close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

David Icke - Jen nekonečná láska... Odhlašování z Matrixu

9. srpna 2018 v 16:02 | David Icke |  Super KNIHY

- další část ukázek z oné knihy - také klíčových myšlenek:


Odhlašování z Matrixu ... a další kapitoly u konce knihy

...Pokud se nepřestaneme ztotožňovat se sebou jako tělem které nazýváme člověk, budeme nadále otroky iluze. To, čemu věříme a jak vnímáme sami sebe nás může buď držet v otroctví, nebo nás osvobodit. Pokud se spojíme se svým tělem a jménem, budou naše myšlenky a emoce spjaty s omezováním. Zkuste to a uvidíte. Musí to tak být, protože celým základem programu DNA je: Promítat iluzivní holografický obraz světa, založený na pravidlech. Ale svojí povahou pravidla znamenají omezování. Jde o nekonečný seznam důvodů, proč se různé věci "nemohou" dělat. Jde o říši, kde je ALE králem. Rád bych to udělal, ALE… Rád bych se vyléčil, ALE… Matrix nás krmí touto "ALE" mentalitou skrze naše DNA a když se mylně ztotožníme s tímto programem, stane se naše vědomí otrokem iluze.

…Říká se, že nejsme našimi myšlenkami, ale tím tichem mezi nimi. A právě z této úrovně vědomí se od programů jsme schopní odpojit - a teprve potom procítit tu nejvyšší blaženost a naplnění (ke kterým vedl například i Eduard Tomáš, největší český mystik, ovšem přímými cestami jógy a meditace - proto se mu také na webu Objevto budu věnovat).

Mysl není cesta k osvícení, je to překážka. Až přestaneme myslet, začneme vědět. Někteří tomu říkají intuice, naslouchání svému srdci. To pochází z mnohem vědomějšího stupně vědomí, než je obvyklé v této realitě.

Když přestaneme na program reagovat, zbude jen Vědomí a Vědomí je schopno říct tomu RNA laseru, aby četl "fyzickou" realitu tímto způsobem. Celý software je o reakci; o tom, co Matrix chce, abychom udělali. Když reagujeme, ztotožňujeme se s programem a vědomí honí bílého králíka. Tím jeho stav bytí odráží myšlenky a emoce kterým věří, že jsou jeho vlastní, a krmí tou energií Matrix. Jakmile si uvědomíte, že vaše naprogramované reakce nejste vy, bude ve vašem životě mnohem více harmonie a míru.

Systém chce, abyste se se sebou cítili nespokojeni, aby vás sžírala vina nebo lítost a viděli jste sami sebe jako bezvýznamného tvora, který prohrál hru života. Pokud ale přijmete systémovou verzi reality, bude vás držet v nízkém vibračním emočním stavu, kde udává pravidla Matrix.

Jakmile se odhlásíte od softwaru a přihlásíte k Vědomí, nabudete spontánnosti, jíž jste nikdy předtím neměli. To je pro Matrix ta nejhorší noční můra, protože jde o manifestaci Nekonečné Možnosti v této realitě. Některé z iluminátských dokumentů říkají, že vzpurní (spontánní) lidé jsou tou největší hrozbou pro jejich plány. Spontánnost se nevzdává své budoucnosti kvůli žádným "ALE", pravidlům a nařízením naprogramované společnosti. Žádné ALE - prostě to udělejte!

Pokud musíte o něčem přemýšlet, jde o Matrix. "Popřemýšlím o tom", "Rozhodnu se" - to vše je právě pracující program. Pokud Vědomí nedbá na software, najednou prostě víme. Pokud odpovědi musíte hledat, má vás Matrix.

…Jste Nekonečná Možnost a můžete manifestovat COKOLI, pokud nedovolíte, aby vás ovládal program "nemůžu".
A transformace Matrixu je o změně způsobu hry; transformace Jednoty je o ukončení hry, jelikož jsme dospěli k jejímu poznání.

Byli jsme chyceni do světa snů, o kterém jsme věřili, že je pravý. To zahrnuje i další dimenze iluze, mezi nimiž se Matrixem vězněné vědomí inkarnuje z jednoho programu (těla) do druhého. Měli bychom vědět, že my už doma jsme a vždy jsme byli. Je třeba přestat se ztotožňovat s formou, přestat se "vyvíjet", přestat se učit z nekonečné smyčky - reinkarnované zkušenosti, a přestat být podřízený vůli jakýchkoli "bohů". To vše jsou vlákna v síti kontroly, vedlejší děje filmu - iluze. Místo toho si můžeme uvědomit, že jsme Jednotou a vidět tuto iluzi takovou, jaká skutečně je - tedy hloupá hra, kterou vytváří náš vlastní strach. Jsme Nekonečná láska, nic jiného neexistuje.

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama