close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Světelný vzestup na Zemi

25. října 2019 v 13:05 | Pavlína Klemm |  Světelná poselství

To co se nyní odehrává na vaší planetě (hovoří plejáďané) je velice náročné, ale také vzbuzuje veliké naděje a sílu jít dopředu a nenechat se zastrašit.

Počet obyvatel planety, kteří jsou světelní, se v roce 2016 pohyboval na 18 %. To je veliký vzestup, neboť před rokem 2012 byl počet prosvětlených osob spočítatelný na prstech jedné ruky. Naše plejádská společnost je tím velmi nadšena. Obzvláště planetární situace a navýšení frekvence vaší zeměkoule je více než uspokojivé.

Mnoho lidí ještě běduje, naříká na osud. To jsou lidé, kteří se ještě nenapojili na světelná energetická pole kosmického vědomí a jejich uzdravovací moc.

Naše vesmírné koráby, které jsou pro vaši představu obrovské v průměru několik kilometrů, jsme transportovali světelnými portály - prostorovými vstupy, a zakryli též clonovými filtry, abychom nevzbudili strach a paniku.

Každý den a noc zde energeticky pracujeme a navyšujeme frekvenci celé vaší planety a obyvatel. Používáme techniku, kterou vám za několik vašich lidských let též představíme a budete ji sami používat. K tomu potřebujete ještě větší procento světelných a uvědomělých jedinců stejně jako i materiály, které zatím neumíte vyrobit.

Jsme ve vaší blízkosti a pozorujeme celé dění na planetě Zemi. Pozorujeme i okolí a chráníme planetu před střety s meteority. Vaše krásná modrá planeta je nádherná a jedním z našich úkolů a misí je, ji ochránit.

V naší společné galaxii je velké množství planet, které potřebují pomoc. Nachází se na nich také humanoidní bytosti, můžete ale věřit, že lidská rasa patří k jedné z nejkrásnějších civilizací.
Vaši rasu chceme zachovat a zachránit. Jednáme podle pokynů Kosmické rady.

Brzy setkání s námi

Již brzy - po několika letech vašeho lidského počítání, se budeme moci ukázat a fyzicky s vámi komunikovat. Již nás dělí jen několik málo let a měsíců, kdy se budeme setkávat tváří v tvář a budeme se společně rozpomínat na dobu bájné Atlantidy a dobu, kdy jsme vám pomohli přesídlit na tuto krásnou modrou planetu.

Planeta Země je jednou z mála, která nepřipustila kvůli nízkému stupni lidské spirituality jiné návštěvníky mimozemské rasy. Na ostatních planetách naší společné galaxie je běžné a zcela normální, že se kosmické rodiny a kosmické rasy navštěvují a žijí nebo pobývají na planetách s láskou v srdci a mysli.

Pro váš mozek je to nepochopitelné - není se čemu divit, když vám temné síly zmanipulovaly nadhled a odebraly DNA. Zmenšily využití kapacity mozku na 6 - 10 % ze 100 % a proto nemáte možnost vidět celou situaci na Zemi z jiné perspektivy.

Využití a aktivace léčivým zvukem

Chceme vám sdělit, že právě nastává doba navázání a aktivování mozkových synapsí. Pracujeme se zvukovými frekvencemi, které vám napomáhají vaše mozkové frekvence aktivovat a navázat přes vaši mozkovou vibraci nové matriční sítě mozku. Zvuk je velice důležitá fyzikální veličina, která je nám nápomocna v mnoha směrech. Zvuk aktivuje již dávno nefungující frekvence Země a její atmosféry. Tyto tóny, které patří k matrixu vaší planety, ji udržovaly v její rovnováze a síle. Tyto tóny, které nejsou pro vás slyšitelné, znovu aktivujeme a pomáháme tím planetě ke stabilitě. Aktivujeme i zvuky příslušné pro váš mozek.

Po určitém časovém úseku budeme aktivovat pole a zvuky, které vám pomohou navázat chybějící řetězce DNA. Zvuky používáme i k odstranění negativit všeho druhu. Tmavé síly, které se nachází na vaší planetě, nemají v oblibě zvuky libého charakteru. Přes naše kosmické koráby vysíláme zvuky, které nemají tmavé síly rády. Je to pro nás teprve experiment, navrhla jej Kosmická rada. Doufáme, že se experiment vydaří a tmavé civilizace opustí planetu dříve, než stanoví prognóza.

Chceme, aby vaše planeta i její obyvatelé zažili opět ráj na Zemi a pocítilo mír v srdcích. Není nic krásnějšího, než nosit mír v srdci a sdílet jej se společníky kosmické rodiny. Naše civilizace také prošla dobou temna, ale zvítězilo světlo a tím se nám otevřely dimenze míru, lásky a nekonečného kosmického vědění. Žijeme v sedmé vědomostní úrovni a chceme stoupat až do dimenze nekonečné a bezpodmínečné lásky Univerza - do třinácté dimenze. Naše civilizace je velmi prosvětlená a navštěvujeme se s našimi blízkými, kteří osidlují ostatní domovské planety. Vzdálenost pro nás není problém. Ba naopak, využíváme síly gravitace a síly energetického a magnetického elementu naší galaxie.---------------
 


Aktuální články

Reklama