close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Správná životospráva – ochrana před temnými silami

14. října 2019 v 15:58 | Pavlína Klemm |  Světelná poselství

Důležitým aspektem vaší ochrany je správná životospráva - péče o vaše tělo.

Pokud budete tělo zatěžovat masem, bílou moukou (vším pečivem z ní), přemírou cukru a tuku, nebude schopné se dostatečně bránit negativním temným silám.

Zvíře zabité porážkou nebo vyrostlé v podmínkách, které bychom nepřáli ani našemu největšímu nepříteli, přenáší do vašeho systému frekvenci strachu, paniky, utrpení a beznaděje. Tyto frekvence nesete v sobě po požití "zvířete". Záměrně volíme slovo "zvíře" a ne maso.
Trvá několik týdnů, než se vaše tělo a celý energetický systém od tohoto krátkého chuťového požitku oprostí. Kdo jí maso pravidelně, denně, získává rezonančně podobné emoce, tělo je vyzařuje - vysílá do éteru a tím si rezonančně také přitahuje stejné emoce z okolí a není pak schopno se z tohoto vleku vymanit.

Tmavé síly vás vidí jako tmavě vibrující bytosti přesto, že jste třeba spirituálně na vyšší úrovni. Svojí tmavou vibrací jste automaticky napojeni na pole trpících zvířat celého masného průmyslu a následně na pole finančních zisků, vystavěné na nelidském zacházení se zvířaty.

Dalším velkým problémem jsou alkohol a drogy. Pokud je užíváte více než přiměřeně a dostáváte se do opojné= extáze kdy duše vystupuje z těla, pro tmavé síly je tento stav výzvou pro vstup do vašeho těla nebo systému. (Některé zdroje uvádí, že cizí duše nemůže obsadit cizí tělo, ale u jemnohmotnějších entit to není tak striktně vymezené.) Také duše zemřelých, které nenašly cestu k božskému světlu, čekají na příležitost (hospody, nádraží a různá místa s různými lidskými individui) a vstupují do těla nebo se jeho světlem vyživují (klesá pak vitální síla, biopole, člověk je stále nadmíru unaven až vyšťaven).

- Z praxe vnímám tento problém poměrně často - energie různých entit se pak vyskytují v poli lidí, jejich domů, bytů a nebývá snadné to čistit nebo odvádět, lepší je takovým situacím předcházet. :)
--------------------
 


Aktuální články

Reklama