close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

David Icke - Jen nekonečná láska... Vše ostatní je ILUZE!

9. srpna 2018 v 16:05 | David Icke |  Super KNIHY

Autor je znám odhalováním a rozbíjením iluzí o tom, že svět v němž žijeme je skutečný. Na pohled i na dotek se tak jeví, ale při přibližování jeho částic v mikroskopu zjistíme, že je to jenom kvantová iluze vysoce organizovaných polí, které tvoří jeden Celek, jeden hologram, v němž je vše propojené.

Autor je považován za krále globální konspirace. Ačkoli se jeho závěry mohou jevit na první pohled často neuvěřitelně, postupně dává vývoj a čas jednotlivým bodům za pravdu. Dokonce i kvantoví fyzikové potvrzují vědecky to, o čem Icke píše. Ochutnejme pár vět z knihy, která vyšla před pár lety v češtině, a kterou všem doporučuji:


…Když chybí pochopení, že všichni jsme Jedno a rozdíly jsou iluze, zapomínáme, že všichni a všechno, co existuje, je "jedním z nás". Namísto toho jsme uvězněni v programu Hrdý na to být Britem, Hrdý na to být Američanem… nebo podsekce "být Londýňanem", "být Pražanem"… To jsou různé úrovně stejného programu "Jeden z nás". Takový software je odpovědný za nekonečné války obyvatel naprogramovaných mentalitou "my a oni", která šíří rozdělení, hodnocení a je poháněna strachem a ignorací. Vede k všestrannému zabíjení lidí, které neznáme, nikdy jsme se s nimi nesetkali a asi bychom s nimi vycházeli v pohodě, kdyby ano.

…Nejsou žádné země. Jsou to softwarové programy, které existují pouze jako signály dekódované mozkem. Jsou to jenom iluze vepsané do programu, který nás rozděluje, vládne strachem a oblbuje nás. Nejste Čech, Američan, Brit, Pražan, Moravák, jste Nekonečné vědomí, které si prožívá holografickou iluzi navrženou k tomu, aby nás donutila věřit, že jste tím či oním.

Jediný rozdíl mezi rodičem a dítětem je bod, ve kterém vstupují do scény podobné DVD filmu, disku. Ti, kteří vstoupili v bodě A, se stali rodiči těch, kteří vstoupili v bodě B - o pár scén později. Jsou rodiči jen proto, že spojili svůj DNA software, aby vytvořili hologramy pro ostatní, kteří si pak prožijí časovou smyčku. Rčení "krev je hustější než voda" je pořád jen iluze. Můžete cítit náklonnost nebo spojení s někým, koho znáte 10 minut, větší, než jste zažili s rodiči nebo sourozenci po celý život. …Potřebujeme pochopit, co rodina doopravdy znamená, a pak si užívat zážitek (nebo odejít) bez iluze, která by nás ovládala. Pokud toto porozumění nemáme, rodiny mohou být černou můrou, která nás straší po celý život. Je na nás, abychom poslouchali své srdce a ne rodičovské projekty, stažené do naší "reality". Jsou to všechno hovadiny. Ve skutečnosti nejsou žádní rodiče, jenom holografické iluze, které nazýváme "rodina". Je to vědomí a ne rodina, které nás spojuje. Zvon svobody může zaznít jenom tehdy, když budeme umět projevit lásku bez zbytečného připoutávání se.

Dalším častým programem je "musíš za života něčeho dosáhnout". Být "úspěšný v podmínkách systému". Patří sem postavení, funkce, úroveň vzdělání, velikost majetku, zkrátka velikost iluze. Tyto iluze posilují větší iluzi a přesně to systém opatří razítky a diplomy a životopisy s označením "úspěch". Tyto iluze však nedokáží přinést skutečné vnitřní uspokojení a trvalé naplnění naší duše. Iluze nás potěší jen na chvíli, ale potom ta nenaplněná duše stejně dále hledá (ještě větší iluzi vně, mimo nás). Také ego se připojí… ale duše skomírá a člověk se zmítá v jedné velké iluzi, jako myš, dokolečka honící svůj ocásek.

Není náhodou, že všechna povolání považovaná za prestižní, jsou ta, která se systému nejvíce hodí. Prezidenti a premiéři jsou loutkami sil, diktujících svá rozhodnutí, a v případě mnohých je jasné, že i "blbec" může být "úspěšný" tím, že vstoupí do nejvyššího úřadu.

…Pokud mají být mladí svobodní, potřebují být dostatečně silní, aby se za sebe rozhodli, čemu budou věřit. Musí zamítnout stahovat a nedovolit svým rodičům nebo tlaku vrstevníků, aby do nich bušili až k submisivitě. Rodina dokáže být expert v tom, jak hrát na strunu viny, a donutit vás cítit se provinile proto, že neděláte to, co si přejí. Je mnoho úžasných rodičů, co dokáží svým dětem dovolit vyvíjet se bez tlaku a donucování, a mnoho jiných, kteří to dělají opačným způsobem. …Když rodiče nedokážou respektovat právo svých dětí například v otázce své víry, pak, jak já říkám, ať táhnou do hajzlu.

…Novináři představují svět v podobě, která konstantně posiluje iluzi a hlásí události tak, jak se to právě hodí systému, ve smyslu: Problém - reakce - řešení. A obrazovky rády ukazují mysl - oblbující banálnosti, jež dominují vysílání a zhypnotizovávají diváky do věčného spánku a další iluze v iluzi.

…Je to úspěch, když ti nejúspěšnější lidé mezi symboly úspěchu jsou ti, kteří nejvíce otročí pro systém? Nebo systém, který platí policisty a díky jejich uniformě či oprávněním jim dává moc nad ostatními? Nebo když vojsko bojuje ve vlákách a přepadá ostatní země podle systémové agendy, zatím co je jim a ostatním lidem toto nesmyslné zabíjení lidí prodáváno jako "obrana svobody"?

…Nejde ani o to, kolik peněz "mají", protože žádné peníze neexistují - jenom recyklovaný dluh. A pokud žádné peníze nejsou, jak je pak může někdo mít či dlužit? Peníze jsou jen virtuální čísla na obrazovkách počítačů a my jsme jich schopni vytvořit tak málo nebo tak moc, jak si vybereme. Jde o další iluzi uvnitř iluze. Penzijní krize, finanční a jiné krize, jsou jenom nástroji ovládání strachem.

Pokud lidé chtějí usilovat o kariéru a vydělávat spoustu neexistujících peněz, prosím. Ale měli by vědět, že je úplně jedno, jestli je vydělávají, nebo ne, protože v obou případech jde o iluzi. Jakmile jsme si této hry vědomi, ztrácí nad námi kontrolu.

…Sport je hlavní světovou zábavou ale je to iluze, na které vůbec nezáleží. Jestli uspěje někdo nebo neuspěje - obojí jsou holografické iluze, jako promítaný film, kde se jen mění kulisy nebo role a tak či onak jsou herci Nekonečnou Jednotou. Pokud ještě uvažujete z pohledu úspěchu nebo neúspěchu, Matrix vás má…

…Každé lpění nás také připoutává na Matrixu. Lpění na výsledku, na lidech, na zdraví, kariéře.

…Máte přes triko název společnosti, ukazujete, že vás vlastní… Kdysi byli lidé placeni za to, že chodili po ulicích s reklamními deskami propagujícími obchod, firmu. Nyní lidé platí ty nejvyšší ceny za to privilegium, být takovouto chodící reklamou pro Nike, Boss, a děti mají problém, když nemohou dělat to samé…

…Nemusíme na lidi udělat dojem, jelikož jsme ho už udělali a nikdy nebylo okamžiku, kdy by tomu tak nebylo. Vždy jsme Jednotou a byli jsme jen zmanipulováni, abychom zapomněli. Tato amnézie z nás udělala výtvory DNA Matrixu, který funguje na bázi rozdělení, hierarchie, úspěchu a neúspěchu.

…Nejvíce Matrix drží na polaritě - naše ztotožnění s polaritou. Matrix je existenčně závislý na dualitě, která rozděluje Jednotu (alespoň tedy v našem smyslu reality) a vytváří póly, mezi kterými může náš svět vibrací rezonovat. V Jednotě ale nejsou žádné polarity, rozdělení. Pokud se ztotožňuješ s polaritou (jsem Rus, horal, na levici, na pravici, bojovník za mír) Matrix tě má. Častá iluze je "za něco bojovat" - třeba proti nespravedlnosti. Co opravdu potřebujeme udělat je, začít si být Vědomi!

…Dovolili jsme iluzím Matrixu, aby pokřivily naše hodnoty, vnímání a dokonce i naše sny. Pokud cítíte potřebu být před očima ostatních úspěšný, matrix vás má. Pokud cítíte potřebu obliby a respektu, nebo že je někdo úspěšnější kvůli oblibě, slávě, postavení, penězům, matrix vás dostal!

Ale tak to být nemusí. Představte si, že ležíte na posteli a zbývá vám 10 minut života. Chci poukázat na výborný způsob, jak se odpojit od iluzí Matrixu. Takže, zbývá pár minut života - na čem vám v tu chvíli záleží? Je podstatné, že jste získali práci, po které jste toužili? Nebo že jste ji nezískali?

…Většina lidí teprve ve svých posledních momentech vidí marnost toho všeho, honbu za penězi a systémem implantovanými výklady úspěchu. Trik je, uvidět to dřív, než tyto domněnky začnou diktovat váš život. Podstatné pro toto uvědomění není uvíznout ve vedlejších dějích, odbočkách. Všechny aspekty této společnosti, jsou vedlejší děje filmu: politika, náboženství, celebrity, sláva, peníze, sex, rasa, národ, úspěch, rodina, hovno, prdel - to všechno. Dokonce i konspirace kolem iluminátů. Je důležité vědět, jak je s námi manipulováno na úrovni pěti smyslů.

Matrix je jako síť mucholapek, jenž nás mají udržet v iluzi a jediná cesta ven je - přestat se s tím ztotožňovat. To znamená změnit naše vnímání sebe sama z hologramu se svým jménem a významem omezování a vědět, že jsme Nekonečné Vědomí.

 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama