close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jan Spěváček – další ukázky z jeho 4. knihy

4. srpna 2018 v 12:28 | Jan Spěváček |  Super KNIHY


Ještě několik klíčových ukázek z knihy autora:


…jednou jsem kamarádku seznámil s Kublajem, který bydlí ve skále za starou kovárnou v Krupce. Jednou se nám svěřil, že s lidmi nemluvil už čtyři sta let… Kublaj se nám každou noc připomínal tak, že kdykoliv jsem ráno přišel ke svému autu, vždy bylo odemčené… s Pigmeji za mou chatou komunikuji už 30 let….

…I v nové době známe mnoho případů, kdy lidé odstranili menhiry a kraje ihned postihly katastrofy v podobě zátop, sucha nebo nájezdu nepřátel… Život je řetězem událostí. Ten je aplikovaný i ve vědění. K mnohému vědění jsem byl prostě přiveden vyššími mocnostmi, sice často pomalu, ale zato neúprosně… Velká tajemství totiž nesmí být vyjevena celá. Také Mistr říká svému adeptu jen polovinu pravdy.

…Před léty jsem asistentku požádal, aby se v hypnóze dívala, jak vznikají kruhy v obilí. Viděla takovou zelenou energii. Věděla, že ji vysílají inteligentní bytosti, ale nedokázala je indentifikovat… Tušil jsem, že jednou to tajemství odhalím… až přijde čas… ten přišel s pochopením měsíční energie. Nedávno jsem si uvědomil, že světlo, které dělá kruhy v obilí, má naprosto stejné zabarvení (zelenkavé), jako osvětlení podzemí Agarthy!

…Na pomoc jsme si zavolali naše duchovní přátele Gnómy - Pigmeje, kteří jsou milí, moudří a znají veškerá tajemství, která se nachází pod zemí. …Není to práce žádných mimozemšťanů a energie, která kruhy dělá, vychází opravdu ze země a je to technická záležitost, vytvořená inteligentními bytostmi. …To co jsme viděli, si máme nechat pro sebe, jelikož by nám nikdo nevěřil a hlupáci by se tomu smáli. Neboť každý hlupák se směje tomu, čemu nerozumí. Zajímal jsem se, proč se vytváří naprosto přesné kruhy. Bylo nám vysvětleno, že jakmile prochází energie zemí, na povrchu vytvoří přesný kruh podobně, jako když se hodí kámen do vody. …Požádali jsme, aby nám ukázali tvůrce tohoto fantastického zařízení. Byl nám dán prst přes ústa a telepaticky posláno jméno Agartha…

…Mnohá nepochopitelná tajemství světa jsou často v podstatě tak jednoduchá, že nikoho nenapadne jednoduché řešení.

…Lidské tělo se skládá z jedenáctimístného čísla vibrací… Epifýza slouží tělu jako anténa a má přímý kontakt s kosmickými vibracemi vesmíru, je to přijímací anténa… Thalamus tvoří tlumící nárazník mezi epifýzou a hypotalamem, který je transformátorem a snižuje energetické napětí na úroveň, kterou tělo potřebuje…. Mystickou ochranu nám jistí duchovní čakry, které se nacházejí nad naší hlavou… Z vesmíru je nám nebezpečná jiná síla, kterou bych soukromě nazval "třetím pólem vesmíru". Podstatu této síly tuším, ale nerad bych se tím chlubil, neboť pokud lidstvo používá všech prostředků ke vzájemnému zabíjení, tato síla nesmí být znovu objevena. …K vývinu atomové bomby bylo použito mnoho času a peněz, ale alchymista si ji může doma vyrobit na kamnech!

…Všichni dospělí měli hůlky, které dokázaly provrtat i skálu. …Město bylo osvětleno příjemnou září, která údajně prodlužovala život, uzdravovala a příjemně působila na rostliny. K tomu zdejší využívali i měsíční energie, které používali z povrchu země; ona je také potřebná pro vše živé na zemi (polarizované světlo?)… Na okraji města vedlo do všech stran několik tunelů, kudy se určitě nechodilo pěšky. Mířily někam do dálek. Dopravními prostředky byly jakési válce, zřejmě vznášedla…

…Létající stroje, které nazýváme UFO, pocházejí nejen od mimozemšťanů, ale také je užívá podzemní civilizace…

…V reálném životě jsem se setkával s tím, že vchody do podzemí jsou maskovány. Nejednou jsem to dělal sám.

…Jedna taková událost se stala poměrně nedávno v roce 1868 na Boubíně, malé vesničce nad Horažďovicemi. Je úředně zaznamenána v případě kameníka Václava Podbrdského, který při lámání kamene spadl do díry a zmizel. Nečekaně se vrátil až za 18 let. Vyprávěl o tom, jaké tam viděl bytosti a pozoruhodné jevy. Jeho případ byl oficiálně zaznamenán, jelikož byl soudně obviněn, že se vyhýbal vojenské službě. U soudu mu posloužil jediný argument - za těch 18 let, co byl nezvěstný, ani trochu nezestárl! Je také zajímavé, že ten lom je vedle nezamyslické hybernační jeskyně.

…Mnohé schopnosti se adept naučí, když ví, že existují.

…Člověk vyzařuje tělem záření do vzdálenosti šesti metrů, někteří lidé i více. I když je ten člověk jakkoliv schovaný, když vstoupíš do okruhu jeho vyzařování, musíš o něm vědět… Dá se však nic nevyzařovat, je třeba vypnout i myšlenky… i zrak však vyzařuje.

…Dlaň ruky je schopna detekovat cokoliv. Spolehlivě najde sever, když se pomalu otáčíme s napřaženou rukou, na severu ucítíme uprostřed dlaně chlad. Rukou najdeme i cokoli ukrytého, poznáme i jestli má člověk ukrytou zbraň a podobně. Pouhou rukou najdeme i vodu, podzemní chodby, a můžeme spolehlivěji než moderní přístroje určovat diagnózy.

…Učil jsem známou mluvit s věcmi a zvířaty. Pak si stěžovala, že když chce sníst rajče, to ji přemlouvá ať jej nejí. Musel jsem jí vysvětlit, že s věcmi musí jednat tak, aby měly radost z toho, že nám poslouží. Příště: "Ta krásná tapeta se bojí, že ji sundáš a poprosila mne abych se za ni přimluvila." Jindy: "Tvoje sbírka kamenů si stěžuje, že mluvíš s kytkami, ale s nimi si nepopovídáš." A pak: "Tvoji ptáci řekli mým ptákům v Mariánkách, že prý jim házíš na střechu zbytky jídla. Oni jsou sice rádi, ale ještě by chtěli zrní." …Když se posadíte do auta, vnímejte, jestli je spokojené nebo nespokojené a co mu chybí.

…Příroda bere všechny kontakty vážně a vůbec nepochopí nějakou legraci. A je jedno jestli mluvíte se psem, stromy, kytkami, nebo kameny! Když něco slíbíte přírodě, nebo zvířeti, a pak si to rozmyslíte, a i když se potom omluvíte že jste si to rozmysleli, kámen nebo zvíře to nepochopí a jsou dotčeni…

…Jednou jsme jen tak cvičně se známou vymýšleli perpetuum mobile a když jsme na to přišli, ozval se nám Velký Mistr a požádal nás, abychom to ihned zapomněli, jelikož ještě nepřišel čas, aby toto tajemství užívali. Mohu jen říci, že hnací silou je jen původní myšlenka, která se do toho vloží, nebo když to zjednoduším, zaklínadlo jako v pohádkách.Ták, to by jako ukázka mohlo bohatě stačit. Jednoznačně doporučuji nejen tuto poslední, ale i první tři knihy Jana Spěváčka přečíst, protože pokud vás podobné věci "mezi nebem a zemí", podstata a hloubka přitahují, tento autor jistě patří mezi klíčové zdroje informací. Jeho kapitoly odhalují a potvrzují mnohé, co bylo již psáno jinde a jindy a také výrazně napomáhají otevřít mysl a tedy možnosti (tvořit si realitu pestřeji, ale i zodpovědněji a tedy moudřeji). 

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama