina doopravdy znamená, a pak si užívat zážitek (nebo odejít) bez iluze, která by nás ovládala. Pokud toto porozumění nemáme, rodiny mohou být černou můrou, která nás straší po celý život. Je na nás, abychom poslouchali své srdce a ne rodičovské projekty, stažené do naší "reality". Jsou to všechno hovadiny. Ve skutečnosti nejsou žádní rodiče, jenom holografické iluze, které nazýváme "rodina". Je to vědomí a ne rodina, které nás spojuje. Zvon svobody může zaznít jenom tehdy, když budeme umět projevit lásku bez zbytečného připoutávání se.

Dalším častým programem je "musíš za života něčeho dosáhnout". Být "úspěšný v podmínkách systému". Patří sem postavení, funkce, úroveň vzdělání, velikost majetku, zkrátka velikost iluze. Tyto iluze posilují větší iluzi a přesně to systém opatří razítky a diplomy a životopisy s označením "úspěch". Tyto iluze však nedokáží přinést skutečné vnitřní uspokojení a trvalé naplnění naší duše. Iluze nás potěší jen na chvíli, ale potom ta nenaplněná duše stejně dále hledá (ještě větší iluzi vně, mimo nás). Také ego se připojí… ale duše skomírá a člověk se zmítá v jedné velké iluzi, jako myš, dokolečka honící svůj ocásek.

Není náhodou, že všechna povolání považovaná za prestižní, jsou ta, která se systému nejvíce hodí. Prezidenti a premiéři jsou loutkami sil, diktujících svá rozhodnutí, a v případě mnohých je jasné, že i "blbec" může být "úspěšný" tím, že vstoupí do nejvyššího úřadu.

…Pokud mají být mladí svobodní, potřebují být dostatečně silní, aby se za sebe rozhodli, čemu budou věřit. Musí zamítnout stahovat a nedovolit svým rodičům nebo tlaku vrstevníků, aby do nich bušili až k submisivitě. Rodina dokáže být expert v tom, jak hrát na strunu viny, a donutit vás cítit se provinile proto, že neděláte to, co si přejí. Je mnoho úžasných rodičů, co dokáží svým dětem dovolit vyvíjet se bez tlaku a donucování, a mnoho jiných, kteří to dělají opačným způsobem. …Když rodiče nedokážou respektovat právo svých dětí například v otázce své víry, pak, jak já říkám, ať táhnou do hajzlu.

…Novináři představují svět v podobě, která konstantně posiluje iluzi a hlásí události tak, jak se to právě hodí systému, ve smyslu: Problém - reakce - řešení. A obrazovky rády ukazují mysl - oblbující banálnosti, jež dominují vysílání a zhypnotizovávají diváky do věčného spánku a další iluze v iluzi.

…Je to úspěch, když ti nejúspěšnější lidé mezi symboly úspěchu jsou ti, kteří nejvíce otročí pro systém? Nebo systém, který platí policisty a díky jejich uniformě či oprávněním jim dává moc nad ostatními? Nebo když vojsko bojuje ve vlákách a přepadá ostatní země podle systémové agendy, zatím co je jim a ostatním lidem toto nesmyslné zabíjení lidí prodáváno jako "obrana svobody"?

…Nejde ani o to, kolik peněz "mají", protože žádné peníze neexistují - jenom recyklovaný dluh. A pokud žádné peníze nejsou, jak je pak může někdo mít či dlužit? Peníze jsou jen virtuální čísla na obrazovkách počítačů a my jsme jich schopni vytvořit tak málo nebo tak moc, jak si vybereme. Jde o další iluzi uvnitř iluze. Penzijní krize, finanční a jiné krize, jsou jenom nástroji ovládání strachem.

Pokud lidé chtějí usilovat o kariéru a vydělávat spoustu neexistujících peněz, prosím. Ale měli by vědět, že je úplně jedno, jestli je vydělávají, nebo ne, protože v obou případech jde o iluzi. Jakmile jsme si této hry vědomi, ztrácí nad námi kontrolu.

…Sport je hlavní světovou zábavou ale je to iluze, na které vůbec nezáleží. Jestli uspěje někdo nebo neuspěje - obojí jsou holografické iluze, jako promítaný film, kde se jen mění kulisy nebo role a tak či onak jsou herci Nekonečnou Jednotou. Pokud ještě uvažujete z pohledu úspěchu nebo neúspěchu, Matrix vás má…

…Každé lpění nás také připoutává na Matrixu. Lpění na výsledku, na lidech, na zdraví, kariéře.

…Máte přes triko název společnosti, ukazujete, že vás vlastní… Kdysi byli lidé placeni za to, že chodili po ulicích s reklamními deskami propagujícími obchod, firmu. Nyní lidé platí ty nejvyšší ceny za to privilegium, být takovouto chodící reklamou pro Nike, Boss, a děti mají problém, když nemohou dělat to samé…

…Nemusíme na lidi udělat dojem, jelikož jsme ho už udělali a nikdy nebylo okamžiku, kdy by tomu tak nebylo. Vždy jsme Jednotou a byli jsme jen zmanipulováni, abychom zapomněli. Tato amnézie z nás udělala výtvory DNA Matrixu, který funguje na bázi rozdělení, hierarchie, úspěchu a neúspěchu.

…Nejvíce Matrix drží na polaritě - naše ztotožnění s polaritou. Matrix je existenčně závislý na dualitě, která rozděluje Jednotu (alespoň tedy v našem smyslu reality) a vytváří póly, mezi kterými může náš svět vibrací rezonovat. V Jednotě ale nejsou žádné polarity, rozdělení. Pokud se ztotožňuješ s polaritou (jsem Rus, horal, na levici, na pravici, bojovník za mír) Matrix tě má. Častá iluze je "za něco bojovat" - třeba proti nespravedlnosti. Co opravdu potřebujeme udělat je, začít si být Vědomi!

…Dovolili jsme iluzím Matrixu, aby pokřivily naše hodnoty, vnímání a dokonce i naše sny. Pokud cítíte potřebu být před očima ostatních úspěšný, matrix vás má. Pokud cítíte potřebu obliby a respektu, nebo že je někdo úspěšnější kvůli oblibě, slávě, postavení, penězům, matrix vás dostal!

Ale tak to být nemusí. Představte si, že ležíte na posteli a zbývá vám 10 minut života. Chci poukázat na výborný způsob, jak se odpojit od iluzí Matrixu. Takže, zbývá pár minut života - na čem vám v tu chvíli záleží? Je podstatné, že jste získali práci, po které jste toužili? Nebo že jste ji nezískali?

…Většina lidí teprve ve svých posledních momentech vidí marnost toho všeho, honbu za penězi a systémem implantovanými výklady úspěchu. Trik je, uvidět to dřív, než tyto domněnky začnou diktovat váš život. Podstatné pro toto uvědomění není uvíznout ve vedlejších dějích, odbočkách. Všechny aspekty této společnosti, jsou vedlejší děje filmu: politika, náboženství, celebrity, sláva, peníze, sex, rasa, národ, úspěch, rodina, hovno, prdel - to všechno. Dokonce i konspirace kolem iluminátů. Je důležité vědět, jak je s námi manipulováno na úrovni pěti smyslů.

Matrix je jako síť mucholapek, jenž nás mají udržet v iluzi a jediná cesta ven je - přestat se s tím ztotožňovat. To znamená změnit naše vnímání sebe sama z hologramu se svým jménem a významem omezování a vědět, že jsme Nekonečné Vědomí.

David Icke - Jen nekonečná láska... Odhlašování z Matrixu

9. srpna 2018 v 16:02 | David Icke |  Super KNIHY

- další část ukázek z oné knihy - také klíčových myšlenek:


Odhlašování z Matrixu ... a další kapitoly u konce knihy

...Pokud se nepřestaneme ztotožňovat se sebou jako tělem které nazýváme člověk, budeme nadále otroky iluze. To, čemu věříme a jak vnímáme sami sebe nás může buď držet v otroctví, nebo nás osvobodit. Pokud se spojíme se svým tělem a jménem, budou naše myšlenky a emoce spjaty s omezováním. Zkuste to a uvidíte. Musí to tak být, protože celým základem programu DNA je: Promítat iluzivní holografický obraz světa, založený na pravidlech. Ale svojí povahou pravidla znamenají omezování. Jde o nekonečný seznam důvodů, proč se různé věci "nemohou" dělat. Jde o říši, kde je ALE králem. Rád bych to udělal, ALE… Rád bych se vyléčil, ALE… Matrix nás krmí touto "ALE" mentalitou skrze naše DNA a když se mylně ztotožníme s tímto programem, stane se naše vědomí otrokem iluze.

…Říká se, že nejsme našimi myšlenkami, ale tím tichem mezi nimi. A právě z této úrovně vědomí se od programů jsme schopní odpojit - a teprve potom procítit tu nejvyšší blaženost a naplnění (ke kterým vedl například i Eduard Tomáš, největší český mystik, ovšem přímými cestami jógy a meditace - proto se mu také na webu Objevto budu věnovat).

Mysl není cesta k osvícení, je to překážka. Až přestaneme myslet, začneme vědět. Někteří tomu říkají intuice, naslouchání svému srdci. To pochází z mnohem vědomějšího stupně vědomí, než je obvyklé v této realitě.

Když přestaneme na program reagovat, zbude jen Vědomí a Vědomí je schopno říct tomu RNA laseru, aby četl "fyzickou" realitu tímto způsobem. Celý software je o reakci; o tom, co Matrix chce, abychom udělali. Když reagujeme, ztotožňujeme se s programem a vědomí honí bílého králíka. Tím jeho stav bytí odráží myšlenky a emoce kterým věří, že jsou jeho vlastní, a krmí tou energií Matrix. Jakmile si uvědomíte, že vaše naprogramované reakce nejste vy, bude ve vašem životě mnohem více harmonie a míru.

Systém chce, abyste se se sebou cítili nespokojeni, aby vás sžírala vina nebo lítost a viděli jste sami sebe jako bezvýznamného tvora, který prohrál hru života. Pokud ale přijmete systémovou verzi reality, bude vás držet v nízkém vibračním emočním stavu, kde udává pravidla Matrix.

Jakmile se odhlásíte od softwaru a přihlásíte k Vědomí, nabudete spontánnosti, jíž jste nikdy předtím neměli. To je pro Matrix ta nejhorší noční můra, protože jde o manifestaci Nekonečné Možnosti v této realitě. Některé z iluminátských dokumentů říkají, že vzpurní (spontánní) lidé jsou tou největší hrozbou pro jejich plány. Spontánnost se nevzdává své budoucnosti kvůli žádným "ALE", pravidlům a nařízením naprogramované společnosti. Žádné ALE - prostě to udělejte!

Pokud musíte o něčem přemýšlet, jde o Matrix. "Popřemýšlím o tom", "Rozhodnu se" - to vše je právě pracující program. Pokud Vědomí nedbá na software, najednou prostě víme. Pokud odpovědi musíte hledat, má vás Matrix.

…Jste Nekonečná Možnost a můžete manifestovat COKOLI, pokud nedovolíte, aby vás ovládal program "nemůžu".
A transformace Matrixu je o změně způsobu hry; transformace Jednoty je o ukončení hry, jelikož jsme dospěli k jejímu poznání.

Byli jsme chyceni do světa snů, o kterém jsme věřili, že je pravý. To zahrnuje i další dimenze iluze, mezi nimiž se Matrixem vězněné vědomí inkarnuje z jednoho programu (těla) do druhého. Měli bychom vědět, že my už doma jsme a vždy jsme byli. Je třeba přestat se ztotožňovat s formou, přestat se "vyvíjet", přestat se učit z nekonečné smyčky - reinkarnované zkušenosti, a přestat být podřízený vůli jakýchkoli "bohů". To vše jsou vlákna v síti kontroly, vedlejší děje filmu - iluze. Místo toho si můžeme uvědomit, že jsme Jednotou a vidět tuto iluzi takovou, jaká skutečně je - tedy hloupá hra, kterou vytváří náš vlastní strach. Jsme Nekonečná láska, nic jiného neexistuje.

Jan Spěváček – 4. poslední kniha: OD BLANÍKU K SUŠICI

4. srpna 2018 v 12:32 | Jan Spěváček |  Super KNIHY

Část ukázek nazvěme - Agartha i pod Letnou?

Úvod: Tato kniha se k tobě nedostává náhodou… Je tu někdo, kdo ti svým příkladem podává ruku, abys s ním putoval do hloubi své duše, abys obrátil zrak k tomu neviditelnému, o němž již spisovatel Saint Exupery prohlásil, že je nejdůležitější věcí v životě.

…Když jsem šel měřit v noci hladiny vod, vnímal jsem jen pozorné oči lesních duchů, kteří mne zvědavě pozorovali…
Mnoho informací se dá získat tak zvanou PSYCHOMETRICKOU TELEPATIÍ. To je schopnost, která se dá naučit. Vezmete například do ruky nějaký předmět a soustředíte se na zajímavé události, kterými tento předmět prošel. Není to nijak složité. Naučí se to i malé děti.

…Na jednom hradě nám ukázali obrázek veliké ploché kamenné desky s vyvrtanými otvory a průvodci říkali, že neznají účel této relikvie. Zjistili jsme, že je to vlastně mapa a zobrazení podzemních chodeb mezi hrady. Hned jsme to šli ověřit v terénu a na povrchu sledovali chodby v podzemí, což se dá rozpoznat pouhou rukou, nebo jinými pomůckami, jako proutkem, zahnutým drátem nebo pendlem. V místech, kde se nacházely chodby, někdo dělal na povrchu nenápadné značky a podle našich poznatků se nikdy nespletl.

…Autoři opisují vědění ze starých knih, kdežto já píši jen o tom, u čeho jsem byl a co jsem zažil na vlastní kůži. Mým krédem je ukázat, co všechno je možné A PROTO MOJI NÁSLEDOVNÍCI MOHOU DOKÁZAT VÍCE NEŽ JÁ A DOTÁHNOUT DO KONCE MNOHÉ, NA CO JÁ NEMĚL ČAS.
(jako by autor tušil, že zakrátko zemře)

…Blanický kopec, to je skutečně vchod do podzemí, se skálou na Letné v Praze. Troufám si tvrdit, že jde o velmi prastaré vchody do hlubokého podzemí, ještě z dob staré Atlantidy. Obě místa vykazují pro psychotronika naprosto stejné indicie.

…Podle očekávání tibetských lámů, by na zemi měla nastolit pořádek právě ta dokonalejší rasa z podzemní říše Agarthy. A z Letné na hrad to budou mít blízko i pěšky. …Vůbec první impuls o podzemí na Letné v Praze, jsem získal od Rudolfa Vejta z Magicko-Mystické společnosti. Ten byl na toto místo upozorněn zase vyššími bytostmi. Když mystik žádá informace od bytostí, které nejsou z našeho světa, dostane vědění o hlubokých tajemstvích, která nejsou nikde popsána. Když popsána jsou, s železnou pravidelností dostane do rukou do tří dnů knihu, kde je toto tajemství alespoň naznačeno. A tak mně přítel Karel Hanka přinesl knihu od Alece MacLellana - Agartha, ztracená podzemní říše. V této knize jsem opět objevil další stejné indicie a zákonitosti mezi Blaníkem a geologickým složením letenského podzemí. Když jsem si dal do souvislostí všechny své poznatky, byl jsem přímo vystrašen tím, jak snadno jsem tento vchod do podzemí objevil. Vzápětí jsem však byl svým duchovním vůdcem uklidněn, že se to povede jen tomu, kdo se nachází na vysoké duchovní úrovni, protože tyto vchody jsou bedlivě střeženy a není dovoleno, aby je objevil nějaký dobrodruh. Hitlerovi badatelé pročesávali archivy Evropy a zjistili, že právě na území Československa se nachází nejvíce legend o vznešených bytostech, žijících v podzemí. Za II. Světové války hledaly vstupy do této podzemní říše speciální německé oddíly SS Ahnenerbe a enormní zájem měly především o naše území…

V roce 1914 byl v polské obci Pstragowa nalezen obrovský tunel o šířce několika metrů. Odvážlivci, kteří se do něj vydávají, nalézají další nekonečné tunely do několika stran. Na příkaz úřadů byl vchod zasypán, přesto se země občas otevře z určitých a řízených důvodů, neboť je dáno, že mnohé informace se dostávají na světlo přesně v čase, kdy je toho nejvíce potřeba. Tak se také stalo, že moje knihy nemohly být vydány ihned po jejich napsání, ale až v době, kdy informace, které obsahují, začaly prosakovat také z jiných zdrojů. Tak je také mým přáním napsat ještě jednu knihu o znalostech a tajemstvích, o kterých nesmím ani špitnout, neboť bych vydání této knihy dlouho nepřežil. Jedním takovým příkladem bylo vydání Součkovy knihy Tušení souvislostí… Objevili jsme v ní informace, o kterých se ještě nesmělo psát.

…Za porušení mystických tajemství se platí životem. Tak se také stalo a pan Souček brzy nato zemřel. Také se špitá, že napsal novou knihu, ale ta se záhadně ztratila. Caramba! Moje první kniha se také ztratila a zřejmě to vůbec nebyla náhoda.

…Přestože u nás se nachází dost informací o vstupech do podzemí, veřejnost se o ně moc nezajímá. …Elitní sbory jeskyňářů prozkoumali vchod poblíž vesnic Plavince a Lubočná. Tamní tunel je tak zhotoven, že to ani současná technika nedokáže… (Měsíční šachta; záhada Měsíční šachty)

…nejčastěji převládá názor, že Agartha je podzemní říší hluboko pod horami Himaláje, kde sídlí Král světa a odtud pomocí svých poddaných řídí běh světa. Druhá skupina polobohů odešla na severozápad a tam tam prý založila druhou říši zvanou Šambhalá… název Shan je nejstarší jméno naší země.

…Není mým zvykem, opisovat vědění ze starých knih. Mne zajímají legendy a pověsti. A jelikož mám možnosti "vidění" a toulání se ve staletích, zajímá mne zjišťovat podstatu… Tímto způsobem lze získat veliké vědění a poznat podstatu veškerého života, vesmíru a Boha… Mnohé vědění, o kterých píši, nejsou poskvrněna mou inteligencí. Velice často se stává, že jsem k mnohým tajemstvím prostě přiveden a ještě častěji doslovně dokopán svými duchovními vůdci…

…Boží mlýny melou pomalu, ale jistě… Žádné zlo ani žádná zlá myšlenka se nikde neztratí. Všechno je zaznamenáno v protonaci… Od srpna 1986 nastává selekce mezi lidmi. Všichni dostanou možnost svými činy se zařadit mezi hodné a zlé… Během příštích padesáti let vzniknou tři říše, které budou existovat sedmdesát a jeden rok. Pak nastane osmnáct let válek a ničení. A tehdy (2126?) povstane lid Agarthy ze svých podzemních jeskyní a vyjde na povrch země.

…Vyptával jsem se na podrobnosti a byla mi potvrzena přítomnost podzemních měst a podobných informací, které prosákly do vědění dnešních lidí a o kterých se píše v knize Agartha.

…Inkové skutečně zmizeli v podzemí… pod celým kontinentem vede rozsáhlá síť tunelů, obydlená rasou, která je nám dost podobná, ale na neskonale vyšších úrovních, jak technicky, tak i duchovně. Jedná se o prastarou civilizaci, pocházející ještě z dob Atlantidy a několika dalších ras lidí.

…Dali nám na vědomí, že už toho víme příliš a přikazovali nám, o čem nesmíme psát!


Jan Spěváček – další ukázky z jeho 4. knihy

4. srpna 2018 v 12:28 | Jan Spěváček |  Super KNIHY


Ještě několik klíčových ukázek z knihy autora:


…jednou jsem kamarádku seznámil s Kublajem, který bydlí ve skále za starou kovárnou v Krupce. Jednou se nám svěřil, že s lidmi nemluvil už čtyři sta let… Kublaj se nám každou noc připomínal tak, že kdykoliv jsem ráno přišel ke svému autu, vždy bylo odemčené… s Pigmeji za mou chatou komunikuji už 30 let….

…I v nové době známe mnoho případů, kdy lidé odstranili menhiry a kraje ihned postihly katastrofy v podobě zátop, sucha nebo nájezdu nepřátel… Život je řetězem událostí. Ten je aplikovaný i ve vědění. K mnohému vědění jsem byl prostě přiveden vyššími mocnostmi, sice často pomalu, ale zato neúprosně… Velká tajemství totiž nesmí být vyjevena celá. Také Mistr říká svému adeptu jen polovinu pravdy.

…Před léty jsem asistentku požádal, aby se v hypnóze dívala, jak vznikají kruhy v obilí. Viděla takovou zelenou energii. Věděla, že ji vysílají inteligentní bytosti, ale nedokázala je indentifikovat… Tušil jsem, že jednou to tajemství odhalím… až přijde čas… ten přišel s pochopením měsíční energie. Nedávno jsem si uvědomil, že světlo, které dělá kruhy v obilí, má naprosto stejné zabarvení (zelenkavé), jako osvětlení podzemí Agarthy!

…Na pomoc jsme si zavolali naše duchovní přátele Gnómy - Pigmeje, kteří jsou milí, moudří a znají veškerá tajemství, která se nachází pod zemí. …Není to práce žádných mimozemšťanů a energie, která kruhy dělá, vychází opravdu ze země a je to technická záležitost, vytvořená inteligentními bytostmi. …To co jsme viděli, si máme nechat pro sebe, jelikož by nám nikdo nevěřil a hlupáci by se tomu smáli. Neboť každý hlupák se směje tomu, čemu nerozumí. Zajímal jsem se, proč se vytváří naprosto přesné kruhy. Bylo nám vysvětleno, že jakmile prochází energie zemí, na povrchu vytvoří přesný kruh podobně, jako když se hodí kámen do vody. …Požádali jsme, aby nám ukázali tvůrce tohoto fantastického zařízení. Byl nám dán prst přes ústa a telepaticky posláno jméno Agartha…

…Mnohá nepochopitelná tajemství světa jsou často v podstatě tak jednoduchá, že nikoho nenapadne jednoduché řešení.

…Lidské tělo se skládá z jedenáctimístného čísla vibrací… Epifýza slouží tělu jako anténa a má přímý kontakt s kosmickými vibracemi vesmíru, je to přijímací anténa… Thalamus tvoří tlumící nárazník mezi epifýzou a hypotalamem, který je transformátorem a snižuje energetické napětí na úroveň, kterou tělo potřebuje…. Mystickou ochranu nám jistí duchovní čakry, které se nacházejí nad naší hlavou… Z vesmíru je nám nebezpečná jiná síla, kterou bych soukromě nazval "třetím pólem vesmíru". Podstatu této síly tuším, ale nerad bych se tím chlubil, neboť pokud lidstvo používá všech prostředků ke vzájemnému zabíjení, tato síla nesmí být znovu objevena. …K vývinu atomové bomby bylo použito mnoho času a peněz, ale alchymista si ji může doma vyrobit na kamnech!

…Všichni dospělí měli hůlky, které dokázaly provrtat i skálu. …Město bylo osvětleno příjemnou září, která údajně prodlužovala život, uzdravovala a příjemně působila na rostliny. K tomu zdejší využívali i měsíční energie, které používali z povrchu země; ona je také potřebná pro vše živé na zemi (polarizované světlo?)… Na okraji města vedlo do všech stran několik tunelů, kudy se určitě nechodilo pěšky. Mířily někam do dálek. Dopravními prostředky byly jakési válce, zřejmě vznášedla…

…Létající stroje, které nazýváme UFO, pocházejí nejen od mimozemšťanů, ale také je užívá podzemní civilizace…

…V reálném životě jsem se setkával s tím, že vchody do podzemí jsou maskovány. Nejednou jsem to dělal sám.

…Jedna taková událost se stala poměrně nedávno v roce 1868 na Boubíně, malé vesničce nad Horažďovicemi. Je úředně zaznamenána v případě kameníka Václava Podbrdského, který při lámání kamene spadl do díry a zmizel. Nečekaně se vrátil až za 18 let. Vyprávěl o tom, jaké tam viděl bytosti a pozoruhodné jevy. Jeho případ byl oficiálně zaznamenán, jelikož byl soudně obviněn, že se vyhýbal vojenské službě. U soudu mu posloužil jediný argument - za těch 18 let, co byl nezvěstný, ani trochu nezestárl! Je také zajímavé, že ten lom je vedle nezamyslické hybernační jeskyně.

…Mnohé schopnosti se adept naučí, když ví, že existují.

…Člověk vyzařuje tělem záření do vzdálenosti šesti metrů, někteří lidé i více. I když je ten člověk jakkoliv schovaný, když vstoupíš do okruhu jeho vyzařování, musíš o něm vědět… Dá se však nic nevyzařovat, je třeba vypnout i myšlenky… i zrak však vyzařuje.

…Dlaň ruky je schopna detekovat cokoliv. Spolehlivě najde sever, když se pomalu otáčíme s napřaženou rukou, na severu ucítíme uprostřed dlaně chlad. Rukou najdeme i cokoli ukrytého, poznáme i jestli má člověk ukrytou zbraň a podobně. Pouhou rukou najdeme i vodu, podzemní chodby, a můžeme spolehlivěji než moderní přístroje určovat diagnózy.

…Učil jsem známou mluvit s věcmi a zvířaty. Pak si stěžovala, že když chce sníst rajče, to ji přemlouvá ať jej nejí. Musel jsem jí vysvětlit, že s věcmi musí jednat tak, aby měly radost z toho, že nám poslouží. Příště: "Ta krásná tapeta se bojí, že ji sundáš a poprosila mne abych se za ni přimluvila." Jindy: "Tvoje sbírka kamenů si stěžuje, že mluvíš s kytkami, ale s nimi si nepopovídáš." A pak: "Tvoji ptáci řekli mým ptákům v Mariánkách, že prý jim házíš na střechu zbytky jídla. Oni jsou sice rádi, ale ještě by chtěli zrní." …Když se posadíte do auta, vnímejte, jestli je spokojené nebo nespokojené a co mu chybí.

…Příroda bere všechny kontakty vážně a vůbec nepochopí nějakou legraci. A je jedno jestli mluvíte se psem, stromy, kytkami, nebo kameny! Když něco slíbíte přírodě, nebo zvířeti, a pak si to rozmyslíte, a i když se potom omluvíte že jste si to rozmysleli, kámen nebo zvíře to nepochopí a jsou dotčeni…

…Jednou jsme jen tak cvičně se známou vymýšleli perpetuum mobile a když jsme na to přišli, ozval se nám Velký Mistr a požádal nás, abychom to ihned zapomněli, jelikož ještě nepřišel čas, aby toto tajemství užívali. Mohu jen říci, že hnací silou je jen původní myšlenka, která se do toho vloží, nebo když to zjednoduším, zaklínadlo jako v pohádkách.Ták, to by jako ukázka mohlo bohatě stačit. Jednoznačně doporučuji nejen tuto poslední, ale i první tři knihy Jana Spěváčka přečíst, protože pokud vás podobné věci "mezi nebem a zemí", podstata a hloubka přitahují, tento autor jistě patří mezi klíčové zdroje informací. Jeho kapitoly odhalují a potvrzují mnohé, co bylo již psáno jinde a jindy a také výrazně napomáhají otevřít mysl a tedy možnosti (tvořit si realitu pestřeji, ale i zodpovědněji a tedy moudřeji).