close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Světelná ochrana před duchy a odvedení

25. října 2019 v 13:01 | Pavlína Klemm |  Světelná poselství

Člověk může v některých místech a domech cítit zvláštní pocit, že něco není v pořádku. Pocit oslabení, nebo chladu, mražení v zádech, celkové únavy, závratí, bolesti velkých kloubů, bolesti hlavy, změnu rychlosti dýchání a hlavně zhoršenou psychiku, špatné naladění až depresivní stavy...

Velké množství duší zemřelých se nachází v kostelech, na svatých místech. Tam se dostává duším částečné úlevy a zároveň energie kterou potřebují.

Před vstupem do kostelů, katedrál, hřbitovů, posvátných míst, se prozařte světlem a ve světle se také uzavřete. Použijte některou ze světelných ochran, které vám nabízíme (v jiných kapitolách).

Pokud máte pocit, že se u vás cizí energie usadila, použijte následující techniku. Pomůžete sobě, a hlavně duši člověka, která zde na Zemi bloudí a neví, jak by si sama mohla pomoci.


Technika odvedení do světla:

Postav se vizuálně v představě do světelného sloupce, který je vstupem do božského světla.

Představ si čtyřbokou světelnou pyramidu. Přivolej k sobě své světelné průvodce, ochranitelské anděly, můžeš přivolat i nás - plejádskou světelnou civilizaci na podporu svého úkonu.

Požádej duši člověka, která se u tebe nachází, aby odešla přes vrchol světelné pyramidy do světla. Vysvětli jí, že světelný sloupec je propojením k božské inteligenci, a tato světelná cesta je cestou k domovu lidských duší. Vysvětli jí, že rodina, která se právě nachází ve světle, již na ni čeká a těší se na její příchod.

Poděkuj z celého srdce světelnému světu za pomoc a na počest zemřelého člověka i jako symbol poděkování světlu můžeš zapálit svíci. Pravděpodobně budeš cítit změny, mrazení nebo naopak teplo a po nějaké době bys měl cítit tělesnou a psychickou úlevu.

Pokud si troufáš a chceš pomoci mnoha duším, které ještě zůstaly na hřbitovech, v nemocnicích, domovech důchodců, kostelech nebo po válečných územích:

Představ si světelný sloup přes celou plochu např. nemocnice a nad střechou celého objektu vytvoř obrovskou čtyřbokou světelnou pyramidu a postupuj dále stejným způsobem. Tím pomůžeš ubohým duším a pomůžeš prosvětlit a frekvenčně navýšit další místa tvé planety. Konec techniky.

V této době probíhá vše obrovskou rychlostí a stačí opravdu "jen" čistě pozitivní úmysl, a vaše "mise" je splněna.

Vodní ochrana

Pro ochranu a podporu tvého fyzického těla zásobuj své tělo dobrou pramenitou vodou. Voda je kosmický prvek a její frekvence je schopna napojovat se na sílu kosmu. Přes kůži a kapiláry napojuje na frekvence kosmu tvůj organismus. Přes dobrou okysličenou vodu jsi napojen na kyslík ve vzduchu a vibruješ tím stejnou silou jako přírodní elementy. Tím se tvá energetická síla navyšuje a tvé tělo a energetický systém je tím více chráněn.

Na ochranu před negativitami přenášej na vodu symbol nekonečna se dvěmi čtyřkami. Postav sklenici s okysličenou pramenitou vodou na tento symbol a nechej tři minuty (chvíli) přenášet. Popíjej tuto naprogramovanou vodu podle potřeby. Tvé buňky a celý organismus převezmou ochranitelský symbol do tvého systému.--------------
 


Aktuální články

Reklama